معرفی و دانلود کتاب صوتی زن همسایه

عکس جلد کتاب صوتی زن همسایه
قیمت:
56000 تومان - 10.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن همسایه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن همسایه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زن همسایه

کتاب صوتی زن همسایه نوشته‌ی شاری لاپنا، داستان ناپدید شدن عجیب یک نوزاد را به تصویر می‌کشد. پلیس برای پیدا کردن مجرمان اصلی رازهای دلهره آوری را کشف خواهد کرد که ریشه در پنهان کاری‌ها و دروغ‌های پدر و مادر کودک دارد. این رمان موفق شد در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در سال 2016 قرار بگیرد.

درباره کتاب صوتی زن همسایه:

یکی از پرفروش‌ترین آثار معمایی و جنایی در نیویورک تایمز کتاب صوتی زن همسایه (The Couple Next Door) نام دارد. داستانی هیجان انگیز و معمایی که تا انتهای ماجرا شما را در شک و تردید فراوان نگه خواهد داشت و با برملا کردن اسرار پوشیده شخصیت‌ها شما را در بهت و حیرت فرو خواهد برد؛ رازهایی که مملو از دروغ‌ها و خیانت‌های فراوان است.

داستان رمان زن همسایه از یک مهمانی ناخواسته شروع می‌شود؛ زوجی جوان به نام مارکو و آنه به تازگی بچه‌دار شده‌اند و در ظاهر خانواده‌ای دوست داشتنی و بی‌نقص به حساب می‌آیند. آن‌ها خانه‌ای عالی و کودکی زیبا به نام کورا دارند. در یک شب عادی همسایگان از آن‌ها برای صرف شام دعوت می‌کنند؛ مارکو و آنه با رفتن به آنجا و تنها گذاشتن نوزاد شش ماهه‌شان در خانه، باعث بروز اتفاقی وحشتناک و دلهره‌آور می‌شوند. اتفاقی تلخ که منجر به ناپدید شدن کورا می‌شود و پلیس نیز در طی تحقیقات مظنونان اصلی خود را پدر و مادر این نوزاد می‌داند؛ چرا که احساس می‌کنند این زوج وحشت زده از چیزی نگرانند و رازی را پنهان می‌کنند.

ضرب‌آهنگ تند متن یکی از ویژگی‌های مثبت کتاب است که می‌تواند به خوبی حس نگرانی و استرس ناشی از گم شدن فرزند را به شما منتقل کند. از دیگر ویژگی‌های مثبت این رمان زاویه دید سوم شخص آن است که بدون هیچ سوگیری و غرض ورزی، فرصت قضاوت و کشف قطعه گمشده این پازل را به شما می‌دهد.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی زن همسایه:

- کتاب سال WHSmith
- حضور در لیست A Globe Best Book در سال 2016
- حضور در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز و ساندی تایمز
- نامزد جایزه Goodreads choice در بخش داستان هیجانی سال 2016

نکوداشت‌های کتاب صوتی زن همسایه:

- در این رمان با پیچ و تاب‌های زیادی روبه‌رو می‌شوید و به تمامی شخصیت‌ها شک می‌کنید! (مجله Good Housekeeping)

- یک داستان هیجانی خوش‌ساخت و پر تعلیق و با ظرافت‌های خاص که پیش‌بینی‌اش دشوار است. (Associated Press)

- سبک نثر سریع و شخصیت‌پردازی گسترده در کنار نکات و تعلیقات داستان باعث شده تا به سختی بتوانید کتاب را پایین بگذارید. (booklist)

- اولین تعلیق داستان، بسیار دل‌آزار است و پس از پیچ و خم‌های متعدد، لاپنا یک غافلگیری نهایی و ماهرانه انجام می‌دهد. (Publishers Weekly)

- اون بچه کجا رفت! برای فهمیدن این مسئله، دشوار است که تا آخر کتاب را بخوانید؛ زیرا پیچ و تاب‌هایی که در داستان وجود دارند، کاملاً هوشمندانه است. (USA today)

کتاب صوتی زن همسایه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر طرفدار رمان‌های معمایی و جنایی هستید و می‌خواهید تجربه شنیدن یک داستان هیجان انگیز را داشته باشید، این رمان برای شما مناسب است.

