معرفی و دانلود کتاب ساعت شوم

عکس جلد کتاب ساعت شوم
قیمت:
12000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ساعت شوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ساعت شوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساعت شوم

کتاب ساعت شوم از جمله آثار معروف گابریل گارسیا مارکز است که به محض انتشار در سال 1961 میلادی جایزه ادبی کلمبیا را نصیب نویسنده‌اش کرد. در این داستان سرگذشت یک شهر و شهروندانش روایت می‌شود. کشیش و شهردار شهر هر یک تلاش می‌کنند مردم را به شیوه‌ی خودشان رهبری کنند و در این حین، اتفاقات بسیاری رخ می‌دهد.

رمان ساعت شوم (In Evil Hour) رمان ساده‌تری نسبت به صد سال تنهایی و عشق سال‌های وباست و برای شروع آشنایی با نگاه مارکز کتاب مناسبی است.

گابریل گارسیا مارکز (Gabriel Jose García Marquez)، مشهورترین نویسنده‌ی سبک «رئالیسم جادویی» و نویسنده‌ای بسیار پرکار محسوب می شود. او بزرگ‌ترین نویسندۀ آمریکای لاتین به شمار می‌رود. شاهکار او «صد سال تنهایی» که در سال 1967 چاپ شده است، احتمالاً در بین رمان‌هایی که بین سال‌های 1950 و 2000 منتشر شده‌اند تنها رمانی است که در همه‌ی کشورهای جهان خوانندگان بی‌شمار داشته است. به یقین می‌توان گفت که «صد سال تنهایی» در تاریخ ادبیات جهان نمونه‌ای بارز است. از دیگر آثار این نویسنده می‌توان به «عشق سال‌های وبا»، «پاییز پدر سالار»، «ژنرال در هزارتوی خود»، «گزارش یک مرگ»، «از عشق و شیاطین دیگر» و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب ساعت شوم می‌خوانیم:

شهردار با حرکت سریع دست چپ هفت‌تیر را از جلدش بیرون کشید. چیزى نمانده بود اسلحه را شلیک کند اما چشمانش را که کاملاً باز کرد قاضى آرکادى‌یو را شناخت.
«لعنت بر شیطان!»
قاضى آرکادى‌یو سراسیمه شد.
شهردار هفت‌تیرش را کنار گذاشت و گفت: «دیگه هیچ‌وقت این‌طور مزاحم آدم نشین.» و خودش را روى صندلى کرباسى رها کرد. «وقتى خوابم، گوش‌هام خوب کار مى‌کنه.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ساعت شوم
نویسنده
مترجماحمد گلشیری
ناشر چاپیانتشارات نگاه
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات338
زبانفارسی
شابک978-964-351-063-8
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
12000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ساعت شوم

mohammad ghorbani
۱۳۹۷/۷/۲
بسیار ترجمه ضعیفی داشت چهل صفحه خودم از خریدم پشیمان شدم
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب ساعت شوم

برای دریافت کتاب ساعت شوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.