معرفی و دانلود کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

عکس جلد کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

با شنیدن کتاب صوتی مشهور و پرفروش تو همانی هستی که می‌اندیشی نوشته‌ی جیمز آلن، به میزان اثرگذاری تفکرات و تصوراتتان در شکل‌گیری شخصیت خود پی خواهید برد. این اثر در حدود 100 سال در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار داشت.

درباره‌ی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی:

جیمز آلن (James Allen) با نوشتن کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی (As a Man Thinketh) قصد داشته تا زنان و مردان را به کشف خود و درک این حقیقت که خودشان خالق خویش‌اند تشویق و ترغیب کند. آفریننده‌ی اصلی لایه درونی شخصیت و لایه بیرونی شرایط ذهن انسان است و اگر شخصی تا به امروز زندگی‌اش را در درد و رنج و غفلت گذرانده، احتمالاً بعد از شنیدن این کتاب به شادی و آگاهی می‌رسد.

«تو همانی که می‌اندیشی» این واژگان قصار، نه تنها همه‌ی‌ وجود انسان را دربرمی‌گیرد، بلکه به قدری کامل است که تمام شرایط و اتفاقات زندگی آدمی را نیز شامل می‌شود. انسان به معنای واقعی حاصل اندیشه‌های خود است و شخصیتش مجموعه‌ی کاملی از همه‌ی تفکرات و اندیشه‌های اوست.

هر کردار و رفتار بشر، از دانه‌های نهان در اندیشه‌اش برگرفته شده است و بدون آن‌ها توانایی بروز ندارد. درست همچون گیاهی که از دانه به وجود می‌آید. این موضوع، هم به بخش عمل‌های ذاتی و هم به آن‌هایی که سنجیده به شمار می‌روند مربوط است، مانند کارهایی که حساب شده انجام می‌شوند.

قانون جهانی جذب، فارغ از مسیری که برای تفکر برمی‌گزینید از شما دستور می‌گیرد. جسم آدمی در بند ذهن او اسیر است و از آن پیروی می‌کند، چه اندیشه‌ها آگاهانه انتخاب و چه ناخودآگاه بازگو شده باشند. تراوش افکار غیراخلاقی در ذهن، بدن را بسیار سریع به ناخوشی و تباهی می‌کشاند. بدن با افکار زیبا و شاد، به جوانی و زیبایی می‌نشیند. ذهن آدمی همچون باغی است که می‌تواند هوشمندانه پرورش داده شود یا رها گردد، اما چه بپرورد و چه به آن توجهی نشود، خواه ناخواه به بار می‌نشیند. اگر دانه‌ی مفیدی در آن کاشته نشود علف‌های هرز همه‌ی باغ را دربرمی‌گیرد و هر روز بیشتر می‌شود.

در کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی این نکته بیان می‌شود که شما حاصل تفکری هستید که در ذهن خود پرورش می‌دهید. اگر اندیشه‌ی انسان شیطانی باشد، نتیجه‌ی آن چیزی جز درد و عذاب نخواهد بود، درست به همان شکل که ارابه از پسِ گاو می‌آید، اندیشه‌ی انسان نیز اگر پاک و ناب باشد، خوشبختی و سعادت همانند سایه به دنبالش خواهد رفت.

به عقیده‌ی بعضی از صاحب‌نظران، این کتاب را می‌توان سنگ بنای جنبش خودیاری و تفکر نوین به حساب آورد. همچنین این اثر الهام‌بخش استادان و نویسندگان موفقیت بسیاری همانند نورمن وینسنت پیل، ارل نایتینگل، دنیس ویتلی و جان مکسول بوده است. جیم ران این اثر را در لیست 20 کتابی قرار داده که هر شخصی حتماً باید آن را در زندگی‌اش بشنود.

کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید تغییری درون خود و شرایط و موقعیت‌تان ایجاد کنید و به رویاهایی که در سر دارید دست یابید این کتاب را از دست ندهید.

با جیمز آلن بیشتر آشنا شویم:

جیمز آلن در 28 نوامبر سال 1865 در شهر لستر انگلستان زاده شد. او در یک خانواده‌ی چهار نفره از طبقه‌ی فرودست جامعه زندگی می‌کرد و دو برادر کوچک‌تر از خود داشت. 15 ساله بود که پدرش مورد حمله قرار گرفت و به قتل رسید و آلن ناچار شد تحصیلاتش را برای تأمین مخارج خانواده رها کند.

