معرفی و دانلود کتاب صوتی خاک آدم پوش

عکس جلد کتاب صوتی خاک آدم پوش
قیمت:
46000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاک آدم پوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاک آدم پوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خاک آدم پوش

روایتی فانتزی و سرشار از تخیل از نویسندهٔ خوش‌ذوق ایرانی، ضحی کاظمی! کتاب صوتی خاک آدم پوش داستان فانتزی با حال و هوای تاریخی‌ست و زندگی مرد جوانی به اسم «هالتاش» را روایت می‌کند که به دلیل سر باز زدن از وصیتی که پدرش نوشته، محکوم می‌شود.

درباره کتاب صوتی خاک آدم پوش:

هالتاش خیلی وقت است که دل به «آماتنا» داده، اما پدرش قبل از مرگ در وصیتش ذکر کرده که او باید با دختری که او می‌گوید ازدواج کند. هالتاش نمی‌تواند معشوق خود را فراموش کند. به همین دلیل وصیت‌نامهٔ پدرش را جعل می‌کند و به دروغ اعلام می‌کند که پدرش موافق ازدواج او با آماتنا است. اما همه چیز از این دروغ شروع می‌شود...

ضحی کاظمی در کتاب خاک آدم پوش داستان موازی دیگری را روایت کرده که در آن دو نوجوان با دوری از خانواده‌شان، با چشم‌اندازی از زندگی سخت و غریب به تنهایی مواجه می‌شوند. نویسنده این قصه‌های مستقل را در جایی از رمان طوری به هم وصل می‌کند که سرنوشت شخصیت‌هایشان به یکدیگر وصل می‌شود.

با شنیدن کتاب صوتی خاک آدم‌پوش با موقعیت‌های هیجان‌انگیز و در عین حال اسطوره‌ای و حماسی روبه‌رو می‌شوید. اتفاقاتی که در این رمان رخ می‌دهند مربوط به بیش از سه هزار سال قبل و دورهٔ حکومت ایلامیان می‌شوند. ترکیب حماسه و تراژدی فضایی خاص و منحصر به فرد در داستان ایجاد کرده که مخاطب را تا پایان داستان جذب خود می‌کند.

کتاب صوتی خاک آدم پوش مناسب چه کسانی است؟

اگر به داستان‌های علمی تخیلی و رمان‌های فانتزی علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی می‌تواند برایتان لذت‌بخش باشد.

ضحی کاظمی را بیشتر شناسیم:

این نویسنده در سال 1361 در تهران متولد شد. او دوران دبستان خود را در تهران و راهنمایی و دبیرستان را در لندن سپری کرد. ضحی کاظمی مدرک کارشناسی‌‌اش را در رشته مهندسی مواد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی دریافت کرد. وی در آغاز فعالیت ادبی خود با نشریاتی هم‌چون داستان همشهری و چوک همکاری کرد.

کاظمی داستان‌نویسی را از سال 87 به صورت حرفه‌ای آغاز کرد. نخستین رمان این نویسنده «آغاز فصل سرد» نام داشت که نامزد نهایی جایزه واو (رمان متفاوت سال) شد. کتاب دیگر او با عنوان «سال درخت» با ترجمه‌ی کارولین کراسکری در سال 95 در انگلستان به چاپ رسید. ضحی کاظمی علاوه بر این، داستان‌هایی برای کودکان و نوجوانان نوشته که از جلمه معروف‌ترین آن‌ها می توان به مجموعه‌ی «آدم‌نباتی‌ها» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی خاک آدم پوش می‌شنویم:

پیرمرد نام کنونی‌اش را دوست دارد. دوست دارد پیرمرد صدایش کنند. هرچند ظاهرش نشان نمی‌دهد، جانش کهنسال است و از بیش از دویست سال زندگی روزمره خسته و بی‌طاقت. زخم‌هایی که به روح دارد بیش از طاقت انسان دویست ساله است و با اینکه دردی احساس نمی‌کند روحش همچنان با تک تک زخم‌ها و خراش‌ها تیر می‌کشد و می‌سوزد.

نام کودکی و جوانیش را به یاد دارد. اما به کسی نمی‌گوید. اولین خاطرات کودکی پیرمرد که نامش نیمنا بود، به زمانی برمی‌گردد که مهم‌ترین رویداد زندگی‌اش اتفاق افتاد. مادرش را به یاد می‌آورد و پدرش را که هردو جوان و سرزنده بودند. در سفری که دقیقا به یاد نداشت از کجا به کجا بود. اما اولین باری که کوه سوزان را دیده بود خوب به یاد می‌آورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
نمونه سه
24 دقیقه
فصل یک
25 دقیقه
فصل دو
27 دقیقه
فصل سه
21 دقیقه
فصل چهار
21 دقیقه
فصل پنج
24 دقیقه
فصل شش
23 دقیقه
فصل هفت
26 دقیقه
فصل هشت
29 دقیقه
فصل نه
22 دقیقه
فصل ده
25 دقیقه
فصل یازده
28 دقیقه
فصل دوازده
31 دقیقه
فصل سیزده
24 دقیقه
فصل چهارده
28 دقیقه
فصل پانزده
26 دقیقه
فصل شانزده
26 دقیقه
فصل هفده
30 دقیقه
فصل هجده
23 دقیقه
فصل نوزده
19 دقیقه
فصل بیست
26 دقیقه
فصل بیست و یک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خاک آدم پوش
نویسنده
گویندهحدیثه حیدری
ناشر چاپیانتشارات هیلا
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
46000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خاک آدم پوش

مدینه محمدزاده
۱۴۰۱/۱۲/۷
خیلی خوب بود کاش اون ادم‌هایی که فکر میکنن مرگ چیز خوبی نیست گوش کنند و بدونند که هیچ کار خدا بی حکمت نیست و مرگ در وقت خودش بهترین نعمت خداست
مسعود جوانمرد
۱۴۰۱/۵/۱۳
کتاب صوتی خیلی خوبی بود تین اولی کتاب صوتی که من گوش کردم ولی از صدای راوی نیاد رازی نیستم صدا نیاد به دلم نشست
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خاک آدم پوش

برای دریافت کتاب صوتی خاک آدم پوش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.