معرفی و دانلود کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

عکس جلد کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

با شنیدن کتاب صوتی مشهور و پرفروش تو همانی هستی که می‌اندیشی نوشته‌ی جیمز آلن، به میزان اثرگذاری تفکرات و تصوراتتان در شکل‌گیری شخصیت خود پی خواهید برد. این اثر در حدود 100 سال در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار داشت.

درباره‌ی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی:

جیمز آلن (James Allen) با نوشتن کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی (As a Man Thinketh) قصد داشته تا زنان و مردان را به کشف خود و درک این حقیقت که خودشان خالق خویش‌اند تشویق و ترغیب کند. آفریننده‌ی اصلی لایه درونی شخصیت و لایه بیرونی شرایط ذهن انسان است و اگر شخصی تا به امروز زندگی‌اش را در درد و رنج و غفلت گذرانده، احتمالاً بعد از شنیدن این کتاب به شادی و آگاهی می‌رسد.

«تو همانی که می‌اندیشی» این واژگان قصار، نه تنها همه‌ی‌ وجود انسان را دربرمی‌گیرد، بلکه به قدری کامل است که تمام شرایط و اتفاقات زندگی آدمی را نیز شامل می‌شود. انسان به معنای واقعی حاصل اندیشه‌های خود است و شخصیتش مجموعه‌ی کاملی از همه‌ی تفکرات و اندیشه‌های اوست.

هر کردار و رفتار بشر، از دانه‌های نهان در اندیشه‌اش برگرفته شده است و بدون آن‌ها توانایی بروز ندارد. درست همچون گیاهی که از دانه به وجود می‌آید. این موضوع، هم به بخش عمل‌های ذاتی و هم به آن‌هایی که سنجیده به شمار می‌روند مربوط است، مانند کارهایی که حساب شده انجام می‌شوند.

قانون جهانی جذب، فارغ از مسیری که برای تفکر برمی‌گزینید از شما دستور می‌گیرد. جسم آدمی در بند ذهن او اسیر است و از آن پیروی می‌کند، چه اندیشه‌ها آگاهانه انتخاب و چه ناخودآگاه بازگو شده باشند. تراوش افکار غیراخلاقی در ذهن، بدن را بسیار سریع به ناخوشی و تباهی می‌کشاند. بدن با افکار زیبا و شاد، به جوانی و زیبایی می‌نشیند. ذهن آدمی همچون باغی است که می‌تواند هوشمندانه پرورش داده شود یا رها گردد، اما چه بپرورد و چه به آن توجهی نشود، خواه ناخواه به بار می‌نشیند. اگر دانه‌ی مفیدی در آن کاشته نشود علف‌های هرز همه‌ی باغ را دربرمی‌گیرد و هر روز بیشتر می‌شود.

در کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی این نکته بیان می‌شود که شما حاصل تفکری هستید که در ذهن خود پرورش می‌دهید. اگر اندیشه‌ی انسان شیطانی باشد، نتیجه‌ی آن چیزی جز درد و عذاب نخواهد بود، درست به همان شکل که ارابه از پسِ گاو می‌آید، اندیشه‌ی انسان نیز اگر پاک و ناب باشد، خوشبختی و سعادت همانند سایه به دنبالش خواهد رفت.

به عقیده‌ی بعضی از صاحب‌نظران، این کتاب را می‌توان سنگ بنای جنبش خودیاری و تفکر نوین به حساب آورد. همچنین این اثر الهام‌بخش استادان و نویسندگان موفقیت بسیاری همانند نورمن وینسنت پیل، ارل نایتینگل، دنیس ویتلی و جان مکسول بوده است. جیم ران این اثر را در لیست 20 کتابی قرار داده که هر شخصی حتماً باید آن را در زندگی‌اش بشنود.

کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید تغییری درون خود و شرایط و موقعیت‌تان ایجاد کنید و به رویاهایی که در سر دارید دست یابید این کتاب را از دست ندهید.

