معرفی و دانلود کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت

عکس جلد کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت
قیمت:
42000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت

کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت شامل مجموعه داستان‌های کوتاهی از نویسنده و پژوهشگر معاصر بلقیس سلیمانی است که با زبانی عامیانه و ساده در فضایی وهم‌آلود نوشته شده و مضامینی چون مرگ، روابط انسانی و ازدواج را در بر می‌گیرد.

اکثر مخاطبین می‌توانند با این کتاب به راحتی ارتباط برقرار کنند. تراژدی و طنز در این اثر با هم همراه شده‌اند. به گفته خود نویسنده این مجموعه، ادامه دیگر کتاب‌های او مثل «خاله بازی» و «بازی آخر بانو» است.

عناوین برخی از داستان‌ها عبارت است از: عروس، بابابزرگی، شوهر آینده، صبر خوش است، آهوی جوان، مرده‌ها و مرغ‌ها، اهل معامله، خروس، سک سک، حبس و مرد، هه هه هه هه، نیاز، این سه تن و... .

هر یک از این داستان‌ها یک برش و یک لحظه را از زندگی اجتماعی روایت می‌کند و در واقع یک تصویر ساده و یک قاب می‌سازد.

بلقیس سلیمانی زاده کرمان در رشته کارشناسی ارشد فلسفه تحصیل کرده‌ است. وی بیش از هشتاد مقاله در مطبوعات نوشته‌ است و برخی از داستان‌های وی به زبان‌های انگلیسی، ایتالیایی و عربی ترجمه شده ‌است.

او داوری جایزه‌های ادبی را نیز بر عهده داشته ‌است، از جمله جشنواره بین‌المللی برنامه‌های رادیویی و جایزه منتقدان و نویسندگان مطبوعاتی. سال‌های دهه 60 و دغدغه‌های این سال همواره در آثار بلقیس سلیمانی موج می‌زند و خواننده را برای خواندن حوادث آن روزگار بی‌تاب می‌کند. دیگر آثار وی عبارت‌اند از: «بازی آخر بانو»، «بازی عروس و داماد»، «خاله بازی»، «به هادس خوش آمدید»، «سگ‌سالی»، «من از گورانی‌ها می‌ترسم» و…

در بخش‌هایی از کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت می‌شنویم:

«پسرس که مرا دوست داشت درست قرار دوممان به من یک ادکلن اصل فرانسوی هدیه داد، درست مثل محمد و بهزاد. دفعه دیگر خودش را به من نزدیک کرد و گفت: «استفاده نکردی؟» و من فهمیدم همان بلایی قرار است سر من بیاید که دفعه قبل و دفعات قبل آمده بود.»

«پسرک دوچرخه سوار به سرعت از کنار دخترک دانش آموز رد می‌شد و می‌پرسید: عروس مادر من می‌شی؟ دخترک هرگز به این سوال پاسخ نمی‌داد. سکوت علامت رضا بود، این را هر دو می‌دانستند.
پسرک در هفده سالگی به جبهه رفت و در چهل و دو سالگی دخترک بازگشت و در قبرستان شهر کوچک آرام گرفت. فردای روز تشییع استخوان‌های پسرک، زن سر مزار او رفت. همان پسرک شوخ و شنگ هفده ساله در قاب عکس به او لبخند می‌زد. دخترکی شش ساله ظرف خرما را جلوش گرفت و گفت: چقدر پسرتون خوشگل بوده»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
29 دقیقه
ترک اول
23 دقیقه
ترک دوم
27 دقیقه
ترک سوم
19 دقیقه
ترک چهارم
22 دقیقه
ترک پنجم
29 دقیقه
ترک ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت
نویسنده
گویندهمیترا پور رمضان
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
42000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت

مانا
۱۴۰۱/۱۱/۱۸
کتاب پسری که مرا دوست داشت کتاب خوبی بود کتابی که زندگی روزانه اکثر ما چه طنز و چه غم انگیز را به زبانی ساده و گیرا بیان میکرد البته من کتابهای دیگر خانم سلیمانی را بیشتر ترجیح میدهم بخصوص من از گورانی‌ها میترسم. ممنون
منصوره الوند آذری
۱۴۰۲/۳/۲۰
صدای راوی رو اصلا دوست نداشتم قصه هم کشش ایجاد نکرد. بقیه کتابهای بلقیس سلیمانی خیلی گیرا تر بود
شیوا رضایی
۱۴۰۱/۹/۸
خیلی دوسش داشتم
موسیقی متنش هم عالی بود
مریم حاجی مهدی
۱۴۰۱/۶/۳
خیلی خاص دلچسب و جذاب
m salimi
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
برای من خیلی جذاب و دلچسب بود
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت

برای دریافت کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.