شاری لاپنا را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده پرفروش تریلرهای هیجان انگیز است که با نوشتن رمان زن همسایه در سال 2016 به شهرت فراوانی رسید. شاری لاپنا (Shari Lapena) در سال 1960 در کانادا به دنیا آمده و پیش از آنکه به رمان نویسی روی بیاورد، وکیل و معلم انگلیسی بوده است.

لاپنا رمان‌هایی نظیر: «مهمان ناخوانده، غریبه‌ای در خانه، کسی که می‌شناسیم، پایان او و... » را نوشته که همگی جز پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و ساندی تایمز لندن بوده است.

اولین کتابی که این نویسنده کانادایی منتشر کرد، کتاب «چیزهایی که پرواز می‌کنند» بود که در سال 2008 به چاپ رسید و جز آثار مرحله نهایی جایزه سانبرست 2009 قرار گرفت. همچنین دومین رمانش با نام «اقتصاد شادمانی» نیز در مرحله نهایی جایزه استیون لیکاک 2012 حضور داشت.

در بخشی از کتاب صوتی زن همسایه می‌شنویم:

کسی نمی‌داند که چطور از این مسئله غفلت شده اما پس از کنفرانس مطبوعاتی که بیرون خانه کانتی‌ها برگزار شد، افسری به کارآگاه راسپک نزدیک می‌شود؛ در حالیکه با دو انگشت پوشیده در دستکش لاستیکی یک لباس سرهمی صورتی را گرفته است. چشم همه کسانی که در اتاق هستند، راسپک، مارکو، آنه، آلیس و ریچارد به لباس دوخته می‌شود.

راسپک می‌پرسد: کجا پیداش کردین؟ آنه می‌گوید: آه... نگاه همه به آنه معطوف می‌شود. رنگ از رخش پریده است. آنه از جا بلند می‌شود و می‌پرسد: توی سبد لباس‌های کثیف اتاق بچه بود؟ افسر پلیس جواب می‌دهد: نه! زیر کمد لباس بود. دفعه اول ندیدمش.

راسپک ناراحت می‌شود؛ چرا چنین سهل انگاری کرده‌اند؟ آنه گیج شده است... متاسفم حتما یادم رفته. عصر کورا این رو پوشیده بود. آخرین بار که شیرش دادم، لباسش را عوض کردم. روی این بالا آورده بود الان بهتون نشون میدم.

به طرف افسر می‌رود تا لباس را بگیرد اما افسر پلیس عقب می‌رود و می‌گوید: لطفا بهش دست نزنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
16 دقیقه
فصل اول
23 دقیقه
فصل دوم
12 دقیقه
فصل سومف
16 دقیقه
فصل چهارم
14 دقیقه
فصل پنجم
22 دقیقه
فصل ششم
19 دقیقه
فصل هفتم
20 دقیقه
فصل هشتم
12 دقیقه
فصل نهم
18 دقیقه
فصل دهم
31 دقیقه
فصل یازدهم
25 دقیقه
فصل دوازدهم
19 دقیقه
فصل سیزدهم
17 دقیقه
فصل چهاردهم
14 دقیقه
فصل پانزدهم
15 دقیقه
فصل شانزدهم
15 دقیقه
فصل هفدهم
17 دقیقه
فصل هجدهم
21 دقیقه
فصل نوزدهم
14 دقیقه
فصل بیستم
13 دقیقه
فصل بیست و یکم
12 دقیقه
فصل بیست و دوم
15 دقیقه
فصل بیست و سوم
13 دقیقه
فصل بیست و چهارم
13 دقیقه
فصل بیست و پنجم
13 دقیقه
فصل بیست و ششم
26 دقیقه
فصل بیست و هفتم
13 دقیقه
فصل بیست و هشتم
14 دقیقه
فصل بیست و نهم
24 دقیقه
فصل سی‌ام
13 دقیقه
فصل سی و یکم
15 دقیقه
فصل سی و دوم
24 دقیقه
فصل سی و سوم
15 دقیقه
فصل سی و چهارم
19 دقیقه
فصل سی و پنجم
17 دقیقه
فصل سی و ششم
14 دقیقه
فصل سی و هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زن همسایه
نویسنده
مترجمعباس زارعی
گویندهسحر بیرانوند
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
56000 ت - 10.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زن همسایه