او تا سال 1902 در مؤسسات تولیدی و تجاری مختلف به حرفه‌ی منشی‌گری مشغول بود. آلن که تحت تأثیر آثار تولستوی قرار داشت، در 38 سالگی همراه همسر و دخترش به یک ویلای کوچک در شهر ایلفراکامب رفت و شروع به نویسندگی کرد.

پس از 9 سال، او 19 عنوان کتاب را به ثبت رساند و به کمک همسرش مجله‌ی فلسفی پرتو خرد را چاپ کرد. محتوای اغلب آثار آلن، بهره‌گیری از نیروی فکر برای توسعه‌ی شخصیت و بهبود شرایط زندگی است.

جیمز آلن با انتشار دوره‌ی «انسان اندیشه است» در بین مردم به شهرت و محبوبیت رسید. این دوره به مدت 55 دقیقه توسط معاون او ضبط و به صورت صوتی منتشر شد. به جرأت می‌توان گفت این دوره همچنان یکی از بهترین دوره‌ها در زمینه‌ی قانون جذب است.

در بخشی از کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی می‌شنویم:

شما همانی می‌شوید که به آن فکر می‌کنید، شما براساس همان چیزی که هستید عمل می‌کنید. شما همان چیزی را جذب می‌کنید که منطبق با عمل شماست.

هر چیزی را که به آن دست پیدا کردید یا از دست یافتن به آن بازماندید نتیجه‌ی افکار خودتان است. نقاط قوت و ضعف شما، فضایل و معایب شما همگی متعلق به خودتان است. آن‌ها توسط دیگران و یا شرایط به شما تحمیل نمی‌شوند، فقط شما می‌توانید خودتان را بهبود ببخشید.

سعادت و رنج شما از درونتان است. تنها شما می‌توانید حال خودتان و حالت خودتان را تغییر بدهید. شما همان چیزی هستید که به آن فکر می‌کنید. همان چیزی خواهید بود که به اندیشیدن آن ادامه می‌دهید. یک فرد قوی نمی‌تواند به فرد ضعیفی کمک کند. مگر اینکه آن‌ها کمک بخواهند، حتی در آن هنگام نیز فرد ضعیف باید کار کند تا قوی‌تر شود. با تلاش‌هایتان باید ویژگی‌هایی را که در دیگران تحسین می‌کنید در خودتان پرورش بدهید.

در طول تاریخ عموماً گفته می‌شود بسیاری از مردم تحت ستم هستند زیرا اقلیتی بر آن‌ها فرمانروایی می‌کنند، بنابراین باید از رهبران متنفر باشید. اگر این دیدگاه را معکوس کنید چه؟ رهبران خوب نایاب هستند زیرا اکثر مردم تنها پیرو آن‌ها هستند. بیایید فکر کردن را متوقف کنیم و مانند قربانیان ناتوان رفتار نکنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
مقدمه
۲ دقیقه
پیشگفتار
۵ دقیقه
فصل اول: شخصیت
۱۳ دقیقه
فصل دوم: شرایط
۶ دقیقه
فصل سوم: سلامت
۴ دقیقه
فصل چهارم: هدف
۵ دقیقه
فصل پنجم: موفقیت
۶ دقیقه
فصل ششم: رویاها
۴ دقیقه
فصل هفتم: آرامش
۴ دقیقه
فصل هشتم: تمرین

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی
نویسنده
مترجمهانیه منشی زاده
گویندهمهیار ستاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۳۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