با جیمز آلن بیشتر آشنا شویم:

جیمز آلن در 28 نوامبر سال 1865 در شهر لستر انگلستان زاده شد. او در یک خانواده‌ی چهار نفره از طبقه‌ی فرودست جامعه زندگی می‌کرد و دو برادر کوچک‌تر از خود داشت. 15 ساله بود که پدرش مورد حمله قرار گرفت و به قتل رسید و آلن ناچار شد تحصیلاتش را برای تأمین مخارج خانواده رها کند.

او تا سال 1902 در مؤسسات تولیدی و تجاری مختلف به حرفه‌ی منشی‌گری مشغول بود. آلن که تحت تأثیر آثار تولستوی قرار داشت، در 38 سالگی همراه همسر و دخترش به یک ویلای کوچک در شهر ایلفراکامب رفت و شروع به نویسندگی کرد.

پس از 9 سال، او 19 عنوان کتاب را به ثبت رساند و به کمک همسرش مجله‌ی فلسفی پرتو خرد را چاپ کرد. محتوای اغلب آثار آلن، بهره‌گیری از نیروی فکر برای توسعه‌ی شخصیت و بهبود شرایط زندگی است.

جیمز آلن با انتشار دوره‌ی «انسان اندیشه است» در بین مردم به شهرت و محبوبیت رسید. این دوره به مدت 55 دقیقه توسط معاون او ضبط و به صورت صوتی منتشر شد. به جرأت می‌توان گفت این دوره همچنان یکی از بهترین دوره‌ها در زمینه‌ی قانون جذب است.

در بخشی از کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی می‌شنویم:

شما همانی می‌شوید که به آن فکر می‌کنید، شما براساس همان چیزی که هستید عمل می‌کنید. شما همان چیزی را جذب می‌کنید که منطبق با عمل شماست.

هر چیزی را که به آن دست پیدا کردید یا از دست یافتن به آن بازماندید نتیجه‌ی افکار خودتان است. نقاط قوت و ضعف شما، فضایل و معایب شما همگی متعلق به خودتان است. آن‌ها توسط دیگران و یا شرایط به شما تحمیل نمی‌شوند، فقط شما می‌توانید خودتان را بهبود ببخشید.

سعادت و رنج شما از درونتان است. تنها شما می‌توانید حال خودتان و حالت خودتان را تغییر بدهید. شما همان چیزی هستید که به آن فکر می‌کنید. همان چیزی خواهید بود که به اندیشیدن آن ادامه می‌دهید. یک فرد قوی نمی‌تواند به فرد ضعیفی کمک کند. مگر اینکه آن‌ها کمک بخواهند، حتی در آن هنگام نیز فرد ضعیف باید کار کند تا قوی‌تر شود. با تلاش‌هایتان باید ویژگی‌هایی را که در دیگران تحسین می‌کنید در خودتان پرورش بدهید.

در طول تاریخ عموماً گفته می‌شود بسیاری از مردم تحت ستم هستند زیرا اقلیتی بر آن‌ها فرمانروایی می‌کنند، بنابراین باید از رهبران متنفر باشید. اگر این دیدگاه را معکوس کنید چه؟ رهبران خوب نایاب هستند زیرا اکثر مردم تنها پیرو آن‌ها هستند. بیایید فکر کردن را متوقف کنیم و مانند قربانیان ناتوان رفتار نکنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
مقدمه
۲ دقیقه
پیشگفتار
۵ دقیقه
فصل اول: شخصیت
۱۳ دقیقه
فصل دوم: شرایط
۶ دقیقه
فصل سوم: سلامت
۴ دقیقه
فصل چهارم: هدف
۵ دقیقه
فصل پنجم: موفقیت
۶ دقیقه
فصل ششم: رویاها
۴ دقیقه
فصل هفتم: آرامش
۴ دقیقه
فصل هشتم: تمرین

