معرفی و دانلود کتاب زبان بدن

عکس جلد کتاب زبان بدن
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زبان بدن

کتاب زبان بدن به قلم الیزابت کونکه، به معرفی تاثیر زبان بدن در چگونگی ارتباط با دیگران پرداخته و شما را در تشخیص قدرت زبان بدن، شناخت رفتار و افکار دیگران و نیز تبدیل شدن به یک ارتباط‌گر برتر یاری می‌دهد.

شخصی چیزی به شما می‌گوید، در حالیکه حالات و حرکات بدن‌ او از چیز دیگری حکایت می‌کند و به این ترتیب شما گیج و آشفته می‌شوید. آیا شما به کلماتی که می‌شنوید یا به زبان بدنی که می‌بینید، باور دارید؟ تحقیقات و شواهد حاکی از این هستند که حقیقت بر مبنای روش ارائه قرار دارد.

الیزابت لیندسی کونکه (elizabeth kuhnke) یک مربی اجرایی است که در زمینه تأثیر نفوذ شخصی فعالیت دارد. او یک کارشناس متخصص و نویسنده کتاب‌های پرفروش در زمینه ارتباطات و رفتارهای غیرکلامی نیز می‌باشد. الیزابت با رهبران ارشد و ستارگان برجسته در سازمان‌های جهانی کار کرده و به آنان کمک کرده است که خود را در بهترین حالت شخصی با اعتماد به نفس و متعهد به نمایش بگذارند.

او در کتاب زبان بدن (Body language) نشان می‌دهد این کلمات نیستند که اهمیت دارند، البته نه این که ارزش نداشته باشند اما اگر کلمات یا روش بیان آن‌ها با یکدیگر سازگار نباشد، شنوندگان بیشتر به مشاهدات باور دارند تا آنچه که بر زبان آورده می‌شود.

بدون ادای حتی یک سیلاب، شما می‌توانید افکار، احساسات و نیات خود را از طریق زبان بدنتان انتقال دهید. زمانی که کلمات بیان شده اطلاعاتی مانند اعمال و داده‌ها را انتقال می‌دهند، بدن شما اطلاعات دیگری همچون نگرش، نیات و حالت عمومی وجودتان را آشکار می‌سازند. به این ترتیب، شاید شما یک یا دو دروغ مصلحتی بگویید یا ممکن است به خاطر مصلحت اندیشی تمام حرف‌هایتان ساختگی باشد، اما چنانچه بدنتان بازی را طور دیگری دور زد، تعجب نکنید.

برای مثال، اگر به همکاری که شغل مورد نظر شما را به دست آورده است بگویید که از این مسئله بسیار خوشحال هستید، مشکل اینجاست که چشمانتان به جای دیگری دوخته شده است، بین ابروان‌تان خط افتاده است، انگشتان‌تان مشت شده است؛ در واقع زبان‌تان یک چیز می‌گوید و بدنتان چیزی دیگر. بنابراین تعجب نکنید چنانچه همکارتان با حالتی ناامیدانه و یا حتی بدتر به حالت تنفر از شما دور می‌شود.

شما با آگاهی از پیام‌های ارسالی و یا تمرین حرکات، حالات و وضعیت بدنتان، می‌توانید تأثیرگذار باشید و پیام‌های دلخواه خود را به دیگران انتقال دهید. بعلاوه، با مشاهده و تفسیر کنش‌های دیگران، نسبت به درک افکار و رفتارشان یک قدم جلوتر هستید.

بنابراین چنانه مایل هستید که روابط خود با دیگران را بهبود بخشید، یاد بگیرید چگونه زبان بدن دیگران را بخوانید و نشانه‌ها و علائمی که حرکات و حالات چهره‌تان را انتقال می‌دهد، کنترل کنید. کوتاه سخن اینکه چنانچه روابط برای شما از ارزش بالایی برخوردار است و اگر می‌خواهید بدانید که مردم راجع به شما چه فکری می‌کنند، و چنانچه به احساس دیگران نسبت به خودتان اهمیت می‌دهید، زبان بدن را بیاموزید. هر چه بیشتر درباره پیام‌های ناگفته آگاه‌تر باشید، روابط بهتری را برقرار خواهید نمود، ‌ واکنش‌هایتان حساب شده و رفتارتان سازگارتر با محیط پیرامون‌تان خواهد بود.

در سرتاسر کتاب حاضر، شما به معنایی که در ورای اشارات، حرکات و حالات چهره قرار دارند، پی خواهید برد و یاد خواهید گرفت که چگونه دروغ‌ها را کشف و رفتارهای دلسوزانه را ثابت کنید؛ و نیز می‌آموزید که چگونه پیام‌تان را به طور روشن و واضح بیان کنید و آنچه را که ترجیح می‌دهید از دیگران پنهان دارید، استتار کنید. پیش از هر چیز، این نکته را به خاطر داشته باشید که برای مطالعه زبان بدن با احترام و حس مسئولیت اقدام کنید.

