معرفی و دانلود کتاب صوتی در جا زدن ممنوع

عکس جلد کتاب صوتی در جا زدن ممنوع
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در جا زدن ممنوع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در جا زدن ممنوع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی در جا زدن ممنوع

جان سی ماکسول در کتاب صوتی در جا زدن ممنوع پانزده قانون طلایی رشد فردی را با شما به اشتراک می‌گذارد. با به‌کاربستن پیشنهادات مطرح شده در این کتاب فردایی بهتر برای خود رقم بزنید، با سخت‌کوشی و تمرکز بر رشد شخصی، همه‌ی استعداد خود را به کار ببندید و در نهایت به آنچه که در سر می‌پرورانید، دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی در جا زدن ممنوع:

برای بسیاری از ما اهداف و آرزوهایمان تنها غم و حسرت و سرزنش می‌آفریند. هنگامی که تلاش می‌کنیم اما به آنچه که می‌خواهیم نمی‌رسیم، فقط رمقمان گرفته می‌شود و زانوهامان سست. در این مواقع اغلب ما نمی‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم و چگونه به جایگاه دلخواهمان برسیم.

خودسازی و خودپروری کلید موفقیت شما در زندگی‌ست. اگر بر رشد و توسعه‌ی خود تمرکز کنید، به زودی در مسیری مثبت و سازنده قرار خواهید گرفت. این ایده‌ی اصلی جان سی ماکسول، نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی در کتاب در جا زدن ممنوع (The 15 invaluable laws of growth) است. می‌دانیم که احتمالاً از کتاب‌های بی‌شماری که در زمینه‌ی موفقیت و خودسازی وجود دارند، به تنگ آمده‌اید و هنگامی که عنوان کتاب در جا زدن ممنوع به چشمتان خورد، با خود فکر کردید:‌ «باز هم یک کتاب خودسازی بی‌فایده‌ی دیگر!».

از شما می‌‌خواهیم پیش از آن که کتاب حاضر را در رده‌ی کتاب‌های «بدون ‌فایده» قرار دهید، تا انتهای این معرفی همراه ما باشید. جان سی ماکسول به شما می‌گوید سخت‌کوشی تنها راه رسیدن به خواسته‌هاتان نیست! بلکه قوانینی وجود دارد که اگر آن‌ها را به کار ببندید، می‌توانید بسیار سریع‌تر از آنچه که تصور می‌کنید، به مطلوبتان دست پیدا کنید. تنها کافی‌ست راه رسیدن را بلد باشید و به بیراهه نروید. فقط در این صورت است که دیگر هیچ‌چیز نمی‌تواند شما را متوقف کند و اینگونه می‌توانید بی‌مهابا در مسیر زندگی پیش بروید! بسیاری از مخاطبان و نویسندگان نام‌آشنا کتاب در جا زدن ممنوع را اثری الهام‌بخش توصیف کرده‌اند و بر این عقیده‌اند که این کتاب زندگی‌شان را تغییر داده است. این امر، گواهی‌ست بر این که چرا این کتاب، یک نه تنها یک کتاب بی‌فایده نیست، که می‌تواند زندگی شما را دگرگون سازد. با این وجود، ما بیش از این نمی‌گوییم و قضاوت را به شما وا می‌گذاریم.

ماکسول در کتاب پیش‌رو پانزده قانون طلایی را مطرح کرده که عبارتند از: «خواستن، آگاهی، آینه، تأمل، پشتکار، محیط، برنامه‌ریزی، رنج، نردبان، کشسانی، دادوستد، کنجکاوی، الگوبرداری، شکوفایی و خدمت‌رسانی». او در هر فصل مفصلاً به توضیح این اصول می‌پردازد. با گوش سپردن به کتاب صوتی در جا زدن ممنوع خودشناسی شما افزایش پیدا خواهد کرد، برای خود ارزش بیشتری قائل خواهید شد، می‌توانید در مواقع تنش بهترین تصمیم را بگیرید و در نهایت با پیشرفت خود، قادر می‌شوید به رشد دیگران نیز کمک کنید.

خوب است اشاره کنیم کتاب حاضر اولین بار در سال 2012 منتشر شده و در اغلب سایت‌های ارزیابی کتاب، از جمله سایت گودریدز (Goodreads)، نمره‌ی بالایی کسب کرده است. جان سی ماکسول در کتاب در جا زدن ممنوع به دنبال دو اثر پیشین خود با عنوان «21 قانون غیرقابل انکار رهبری» و «17 قانون غیرقابل انکار رهبری» مجموعه قوانینی را برای رسیدن به موفقیت مطرح می‌کند. دو اثر نام‌برده بیش از دو میلیون فروش داشته‌اند. سیما فرجی اثر حاضر را به فارسی برگردانده و گشتاسب امجدی خوانش آن را برعهده داشته است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی در جا زدن ممنوع:

- جان سی ماکسول در جدیدترین کتاب خود، 15 قانون بسیار ارزشمند برای رشد شخصی را با موفقیت خلاصه کرده است. (Stedman Graham)

- در کتاب درجا زدن ممنوع، جان بار دیگر بینش و خردمندی قابل توجه خود را در مورد اینکه چگونه هر یک از ما می‌توانیم به تمام توانایی‌های خود برسیم و تغییر مثبتی در زندگی دیگران ایجاد کنیم، به اشتراک می‌گذارد. (Elizabeth Dole)

- دوست خوب من جان مکسول منبع بزرگی از الهام در زندگی من بوده است و به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان برای رسیدن به بهترین‌ها در زندگیشان انگیزه بخشیده است. (Joel Osteen)

کتاب صوتی در جا زدن ممنوع مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری علاقه‌مند هستید، کتاب صوتی در جا زدن ممنوع برای شماست.

با جان سی ماکسول بیشتر آشنا شویم:

جان سی ماکسول (John C. Maxwell) نویسنده و کشیشی آمریکایی است که آثار درخورِ توجه فراوانی درباره‌ی موضوع رهبری به رشته‌ی تحریر درآورده است. ماکسول سالانه برای حدود پانصد شرکت در سرتاسر جهان سخنرانی کرده، و از طریق برگزاری سمینارهای گوناگون، آموخته‌های ارزشمند خویش را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. او همچنین شرکتی به نام INJOY را بنا نهاده، که فعالیت‌هایش معطوف به افزایش آگاهی درباره‌ی موضوع مدیریت و رهبری، در تمام سطوح جامعه است.

گفتنی است که آثار ماکسول تاکنون بارها در صدر پرفروش‌های نیویورک تایمز، ژورنال وال استریت و بیزنس ویک قرار گرفته و همواره از فروشی بالا برخوردار بوده‌اند. برخی از مهم‌ترین کتاب‌های او عبارتند از: «دگرش در رهبری، افراد موفق چگونه فکر می‌کنند، 10 قانون موفقیت، درجا زدن ممنوع، اخلاق حرفه‌ای در تجارت.»

برخی از جملات ماندگار جان سی ماکسول:

- رهبری یعنی اثرگذاری.
- غرور ما را در مقابل نصیحت یا هشدارهای اطرافیانمان کر می‌کند.
- یاد بگیر به خوب‌ها بگویی «خیر» تا بتوانی به بهترین‌ها بگویی «آری».
- تنها تضمین شکست خوردن، دست از تلاش برداشتن است.
- رهبر کسی است که راه را می‌داند، راه را طی می‌کند و راه را نشان می‌دهد.
- هرگز نباید اجازه دهیم کاری که نمی‌توانیم بکنیم جلوی ما را در انجام کاری که می‌توانیم بکنیم بگیرد.

در بخشی از کتاب صوتی در جا زدن ممنوع می‌شنویم:

پدرم اغلب، هنگام رساندن ما به خانه، چنین نکته‌ای را مطرح می‌کرد. فرانک کلارک، سیاستمدار آمریکایی، گفت: اگر همه‌ی انسان‌ها به معنای واقعی می‌کوشیدند کارهایی را انجام دهند که برای انجام دادن آن‌ها تصمیم‌گیری کرده بودند؛ هم اکنون دستاوردهایی شگرف و حیرت‌انگیز را در دنیا شاهد بودیم. بسیاری از انسان‌ها، آن چنان که باید و شاید، به شیوه‌ای سریع و مناسب برای به ثمر رساندن تصمیم‌های خود اقدام نمی‌کنند. آنان در واقع خودشان را به قانون از دست دادن قصد و نیت دچار می‌دانند. برمبنای این قانون می‌توان چنین گفت: "هرچه بیشتر برای انجام دادن کاری منتظر بمانید که بهتر است آن را هم اکنون انجام دهید؛ این احتمال افزایش خواهد یافت که آن کار را هرگز به معنای واقعی انجام نخواهید داد.“

برمبنای قانون از دست دادن قصد و نیت می‌توان چنین گفت: "هرچه بیشتر برای انجام دادن کاری منتظر بمانید که بهتر است آن را هم اکنون انجام دهید؛ این احتمال افزایش خواهد یافت که آن کار را هرگز به معنای واقعی انجام نخواهید داد.“

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
مقدمه
48 دقیقه
فصل اول: قانون خواستن
56 دقیقه
فصل دوم: قانون آگاهی
48 دقیقه
فصل سوم: قانون آینه
49 دقیقه
فصل چهارم: قانون تأمل
49 دقیقه
فصل پنجم: قانون پشتکار
53 دقیقه
فصل ششم: قانون محیط
66 دقیقه
فصل هفتم: قانون برنامه‌ریزی
47 دقیقه
فصل هشتم: قانون رنج
53 دقیقه
فصل نهم: قانون نردبان
53 دقیقه
فصل دهم: قانون کشسانی
46 دقیقه
فصل یازدهم: قانون دادوستد
50 دقیقه
فصل دوازدهم: قانون کنجکاوی
48 دقیقه
فصل سیزدهم: قانون الگوبرداری
51 دقیقه
فصل چهاردهم: قانون شکوفایی
54 دقیقه
فصل پانزدهم: قانون خدمت‌رسانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی در جا زدن ممنوع
نویسنده
مترجمسیما فرجی
گویندهگشتاسب امجدی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی در جا زدن ممنوع