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی
نویسنده
مترجمهانیه منشی زاده
گویندهمهیار ستاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۳۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

Negar Barani
۱۴۰۱/۳/۱۵
این کتاب باعث میشود فرد یاد بگیرد و همچنین به خود یادآوری کند که در لحظه و هر مکان فکر مثبت و قدرتمندی در سر بپروراند.
و اینکه فکر انسان میتواند آدمی را به عرش یا فرش برساند
و آدمی میتواند با فکر خود فرمانروایی کند و پادشاه زندگی خود و یا اینکه گدا و مریض در مسیر زندگی شود.
شخصی میتواند با فکر
خود، خود را مریض و مسموم کند یا اینکه همیشه سرحال و کاریزما باشد.
شخص میتواند با قوه‌ی تفکر خود موجب ترس، ناامیدی، استرس یا اضطراب خود شود و سبب بیماری‌های روحی و حتی جسمی از قبیل‌ام آس و... شود.
همچنین شخص میتواند با قدرت تفکر خود سرحال باشد حتی اگر واقعا با یک بیماری دست به گریبان باشد بتواند آن را شکست دهد.
همچنین اگر میخواهی مسولیت یا سمتی در کار خود به دست آوری میتوانی انقد با فکر و تصور خود را در آن جایگاه ببینی که باورت شود و این باور را به اشخاص دیگر نیز دهی
چون برای خودم هم پیش اومده.
hossein meimandi
۱۴۰۰/۱/۷
، بسیار مهمه که درک کنیم که ذهن ما می‌تونه منبع قدرت، ارامش، پیشرفت و دروازه‌ای باشه به دنیایی شگفت انگیز که همیشه رویای اون رو در سر داشتیم، کلید موفقیت انضباط فردی و روزانه است و با تمرین مداوم و کار کردن روی ذهن و کوتاه نیامدن از هدف خودمون میتونیم به خواسته‌ای دست یابیم،
راحیل پناهی
۱۴۰۱/۶/۱۷
کتاب خوبی بود.. هم انگیزه میداد و هم کلی راه حل ارائه کرد و فقط نظری نبود.. اما جملات پشت سر هم ادا میشد و برای درک کامل و استفاده‌ی بهتر باید چند دفعه گوش بدید.. کوتاه بودن کتاب هم میتونه وجه مثبتی براش باشه چون معمولا خوندن این کتاب‌ها اگر طولانی باشن ذهن رو خسته میکنه... به هر حال بهتره این کتاب رو چند بار گوش بدید چون با یه بار تاثیری نداره ولی در کل خوب بود اما انتظار بیشتری ازش داشتم
No Name
۱۴۰۱/۵/۲
با خوندن این کتاب یاد میگیریم که با کنترل افکارمون و با درست اندیشیدن افکارمون تبدیل به واقعیت میشه با افکار مثبت میشه زندگی‌ای رو ساخت که توی رویاهامون بهش فک میکنیم و فکر درست باعث میشه زندگی توی مسیر درست پیش بره افکار نقش خیلی مهمی رو توی زندگی داره ما با هر فکر منفی و غلط فقط باعث عقب گرد زندگیمون میشیم درست اندیشیدن واقعا هنر که این کتاب بهمون یاد میده.
علیرضا پاشائی راد
۱۴۰۱/۵/۱۳
کتاب مختصر و مفیدی هست که کمتراز یک ساعت وقت می‌طلبه و محتوای جالبی داره، ترجمه کتاب خیلی روان و خوبه اما بنظرم نقطه قوت کتاب گویندگی فوق العاده آقای ستاری هستش با صدای بسیار خوب، فن بیان عالی و تُن و لحن صدای حرفه ایشون تجربه شیرینی برای شنیدنش رقم میزنه حتما پیشنهاد میکنم که گوش کنید و لذت ببرید👏