جملات برگزیدۀ کتاب زبان بدن:

- ارز رایج شبکه‌سازی نه حرص و طمع، بلکه بخشندگی است.
- در جسور بودن تهور و یک نوع قدرت و اعتماد به نفس وجود دارد.
- گوش دادن یک عمل مثبت است. شما مجبورید خود را خارج از انجام آن قرار دهید.
- نیروی بی‌قید و شرط نیست اما تنها متقاعد کردن و ایمان است که پادشاهان این جهان هستند.
- او نگاه شخصی را داشت که یک فنجان آب حیات نوشیده بود و یک سوسک مرده را در پائین پیدا کرده بود.
- با توجه کردن به انتخاب کلمات و روش ارائه آن، شما می‌توانید پی به خلق و خوی گوینده ببرید و رفتار مناسبی با او در پیش گیرید.

در بخشی از کتاب زبان بدن می‌خوانیم:

افرادی که ارتباطات جسارت‌آمیز از طریق افکار، احساسات و باورهایشان به روشی باز را صادقانه و مستقیم بدون تجاوز به حقوق دیگران به نمایش می‌گذارند، حس خوبی نسبت به خود دارند و نسبت به اجرا کردن تصمیمات خود وفادار هستند. آنان با احترام با دیگران رفتار می‌کنند و بر این باور هستند که همه مردم ارزش دارند.

افراد جسور به دیگران اجازه نمی‌دهند که از ایشان بهره‌برداری کنند و شما را نیز مورد حمله قرار نمی‌دهند. وقتی که متوجه این موضوع شوند که نظراتشان همیشه برنده نمی‌شود، به آسانی به کسانی که سر راهشان قرار می‌گیرند، نزدیک می‌شوند و رفتار مؤدبانه‌ای دارند.

مزایای جسور بودن بسیار است. افراد تازه کار وقتی که از خود رضایت داشته باشند و به روش مؤدبانه با دیگران رفتار کنند، عزت نفس‌شان بالا می‌رود. شانس آن‌ها برای دستیابی به خواسته‌هایشان بالا می‌رود به محض آنکه با احترام و صداقت با دیگران برخورد کنند. به همین خاطر افراد جسور می‌توانند در هر زمان خود را مطرح کنند، بدون آن که رنجش یا دلخوری پیش بیاید. بنابراین وقتی که نیاز به مراقبت از خود را احساس نکنید و کمتر احساس خجالت و سرگرم شدن با نیازهای خود کنید، بیشتر در تعامل با دیگران به روشی راحت و آسوده هستید.

شوخی و تفریح کافیست! چنانچه در حال گذر از منفعل یا پرخاشگر بودن به سمت جسور بودن هستید، ممکن است کمی این انتقال دردناک باشد. خانواده و دوستانی که از روش پیشین شما سود برده‌اند، ممکن است درصدد این باشند تلاش‌های شما را خراب کنند. شاید احساس ترس کنید مبادا به باورها و ارزش‌های قبلی بازگردید. بعلاوه، این امکان وجود دارد که یک رنج احساسی را تجربه کنید، و تضمینی برای بار نشستن تلاش‌هایتان وجود نداشته باشد.

فهرست مطالب کتاب

درباره نویسنده
مقدمه
فصل یک: زبان بدن درباره شما چه می‌گوید؟
فصل دوم: گوش دادن
فصل سوم: ایجاد رابطه و شبکه‌سازی
فصل چهارم: متقاعد کردن
فصل پنجم: جسارت
فصل ششم: جلسات
فصل هفتم: مصاحبه‌ها
فصل هشتم: مذاکرات
فصل نهم: فروش
فصل دهم: مدیریت دیگران
فصل یازدهم: جذب کردن دیگران
فصل دوازدهم: آشکارسازی دروغ‌ها
فصل سیزدهم: مقابله با خشونت، کشمش و تعارض
فصل چهاردهم: ارتباط فرهنگی متقابل
یک راهنمای سریع برای شناخت و درک یک نفر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زبان بدن
نویسنده
مترجمدنیا مملکت دوست، فرح مملکت دوست، نسرین میرزایی
ناشر چاپیانتشارات فانوس دنیا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۱۶
زبانفارسی
شابک978-600-98132-6-1
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زبان بدن

ahoora19 mohamadli
۱۳۹۸/۷/۱۷
کتاب مفید و قابل قیاس با کتابهای هم رده
Reza Rashidi
۱۳۹۸/۴/۲۴
کتاب مناسبی در زمینه زبان بدن و روانشناسی بدن به نظر میرسد
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب زبان بدن

برای دریافت کتاب زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.