معرفی و دانلود کتاب صوتی در ستایش زندگی

عکس جلد کتاب صوتی در ستایش زندگی
قیمت:
۳۴۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در ستایش زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در ستایش زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی در ستایش زندگی

کتاب صوتی در ستایش زندگی اثر مسیحا برزگر، ما را به باورپذیری خویش، تحول و تغییر مثبت، شادمانی، امید و کامیابی دعوت می‌کند و چگونگی این تحول مثبت را ساده اما دشوار می‌داند. هر فرد در زندگی می‌تواند با تجربه و زیست منحصر به فرد خویش، خود و جهان هستی را بهتر شناخته و به تحول متعالی خویش دست یابد.

این کتاب راه رهایی انسان را از قید و بند نگاه‌های غلط آدمی نسبت به جهان هستی آشکار می‌کند و می‌تواند کمک‌ حال آدم‌هاى بى‌پیرایه‌ باشد تا دردها، دشوارى‌ها و چالش‌هاى زندگى‌شان را چنان سامان دهند که از راه و در راه نمانند.

مسیحا برزگر خود در معرفی کتاب «در ستایش زندگی» می‌گوید: «این کتاب اصولی ساده را می‌آموزد، که به کمک آن می‌توان ارباب زندگی خود شد. دستیابی به شیوه درست زندگی ساده است، اما آسان نیست.» 

زندگى، در نگاه ما آفریده مى‌شود. این ماییم که زندگی خود را، به‌ گونه‌اى که آن را مى‌بینیم، مى‌سازیم. ما مى‌توانیم نگاه خود را دگرگون کنیم، و در نتیجه، زندگی خود را نیز. ما مى‌توانیم زندگی خود را، آن‌گونه که دوست داریم، بسازیم. ما آفریننده‌ى زندگی خود هستیم.

ستایشگران زندگى، دلى آرام دارند و سرشارند از نیرویى مثبت و سازنده. ستایشِ زندگى، خرج‌ کردن زندگى براى دستیابى به شهرت، ثروت و یا قدرت نیست.

همه‌ى ما مسافریم. همه‌ى ما اگر در راه باشیم و از پا نیفتاده باشیم، بى‌تردید، به مقصد خواهیم رسید. فهم اصول ساده‌ى زندگی درست، دل را آسوده مى‌کند، آشوب ذهن را مى‌خواباند و انسان را با زندگى آشتى مى‌دهد. قهر و گریز از زندگى، قهر و گریز از خداست. خدا، نفس و نفس زندگى‌ست. بنابراین، کتاب در ستایش زندگی، منافی گریز از زندگى و مشوّق بهره‌مندى و کامیابى از آن است.

اصول ساده و معنوی کتاب در ستایش زندگی، کمک مى‌کند تا سرشار شویم از ایمان و چیره شویم بر تمامی یأس‌ها و تیرگى‌هاى روح. اگر مى‌خواهیم کامیاب باشیم، باید مفهومِ شکست را شکست بدهیم. باید بر خویش و بر محیط خویش چیره شویم. این‌گونه است که سرشار مى‌شویم از خنده و شادمانى و عشق. 

اگر اجازه ندهیم، هیچ نیرویى نمى‌تواند ما را شکست بدهد. پاره‌اى از روح خداوند در ماست. روح خداوند، انرژی جاری تمامى‌ ناپذیر است. ما این انرژى تمامى‌ناپذیر را در وجود خود داریم. ما مى‌توانیم زندگی را سرشار کنیم از روشنى و شادمانى.

بسیارى از آدم‌ها، در مواجهه با واقعیت‌هاى ناخوشایندِ زندگى از پا درمى‌آیند و تن به شکست مى‌دهند. بسیارى از آن‌ها معتقدند که بخت و اقبالى ندارند. آن‌ها نمى‌دانند که پاره‌اى از روح خدا در آن‌هاست و اصولى ساده و معنوى نیز هست که با بهره‌گیرى از آن‌ها مى‌توان بخت و اقبال را تحت کنترل درآورد و حتى آن‌ها را آفرید. چه غمبار است دیدن احساس یأس و سرخوردگى آدم‌ها در برابر دشوارى‌ها، دغدغه‌ها و معضلات زندگى. 

با آموزه‌هاى کتاب در ستایش زندگی، باید زندگى کرد. تردیدى نیست که زندگى بهبود پیدا خواهد کرد. ما مى‌توانیم شرایط زندگی را به دلخواه تغییر بدهیم؛ البته اگر بخواهىم. انّ اللهَ لایُغیِّرُ مابقومٍ حتّى یُغیِّروا ما بأنْفُسِهم. خداوند آنگاه زندگی تو را دستخوشِ دگرگونى و تحول مى‌کند، که تو بخواهى. تو مى‌توانى نسبت و رابطه‌ى خود را با دیگران اصلاح کنى و آن را چنان سامان‌دهى که مى‌پسندى. 

