معرفی و دانلود کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر

عکس جلد کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر

کتاب وفای زن، مجموعه داستانی ویژه از داستان‌نویس و نمایشنامه‌نویس سرشناس انگلیسی، ویلیام سامرست موآم است. این کتاب شامل یازده داستان کوتاه و بلند است.

وفای زن که عنوان کتاب از آن برگرفته شده‌، داستان خیانت زنی به شوهرش بعد از شانزده سال زندگی عاشقانه است. موآم در این داستان زنان را به شدت بی‌وفا، هوس‌باز و غیرقابل اعتماد معرفی کرده‌ است.

داستان‌گویی‌های ویلیام سامرست موآم (William Somerset Maugham)، در این اثر بسیار جذاب و ماهرانه است. تعلیق به خوبی در اغلب این داستان‌ها حفظ شده‌ است. علاوه بر اینکه به شکلی روان و با ضرباهنگی مناسب پیش می‌روند مخاطب را خط به خط با خود تا پایان داستان هدایت می‌کنند. شخصیت‌ها اغلب چند لایه و غیرقابل پیش‌بینی‌اند. نویسنده از آرایه‌هایی چون تشبیه و استعاره هنرمندانه بهره برده‌ است. توصیفات جزئی او از نحوۀ سلوک و رفتار شخصیت‌ها در جهت رازگشایی و پرده‌برداری از درونیات آن‌ها بسیار مؤثر و به جا افتاده است.

در بخشی از کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر می‌خوانیم:

این یک ازدواج عشقى بود و آثار این عشق کاملاً از حرکات و مکالمات و طرز سلوک ایشان با یکدیگر هویدا بود. آن‌ها مانند کودکان به هم ور مى‌رفتند و یکدیگر را مى‌خنداندند. دیدگانشان دائما در جستجوى هم بودند تا پیام پنهانى عشق را پیوسته از دریچه چشم به گوش یکدیگر بخوانند و دلدادگى خویش را فراموش نکنند. چارلى و مارژرى یک هفته بعد از آشنایى با یکدیگر ازدواج کردند و امروز بعد از 16 سال نمى‌توانم به نیکبختى و سعادتى که در این مدت دراز داشتند با نظر تحسین ننگرم، تاکنون غیر از این دو، زن و شوهرى به این علاقه و سعادتمندى ندیدم. زیرا آن‌ها هیچ‌گاه بر ثروت و طلا تکیه نکردند و هیچ‌وقت از نداشتن چیزى مهموم افسرده نشدند و هیچ حادثه‌اى آن‌ها را رنج نداد.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
راهنماى کلیسا
کاتالینا
وفاى زن
نامه
سرگذشت اولیور هاردى
گردن‌بند مروارید
مردى که جاى زخمى بر چهره داشت
تسخیرناپذیر
ناهار
دریاگردى
همسر دوازدهمى

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب وفای زن و داستان‌های دیگر
نویسنده
مترجممحسن فارسی، میمنت دانا
ناشر چاپیانتشارات جامی
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۸۲
زبانفارسی
شابک978-964-2575-90-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر

مجید دبیری
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
زن موجودی دوسداشتنی و سالم و پاکه و وقتی با مرد زیر یه سقف می‌رن تمام مرد رو کپی میکنه و خوب و بد مرد رو تقلید میکنه ولی فطرتا شخصیتی معصوم با وفا و دوسداشتنی داره
مریم طالبی
۱۳۹۷/۳/۱۸
کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه و باارزش است. ترجمه روان و خوبی دارد. و در مجموع خواندنش لذت بخش هست.
نیلوفر معتبر
۱۳۹۹/۲/۲۹
داستان‌های قشنگی داره و تنها عیبش اینه که اشتباه تایپی داره...
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر

برای دریافت کتاب وفای زن و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.