معرفی و دانلود کتاب صوتی یک مرد یک شب

عکس جلد کتاب صوتی یک مرد یک شب
قیمت:
19000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک مرد یک شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک مرد یک شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یک مرد یک شب

کتاب صوتی یک مرد یک شب نوشته‌ی مجری و کارگردان سینما و تلویزیون مسعود فروتن، به روایت زندگی و خاطرات مردی از گذشته تا امروز می‌پردازد.

این اثر درباره‌ی مردی است که در هنگام خواب دردی وحشتناک به سراغش می‌آید. او که از مردن و مرگ به شدت می‌ترسد، احساس می‌کند هر لحظه به مرگ نزدیک‌تر می‌شود و خاطرات و گذشته‌اش همانند یک فیلم سینمایی از جلوی چشمش عبور می‌کنند و مرور می‌شوند.

مسعود فروتن در کتاب صوتی یک مرد، یک شب، با بیان جزئیات لازم و روایت صمیمی‌اش یک صحرای محشر از خاطرات مردی تنها ساخته است. او داستان را با پرداخت درست شخصیت‌ها و شرح عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین با بیان دقیق جزئیات صحنه‌ها نوشته است تا شما را از ابتدا تا انتهای کتاب با خود همراه سازد.

مسعود فروتن در سال 1324 در شهر آمل به دنیا آمد، او در سال 1350 از مدرسه عالی تلویزیون و سینما در رشته‌ی کارگردانی تلویزیون فارغ‌التحصیل شد. او بعد از انقلاب با ورود به دانشکده هنرهای دراماتیک، در رشته کارگردان سینمایی مدرک لیسانس خود را نیز کسب کرد. او بیش از سه دهه در سینما و تلویزیون مشغول به کار بوده است و در کارنامه هنری خود، بیش از 150 تله تئاتر و چندین فیلم و سریال دارد. از دیگر آثار او عبارت‌اند از: از سر دلتنگی اولین، در کوچه پس کوچه‌‌های کودکی، ناتمام.

در قسمتی از کتاب صوتی یک مرد یک شب می‌شنویم:

«شب از نیمه گذشته است، تلفن همراه را خاموش می‌کنم و آن را روی میز کارم می‌گذارم. صدای تلفن ثابت را که روی کابینت آشپزخانه است می‌بندم که اگر کسی از این ساعت به بعد زنگ زد بیدار نشوم، ولی دستگاه پیام‌گیر را روشن می‌گذارم و فردا صبح اگر کسی پیامی گذاشته باشد، آن را خواهم شنید.»

«عزت محرم اسرار زندگی من است. کاش اگر دچار مرگ نا به هنگام شدم، به عزت اطلاع بدهند که بیاید سر وقتم. او می‌داند شناسنامه‌ام توی صندوقچه آهنی کوچکی است که از بازار اصفهان خریدم. و توی همین صندوق همیشه مقداری پول است که برای این جور مواقع کنار گذاشته‌ام.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
30 دقیقه
بخش اول
32 دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یک مرد یک شب
نویسنده
گویندهمسعود فروتن
ناشر چاپینشر ثالث
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
19000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یک مرد یک شب

حامد فروانی
۱۴۰۱/۱۲/۲۳
در عین سادگی، کتاب یک غم و حزن قشنگ را همراه خود دارد، آقای فروتن من لذت بردم متشکرم
محمداسماعیل رضائی
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
بسیار خاطره جذابی بود، خیلی ناراحت شدم، الخصوص دوری از دخترش
رابعه نظرپور همدانی
۱۴۰۲/۳/۲۹
چقدر مادر و دختر بیمعرفتی کردن خشمگین شدم
حمید ر
۱۴۰۱/۶/۱۲
با سلام. بسیار عالی. اما صدا بسیار ضعیف و کمه
نوشین س
۱۳۹۸/۶/۱۹
خیلی جذاب و گیرا بود
حسن ...
۱۴۰۰/۲/۱۷
استاد فروتن عالین.... همین.
Rafat Olfat
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
جالب بود فقط خیلی کوتاه بود
سوده امیری
۱۳۹۹/۶/۱۳
صدای جناب فروتن بسیار گیراست
Hasan pak
۱۳۹۸/۷/۲۶
خسته نباشید. دمتون گرم
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یک مرد یک شب

برای دریافت کتاب صوتی یک مرد یک شب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.