معرفی و دانلود کتاب صوتی راز و رمز مذاکره

عکس جلد کتاب صوتی راز و رمز مذاکره
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و رمز مذاکره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و رمز مذاکره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز و رمز مذاکره

کتاب صوتی راز و رمز مذاکره نوشته‌ی داوید بیتون و استفان لکلر، با ارائه راهکارها و تمرینات مختلف به شما کمک می‌کند تا به طور صحیح درخواست‌های خود را با دیگران مطرح کنید. با شنیدن این کتاب مفید و کاربردی می‌توانید به‌راحتی با اطرافیانتان ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را قانع نمایید.

درباره کتاب صوتی راز و رمز مذاکره:

شاید دقت کرده باشید که حرف‌زدن درمورد نیازها و خواسته‌هایتان با همسر، رئیس یا همکارهایتان کار دشواری است و به‌سادگی نمی‌توان بعضی چیزها را با آن‌ها در میان گذاشت. به طور مثال اگر قصد داشته باشید درمورد افزایش حقوق با مدیر خود صحبت کنید یا درباره تمیزکردن اتاق با فرزند خود حرف بزنید، باید بدانید که چطور آن‌ها را قانع کنید و به توافق برسید. همچنین درصورتی‌که درخواست خود را مطرح کردید و با مخالفت روبه‌رو شدید، چه واکنشی نشان دهید.

ممکن است شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که در مقابل مخالفت‌ها واکنش‌های نامناسبی از خود نشان دهید. بهترین و نخستین قدم برای جلوگیری از بروز این اتفاقات، ایجاد تغییر در خودتان است. داوید بیتون (David Bitton) و استفان لکلر (Stéphane Leclercq) در کتاب راز و رمز مذاکره (Et si j'obtenais ce que je veux) تمریناتی را به شما ارائه می‌کنند که با انجام آن‌ها می‌توانید به‌راحتی خواسته‌های خود را با اطرافیان خود مطرح کنید.

نویسندگان این کتاب عقیده دارند تهاجمی رفتار کردن یا فریب‌دادن دیگران برای قانع کردن آن‌ها کار درستی نیست. برای اینکه بتوانید آن‌ها را به مسیر درخواست خود بکشانید، باید مسیر درستی را انتخاب کنید. با انتخاب راه درست می‌توانید ذهنیت خود و دیگران را تغییر دهید و به شیوه‌ای درست درخواست‌هایتان را مطرح کنید.

کتاب صوتی راز و رمز مذاکره مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید بهترین روش‌های قانع کردن دیگران برای اجرای خواسته‌هایتان را یاد بگیرید، شنیدن این کتاب به شما کمک خواهد کرد. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های خودسازی و موفقیت از شنیدن این اثر لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی راز و رمز مذاکره می‌شنویم:

می‌توانیم فرایند جذب را با وام گرفتن تعریف اصطلاح چسبندگی یا جذب در علم فیزیک توضیح دهیم؛ وقتی دو ماده در تماس مستقیم با هم قرار می‌گیرند، مقاومتی مکانیکی در برابر جداسازی‌شان ایجاد می‌شود. مجموعه واکنش‌های فیزیکی و شیمیایی که در این فرایند تولید می‌شود، چسبندگی نام دارد. اگر تنازلی برقرار کنیم با پروتکل جذب که پیش‌تر توصیف کردیم، می‌توان گفت که هرچه نیروی بیشتری برای جذب صرف کنید، جدایی برای مخاطبتان سخت‌تر می‌شود؛ به‌عبارت‌دیگر، جذب لزوماً به این معنا نیست که مخاطب را بلافاصله به دیدگاه خودتان ملحق کنید. بلکه به این معنا است که مخالفتش را سخت‌تر کنید. جدای از این استعاره، پروتکلی که ارائه کرده‌ایم، به این دلیل مؤثر است که درواقع بر تجربیات اثبات‌شدهٔ علمی استوار است. بیشتر این تجربیات نتیجهٔ تحقیقات مربوط به روان‌شناسی تعهد است که آن‌ها را در چهار ستون عمده گردآوری کرده‌ایم. هریک از ستون‌ها این امکان را برای ما فراهم می‌کند که برخورد لحاظ شده در هر یک از مراحل پروتکل را تقویت کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۸ دقیقه
فصل اول: جذب کردن مسئله‌ای مربوط به ذهنیت است
۱۷ دقیقه
فصل اول / بخش دو: تمرین
۱۸ دقیقه
فصل دوم: توسل به روان‌شناسی تعهد برای ایجاد جذب
۱۹ دقیقه
فصل دوم / بخش دو: دیدار و تفاهم
۲۹ دقیقه
فصل دوم / بخش سه: انواع متفاوت پرسش‌های باز
۲۰ دقیقه
فصل سوم: بخت را تماما با خود یار کنید و جذب را به دست آورید
۳۰ دقیقه
فصل سوم / بخش دو: تمرین
۲۶ دقیقه
فصل سوم / بخش سه: آماده‌سازی خود پیش از مذاکره

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز و رمز مذاکره
نویسنده،
مترجممازیار شیرازی
گویندهبهادر ابراهیمی
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز و رمز مذاکره

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز و رمز مذاکره

برای دریافت کتاب صوتی راز و رمز مذاکره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.