اگر چشمه‌هاى دل را بکاوىم، آب زلالِ عشق، روشنى، آرامش و وارستگى، از دل مى‌جوشد و بر سیمای‌مان جارى مى‌شود؛ زندگی خلاق، بر معنویت مبتنى‌ست. کامیابى، سلامت و احساس سعادت، نتیجه‌ى زندگی خلاق مبتنى بر معنویت است. کتاب در ستایش زندگی، براى کسانى نوشته شده که خواهان روشنى، آزادى و آرامش‌اند. 

در بخش‌هایی از کتاب صوتی در ستایش زندگی می‌شنویم:

تو هم‌اکنون، بر روی زمینِ زیبا و دوست‌ داشتنی، گام برمی‌داری. از این فرصتِ بزرگ، بیش‌ترین بهره را بِبَر. معجزه، آن نیست که بر روی آب راه بروی؛ معجزه، آن است که هستی و بر روی زمینِ زیبا گام برمی‌داری.
باید در آتشِ عشق بسوزی. باید مدام شعله‌ور باشی. باید مدام جاری باشی. عشق است که تو را جاری می‌کند. اگر جاری نباشی، به مردابِ دل‌مردگی تبدیل می‌شوی.

- ستایش آزادی، این ستایش زندگی‌ست. زیرا زندگی، در متن آزادی است که می‌بالد و می‌شکفد. افسوس که آزادی خود به زندان تفسیرهای تنگ‌نظرانه افتاده است.

- فرصتی تازه دارم امروز، تا ببخشم بیشتر، تا دوست بدارم بیشتر، و بدین‌سان، نزدیک‌تر شوم به خدا. ستوده باد خدایی که داده است به من چنین فرصتی را.

- دنیا، جلوه‌ی حضرتِ حق است. بنابراین، ستایش‌گرِ زمین و زندگی باش.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
۱۵ دقیقه
دیباچه
۳۴ دقیقه
فصل اول
۲۶ دقیقه
فصل دوم
۱۳ دقیقه
فصل سوم
۲۸ دقیقه
فصل چهارم - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۱۹ دقیقه
فصل پنجم
۳۳ دقیقه
فصل ششم - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۱۱ دقیقه
فصل هفتم
۳۴ دقیقه
فصل هشتم
۲۸ دقیقه
فصل نهم الی دوازدهم
۲۴ دقیقه
فصل سیزدهم الی نوزدهم
۲۱ دقیقه
فصل بیستم
۲۴ دقیقه
فصل بیست و یکم - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل بیست و یکم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل بیست و یکم - قسمت سوم
۲۸ دقیقه
فصل بیست و دوم و بیست و سوم
۳۴ دقیقه
فصل بیست و چهارم - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل بیست و چهارم - قسمت دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی در ستایش زندگی
نویسنده
گویندهآرمان سلطان زاده
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۴۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی در ستایش زندگی

V M
۱۳۹۷/۹/۲۸
سلام
عالیه
اما برای کسانی که کمی از عرفان و نفس اطلاع دارند
کمی سنگین حرف میزنه
اما اگر درک کنید و عمیقا بپذیرید تحول خوبر درونتون ایجاد میشه
گوینه هم خیلژ زیبا حس کتاب رو منتقل میکنه
صدای گوینده بسیار زیبا و تاثیرگذاره
جزو کتابهای عمومی نیست
هر کسی ازش خوشش نمیاد
اما کسی که در این زمینه آگاهی و علاقه داره خیلی کمک کننده و زیبا و عمیقه
از استاد برزگر تشکر میکنم
وحید شیخ فرشی
۱۳۹۹/۹/۸
بسیار بسیار عالی
کلامی بینهایت با ارزش
مخصوصا از فصل نهم الی دوازدهم بسیار لذت بردم و آگاهی بخش است.
نیما امیدفر
۱۳۹۹/۱/۲
کتابی بی‌نظیر و کامل و خلاصه در زمینه‌ی عرفان غرب است که تمام آنچه باید گفته شود را می‌گوید
Omid Azad
۱۳۹۸/۱۰/۱۱
قابل ستایش، براستی این کتاب صوتی رو می‌بینم و خیلی لازم برای گوش سپردن به اون، ارزش زیادی داره
ابراهیم زبیری
۱۴۰۱/۳/۲۰
تمام آثار ایشان برای اهل معرفت ارزشمنده... چراغیست در مسیر خودشناسی
mahdi rashidzadeh
۱۴۰۰/۴/۳۱
بینظیره این کتاب صدای استاد سلطان زاده هم که نیازی به تعریف و تمجید نداره…
هادی رشیدزاده
۱۴۰۰/۵/۱۹
بسیار کتاب عالی و با صدای استاد سلطان زاده بسیار دلنشین شده
Maral Yeganeh
۱۴۰۰/۲/۳۱
بسیاررر عالی و زیبا بود 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Rouzbeh Ashkan
۱۳۹۹/۵/۲۴
مثل اکثر کارهای جناب برزگر معنوی و آرامش بخش
Safora Ghorbany
۱۴۰۰/۱۲/۲
کتاب‌های آقای برزگر بی نظیر هستند
الهه نورانی
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب خوب و راوی عالی
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی در ستایش زندگی

برای دریافت کتاب صوتی در ستایش زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.