Alireza Jamshid beik
۱۴۰۰/۱/۲۵
مطالب خیلی مفید و واقعی رو عنوان کرد.
خیلی ساده و قابل فهم.
دقیقا به مشکل اصلی زندگی من اشاره کرد و میتونم بگم به جواب سوال اصلی ذهنم رسیدم. ولی اگه امتیاز عالی ندادم به خاطر این بود که خیلی خلاصه مطالب گفته شده و اونجوری که باید توضیح و یا مثال‌های لازم داده نشده
Esi Sori
۱۳۹۹/۱۰/۳
واقعا همانی هستیم اگر درست انتخاب والبته درست عمل کنیم شما ارزشتان بهشت است پس گول نخورید فقط کافی هست خودمان خودمان را گول نزنیم یعنی خودخواه وهواپرست نباشیم خدا کافیه برای پرستش یکی بود یکی نبود. خود آ
محبوبه یارضوی
۱۴۰۰/۷/۳۰
بسیار عالی، خیلی خوشحالم که میتونم در کنار فعالیتهای خانه داریم باوجود کتابراه به مطالعه هم بپردازم در واقع هم خانه داری میکنم وهم گوش دادن به کتابها حین کار انرژی بیشتری بهم میده چون من بیشتر کتابهای صوتی رو دوست دارم ‌دلنشین تر هست برام
David Y
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب دارای مفاهیم کلی و مفیدی بود، همچنین صدای راوی پرانرژی و مناسب محتوی بود. اگر کسی بدنبال کتابی جامع و کاربردی در این زمینه هست، پیشنهاد میکنم کتاب صوتی فوق العاده "هدف" اثر برایان تریسی رو گوش کنه.
مانیا حسینی پارسا
۱۴۰۰/۸/۱۰
کتاب خیلی خوبی بود مفید و کم حجم. من به دوستانی که این فایل صوتی رو گوش دادن کتاب معجزه شکرگزاری از راندا برن رو هم پیشنهاد میدم اون کتاب هم فوق العاده است برای کسانی که میخوان مراقبه کنند و آموزش مثبت اندیشیدن ببینند
اصغر اسماعیلی
۱۴۰۰/۷/۸
من کلا از کتابایی که در مورد مدیریت ذهن باشه خوشم میاد، چون در مورد واقعیت انسان و تمام واقعیت انسان در همین ذهن او نهاده شده است که با مدیریت آن میتوان قله‌های بلند موفقیت رو کسب کرد، همون جایی که جایگاه بشر است.
Mohammadjavad Lotfi
۱۳۹۹/۱۰/۸
واقعا عنوان کتاب راست هست به هرچیزی که فکر کنه میرسه ممنون از کتابراه بابت این کتاب خوب و تاثیرگذار
S Daei
۱۴۰۱/۷/۳۰
اینکه در چندین سال پیش کسی این حجم از درک رو داشته واقعا زیبا و شگفت انگیزه... بهمون یاداور میشه که چقدر عقبیم... چقدر کم میدونیم... و چقدر خودمونو دسته کم گرفتیم درصورتی که همه چی در ذهن ماست...
مجتبی سلطانی
۱۴۰۱/۳/۱۷
برای تمام افراد کتاب مفید و سودمندی هستش، واقعا ما همون چیزی هستیم که بهش فکر میکنیم، این جمله در مورد تمام آدمها صدق میکنه، چه کسایی که به این موضوع آگاه هستند و چه کسانیکه آگاه نیستند.
شهرزاد شاه حسین زاده
۱۴۰۰/۱/۲۴
سه بار گوش کردم. عالی بود! پاسخگویی یکسری از ابهامات زندگی، شکست‌ها و پیروزی‌های آدم‌های مختلف رو میده. بهت چگونگی و واقعیت رسیدن‌ به هدف هات رو نشون میده.
مشاهده همه نظرات ۹۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

برای دریافت کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.