رضا ارفع
۱۴۰۰/۴/۱
خیلی خوب بود از اول فکر میکنید که تونستید حدس بزنید اخر کتابو ولی میبینید تمام حدسهای شما اشتباست و مهمترین نکته مثبت کتاب این هست که نویسنده میدونه برای چه قشری چه جیزی مینویسه ژاتر پلیسی و جنایی نویسنده تلاشی برای هنری کردن و نامفهوم کردن داستان و پایان بندی نمیکنه برای همین بر خلاف خیلی از بزرگ نویسندگان که داستان عالی و پایان‌گنگ و نامفهوم و هنری دارند این کتاب پایانی مشخص و غیر قابل پیشبینی داره و همین نشون‌میده کهنویسنده به ژلنر پلیسی و معمایی تا انتهای کتاب وفادار میمونه و خط به خط زیبا در میاد هیچ جمله و صفحه‌ای اضافه نیست ووهمه هدفدار و در خدمت کل داستان
مهمتر از همه راوی بسیار حرفه‌ای که بزرگی‌کارش از نویسنده کمتر نیست عالی بودن هیچ فراز و فرودی بی دلیل و اضافه نیست صدا کنترل شده بود و تسلط بسیار بالا بر خوانش متن و کل داستان وجود داره واقعا عالی بودن انگار چند بار کتاب رو خونده باشن حتی انتقال احساس هم کنترل شده و متناسب با متن کتاب بوده ترس نفرت سردرگمی خوشحالی هیجان تردید به اندازه و متناسب با کل داستان وومتن منتقل شده نه کمتر و نه بیشتر در اصل راوی داستان رو بازی کرد نه خوانش معمولی عالی بودن عالی
گوهر کوهسرخ
۱۴۰۰/۷/۴
نویسنده در شخصیت پردازی وبیان احساساتشان در موقعیتی که قرار گرفته اندخیلی خوب عمل کرده که به راحتی قابل تصور است. داستان از دید هر یک از شخصیت‌ها با توجه به جایگاه شان در داستان به خوبی شخصیت پردازی شده اند؛ شاید داستانی بسیار ساده وعامیانه به نظر برسد اما از آن دسته داستانهای واقع گرایانه‌ای است که خود من قبل از خواندن آن خیلی به عمق فاجعه چنین اموری ورود نکرده بودم یا وقتی به تفکر در خصوص آن نگذرانده بودم. اما این داستان مرا بیشتر متوجه حوادث پیرامون مان وآثار مخرب آن بر روی افراد جامعه کرد.
ساناز قره قوشلو
۱۴۰۱/۸/۲۲
با تشکر از گویندگی درجه یکتون مثل همیشه عالی بود
در رابطه با کتاب و کسایی که میگفتن ابتدا اطلاعات غلط میده باید بگم که من اینطور حس نکردم نویسنده سرنخ‌های بسیار ریز و کم توجهی رو اول داستان رو میکنه و اخر کتاب اونا رو مهم جلوه میده طوری نیست که بگیم پنهان کرده یا اطلاعات غلط داده و شنونده رو گیج و
کرده تا یه کتاب معمایی بسازه
در کل ارزش شنیدن داره از اوناس که اخرش برگردی بگی خب حالا که همه چی درست شده بشین زندگیتو بکن دیگه
مریم اسدی
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
با تشکر و سپاس از گروه کتابراه که رمانها رو به صورت بسیار عالی صوتی کردند و همچنین تشکر از گویندگان توان ومجرب، کتاب زن همسایه رمانی جذاب و زیباست ولی برخلاف نظر برخی دوستان به راحتی میشود انتهایش را حدس زد ولی در کل نویسنده‌ی توانمندی هستند و توصیه میکنم به دوستان، درکل من کتاب گوش کردن رو از کودکی بسیار دوست دارم یجورایی شبیه داستان شب که از رادیو هر شب پخش میشده و برام نوستالژیک هم شده
مریم مهدی
۱۴۰۱/۲/۶
خیلی خیلی خیلی معمولی بود، اگر رمان پلیسی جنایی دوست دارین از اگاتا کریستی بخونین که تازه بفهمین کتاب رمز امیز یعنی چی، نمی‌دونم چرا جزو best selling نیویورک بوده این کتاب، بیشتر شبیه یه فیلم سطح متوسط هالیوود بود، من که توصیه نمی‌کنم، فقط اگاتا کریستی و سر ارتور کونان دویل