hossein meimandi
۱۴۰۰/۱/۷
، بسیار مهمه که درک کنیم که ذهن ما می‌تونه منبع قدرت، ارامش، پیشرفت و دروازه‌ای باشه به دنیایی شگفت انگیز که همیشه رویای اون رو در سر داشتیم، کلید موفقیت انضباط فردی و روزانه است و با تمرین مداوم و کار کردن روی ذهن و کوتاه نیامدن از هدف خودمون میتونیم به خواسته‌ای دست یابیم،
Esi Sori
۱۳۹۹/۱۰/۳
واقعا همانی هستیم اگر درست انتخاب والبته درست عمل کنیم شما ارزشتان بهشت است پس گول نخورید فقط کافی هست خودمان خودمان را گول نزنیم یعنی خودخواه وهواپرست نباشیم خدا کافیه برای پرستش یکی بود یکی نبود. خود آ
Alireza Jamshid beik
۱۴۰۰/۱/۲۵
مطالب خیلی مفید و واقعی رو عنوان کرد.
خیلی ساده و قابل فهم.
دقیقا به مشکل اصلی زندگی من اشاره کرد و میتونم بگم به جواب سوال اصلی ذهنم رسیدم. ولی اگه امتیاز عالی ندادم به خاطر این بود که خیلی خلاصه مطالب گفته شده و اونجوری که باید توضیح و یا مثال‌های لازم داده نشده
محبوبه یارضوی
۱۴۰۰/۷/۳۰
بسیار عالی، خیلی خوشحالم که میتونم در کنار فعالیتهای خانه داریم باوجود کتابراه به مطالعه هم بپردازم در واقع هم خانه داری میکنم وهم گوش دادن به کتابها حین کار انرژی بیشتری بهم میده چون من بیشتر کتابهای صوتی رو دوست دارم ‌دلنشین تر هست برام
مانیا حسینی پارسا
۱۴۰۰/۸/۱۰
کتاب خیلی خوبی بود مفید و کم حجم. من به دوستانی که این فایل صوتی رو گوش دادن کتاب معجزه شکرگزاری از راندا برن رو هم پیشنهاد میدم اون کتاب هم فوق العاده است برای کسانی که میخوان مراقبه کنند و آموزش مثبت اندیشیدن ببینند
اصغر اسماعیلی
۱۴۰۰/۷/۸
من کلا از کتابایی که در مورد مدیریت ذهن باشه خوشم میاد، چون در مورد واقعیت انسان و تمام واقعیت انسان در همین ذهن او نهاده شده است که با مدیریت آن میتوان قله‌های بلند موفقیت رو کسب کرد، همون جایی که جایگاه بشر است.
David Y
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب دارای مفاهیم کلی و مفیدی بود، همچنین صدای راوی پرانرژی و مناسب محتوی بود. اگر کسی بدنبال کتابی جامع و کاربردی در این زمینه هست، پیشنهاد میکنم کتاب صوتی فوق العاده "هدف" اثر برایان تریسی رو گوش کنه.
Mohammadjavad Lotfi
۱۳۹۹/۱۰/۸
واقعا عنوان کتاب راست هست به هرچیزی که فکر کنه میرسه ممنون از کتابراه بابت این کتاب خوب و تاثیرگذار
Ahdie gholizade
۱۴۰۰/۸/۳۰
با احترام باید بگم خوانش گوینده رو اصلا نپسندیدم بشخصه برای بهتر فهمیدن و خوب گوش کردن کتاب صوتی صدای گوینده برام مهمه چون واقعا تاثیر گذاره.
شهرزاد شاه حسین زاده
۱۴۰۰/۱/۲۴
سه بار گوش کردم. عالی بود! پاسخگویی یکسری از ابهامات زندگی، شکست‌ها و پیروزی‌های آدم‌های مختلف رو میده. بهت چگونگی و واقعیت رسیدن‌ به هدف هات رو نشون میده.
شهرزاد منصوری
۱۴۰۰/۹/۱۰
کتابی که با مطالبش انسان رو مجبور میکنه مواظب اندیشه‌ها و طرز تفکر باشه
چون زندگی هر کسی همان چیزی است که در فکرش ساخته
خلیل طاهری
۱۴۰۰/۱/۱۱
این کتاب میتونه خیلی سازنده باشه پیشنهاد میدم گوش بدید چون میتونه یه باریکه نور رو به شما نشون بده که شما از این سردرگمی خارج بشید.
Azade Namvar
۱۴۰۰/۳/۳۱
واقعا عالی بود وقتی خوندنش تمام شد احساس کردم ک‌ی درجه فهمم بالا رفته، ادمو عاقل میکنه😄
Hamed Rezatash
۱۴۰۰/۲/۱۷
کسی که چندین کتاب موفقیت خونده باشه این کتاب براش حالت خلاصه نویسی داره به نظر من عالی بود
س سنایی
۱۴۰۰/۱۱/۲
کتاب خوب و روانی بود. مطالب ساده و مناسب برای گوش دادن هنگام انجام کارهای روزمره.
مشاهده همه نظرات ۷۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

برای دریافت کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.