Ghazal Salimian
۱۴۰۱/۳/۳۰
من برخلاف قبلا که این جور کتابا رو‌فانتزی و سطحی میدیدم‌ الان میگم اتفاقا کتابهای موفقیت خیلی بهتر از روانشناسی عمقی، داینامیک، حتی سی بی تی هست چون اینا بیشتر تداعی گر قدرت انسان هستن برعکس کتابای عمقی که بیشتر به جنبه منفی بشر نگاه می‌کنه
اگر آدم‌تغییر هستین برایان تریسی و‌جان‌مکسول خوبه! اگه تا
کلا الان تاریک بوده زندگیت و گیجی چی‌کار کنی دبی فورد! اگر واقعا از اختلالی رنج میبری یا تراپیست عالی یا اصلا نرو و رو‌بساز به کتابهای dbt یا رفتار درمانی هرچند امیدوارم جز سومی‌ها نباشی چون فهمش ممکنه‌واسه هرکی‌ ابهامات هم داشته باشه
پیام رضایی
۱۴۰۱/۵/۵
این کتاب اصول بسیار ساده و تکرارشونده و کاربردیه که کمک میکنه ما به هیچ عنوان در تله‌های بازدارنده قرار نگیریم. ماکسول با مطالعه و تحقیق و بررسی افراد موفق و انهایی که در مسیر موفقیت و رشد هستند به فرمول‌هایی ثابت دست پیدا کرده و این جمع بندی‌ها را به عنوان کتاب درجا زدن ممنوع به نگارش دراورده. اگر قطعا هدفی هم دنبال نمیکنید این کتاب بدردتون میخوره چون سر نخ‌های موثری در مورد مسیر رشد بی نظیر رو بهتون میده
Samira Noorishirazi
۱۴۰۱/۴/۱۳
ممنون از کتابراه
کتاب‌های بسیار خوبی را در آرشیو دارند و آماده می‌کنند، راوی‌های بسیار عالی، دسته بندی درست و به جای کتب
پاسخگویی و رسیدگی به امور مشترکین
اینها همه محاسن کتابراه هستند که من به شخصه سپاسگزار هستم.
کتاب خوبی است، منتهی به شرط عمل کردن
شیده بصیری ازاد
۱۴۰۱/۳/۲۴
ضمن تشکر بسیار از کتابراه عزیز، کتاب حاضر از نظر من میتواند راهکارهای بسیار مفیدی برای پیشرفت در مسیر اهداف زندگی هر کس را در اختیار او قرار دهد، از راوی جناب گشتاسب امجدی نیز بخاطر نوع خوانش صریح و قاطع که لازمه نوع متن میباشد سپاسگذاریم. موفق باشید🙏🙏🙏
کیانا کیانی
۱۴۰۲/۶/۲۴
اینکه بدونیم چطوری پویا باشیم و ذهنیت فعال و عملگرایی داشته باشیم نکته مثبت و باعث پیشرفت هر شخصیتی هست. تشکر از شما بابت کتابهای صوتی موفقیتتون
لیلا
۱۴۰۱/۸/۲
کتاب خوبیه تازه شروع کردم به خوندنش. ومطالب خوب وتازه ایی داره و واقعا انتخاب خوبی بود برام برای اینکه بتونم درمسیرموفقیت قدم بردارم
حبیب دلیری فرد
۱۴۰۲/۴/۱۵
با تشکر از کتابراه
کتاب خوبی بود،
گوینده خوب بود
مطالب خوب و قابل فهم بودند.
در کل خوب بود توصیه میکنم.
mohammad akherati
۱۴۰۱/۹/۷
کتاب کامل و جذابیه
میشه گفت چکیده پنج شیش تا کتاب از نویسنده‌های بزرگه
Mahdiye Rezai
۱۴۰۱/۵/۲۰
کتاب خوبی و مطالب و راهکارهای خوبی ارائه میده صدای راوی خوب و خسته کننده نیست
مجتبی عسگری
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
صدای گوینده یکنواخت هست.... و یکم جالب نیست
ادریس باسامی
۱۴۰۱/۶/۲۴
عالی بود و پیشنهاد میکنم..
ادریس باسامی
Mahdi Boroujerdi
۱۴۰۱/۷/۱
قوانین داشتن یک زندگی برتر
Ali Ghesmati
۱۴۰۱/۵/۱
تعریفی نداشت، من‌ی کم خوندم
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی در جا زدن ممنوع

برای دریافت کتاب صوتی در جا زدن ممنوع و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.