البته از حق نگذریم گوینده عالی بود
محمد اقبال نیا
۱۴۰۰/۶/۲۸
بد نبود، خیلی پیچیدس اما همه چی رو خیلی کش می‌دهد که شاید حوصلتون سر بره
و اصلا نمی‌تونید اخرشو حدس بزنید، البته داستان از یک شخصیت‌هم روایت نمی‌شود و شبیه یک معما نیست چون خیلی گنگه و داده‌ها شاید دیر تزریق بشود
برای کسانی که کتاب‌های جنایی و پلیسی می‌خوانند یا شنونده‌های چنل بی باید جذاب باشد.
بهاره محمدی اسفه
۱۴۰۰/۱/۸
به عنوان اولین داستان پلیسی که خواندم بسیار جذاب و پر از تعلیق بود.
به خصوص هر چه به انتهای داستان نزدیک میشدم نفسگیر تر میشد ولی خوب چون در این ژانر داستان دیگری نخواندم امکان مقایسه وجود ندارد ولی به خواندن آثار معمایی تشویق شدم.
راوی عالییییی بود.
دیانا دیانتی
۱۴۰۱/۹/۱۶
داستان جنایی و معمایی جالبی بود. سرگرم کننده و خوانش خانم بیرانوند هم بر جذابیت کتاب اضافه کرده بود.
کتاب در مورد خانواده است که قطعا شناخت کافی از یکدیگر ندارند و همین امر می‌تواند باعث بروز مشکلات زیادی شود. از جمله خیانت، جنایت، و قربانی شدن آسیب پذیر‌ترین عضو خانواده.
Fahime Yosefzade
۱۴۰۱/۱/۱۱
اولش خیلی خوب شروع شد
صدای گوینده عالی. به اخر داستان‌ که‌ نزدیک میشدی
میتونستی‌ حدس بزنی جریان‌ چیه. من چون اغلب کتابای اگاتا کریستی رو خوندم این به نظرم‌خیلی معمولی بود. برای کسانی که تازه‌ جنایی میخونن بد نیس. صدای گوینده وادارم کرد تا تهش بخونم جون خیلییی صداش خوبه.
Elham Ghavami
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
کتابی عالی ودوست داشتنی...... مگه میشه کنابهای شاری لاپنا بد باشه...... واقعا هر کس این ژانر رادوست دارد کتابهای این نویسنده را از دست نده....... صدای راوی عالی وگوشنواز....... کتاب گیرایی بالایی دارد وهیجانی زیاد..... ممنون از کتابراه به خاطر زحمات زیادی که میکشد........
پردیس زنجانى
۱۴۰۰/۹/۳
گویندگی عالی
ولی داستان نه.
توی داستان معمایی همون وسط داستان یه جوری روایت نمیکنن که مخاطب فکر کنه خب دیگه پرونده حل شده و من چرا باید ادامه بدم باز؟
فقط ۴۰ صفحه اخر داستان رو نجات میده که در کل خیلی دیره:)))
یاسر قادری
۱۴۰۰/۱۱/۳
یک داستان جنایی پلیسی و نه چندان معمایی. یه جایی از ماجرا راوی می‌گه اون که میدونه کاری نکرده بعدا معلوم میشه همون شخصیت یه کارایی کرده، خیلی سربسته گفتم. در هر صورت سرگرم کننده بود.
Monir Naghikhani
۱۴۰۰/۶/۳
داستان گیرایی داشت، البته چون در این ژانر زیاد کتاب خوندم تکراری هم بود، ولی کشش خوبی داره، وبرای سرگرمی خوبه، امیدوارم برای هیچ خانواده‌ای از این مشکلات پیش نیاید، چون انسانو داغون میکنه، باسپاس از شما
ندا احراری
۱۴۰۱/۹/۸
کتاب قبلی شاری لاپنا که گوش دادم مهمان ناخوانده بود که بیشتر دوست داشتم، این کتاب هم خوب بود ولی از اواسط داستان کاملا همه چی مشخص و قابل حدس بود، گویندگی بسیار خوب بود، موفق باشید
Eti Atshani
۱۴۰۱/۴/۲۰
کتاب جنایی معمایی بود و شخصیتهای داستان هر یک، در گیری‌های اجتماعی وعاطفی خود را در داستان مطرح میکنند، سرگرم کننده بود و کشش داشت، راوی داستان هم بسیار مسلط و خوب بود ممنون
مشاهده همه نظرات 77

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زن همسایه

برای دریافت کتاب صوتی زن همسایه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.