معرفی و دانلود کتاب فروش در 60 ثانیه

عکس جلد کتاب فروش در 60 ثانیه
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فروش در 60 ثانیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فروش در 60 ثانیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فروش در 60 ثانیه

دیوید وی. لورنزو در کتاب فروش در 60 ثانیه راهکارهایی موثر و نوین را به شما ارائه می‌دهد که در سرعت و افزایش قابل توجه فروش به شما کمک کرده و بر ثروت و کسب درآمد شما می‌افزاید.

ممکن است شما با دیدن عنوان این کتاب بگویید که هرگز در عمرتان نتوانسته‌اید در مدت 60 ثانیه چیزی را بفروشید. اما باید گفت شما در اشتباه هستید، وقتی با مشتری خود رابطه‌ای بر اساس اعتماد و اطمینان ایجاد کنید، آن‌ها در مدت کوتاهی از شما خرید خواهند کرد. به کمک راهکارهای ارائه ‌شده در کتاب فروش در 60 ثانیه (The 60 second sale)، می‌توانید این را ثابت کنید. شما در این کتاب با دانشی آشنا می‌شوید که حتی وقتی در خواب به سر می‌برید، مشتری را به سمت شما جلب می‌کند. در ضمن، شما با تغییری آشنا می‌شوید که مشتریان بالقوه به شما جواب «نه» ندهند و به‌ جای آن، «بله» گفتن را انتخاب کنند. مهم نیست که در کدام شهر هستید، مهم نیست که در جیب خود پولی ندارید، با استفاده از اصول این کتاب، می‌توانید در مدت 24 ساعت به پول و ثروت فراوان برسید. سر پناهی برای خود ایجاد کنید و غذای کافی بخورید.

دیوید وی. لورنزو (David Lorenzo) در این کتاب پیشنهاداتی کارآمد را عنوان می‌کند که خود‌ برای راهنمایی مشتریان و اعضای تیم فروش خود از همین شیوه استفاده کرده‌ است. راهنمایی‌های ارائه ‌شده و استراتژی‌ها، همان راهکارها و ابزارهایی هستند که او همه ‌روزه از آن‌ها در تجارتش استفاده می‌کند. لورنزو در نگارش کتاب فروش در 60 ثانیه از نمایش‌ها و فیلم‌نامه‌هایی نیز بهره برده و به 21 مصاحبه اشاره کرده است‌ تا به کمک آن‌ها بتوانید به ذهن مشتری خود نفوذ کنید. می‌توان گفت همه مطالبی که او در این کتاب مطرح کرده‌ است، به طرز قابل توجه و شگفت‌انگیزی مؤثر واقع می‌شوند. این کتاب فرصتی برایتان فراهم می‌کند تا شما فروش خود را در 1 دقیقه قطعی کنید و یک وفاداری باورنکردنی از سوی مشتری‌ها دریافت کنید.

دیوید وی. لورنزو را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده، مشاور استراتژی تجارت ،کارشناس فروش و بنیان‌گذار شرکت است که در طول 25 سال گذشته پنج کسب و کار موفق ایجاد کرده است. چشمگیرترین پروژه‌های وی شامل گرفتن یک شرکت مسکن سازمانی از ابتدا تا بیش از 50 میلیون دلار درآمد سالانه و هدایت یک شرکت خدمات حرفه‌ای به بیش از 250 میلیون دلار درآمد است. لورنزو کارشناس فروش در سطح جهانی است که به دلیل روند فروش 60 ثانیه‌ای خود مشهور است و همچنین به عنوان بنیانگذار شرکت لورنزو نیز شناخته می‌شود. وی به عنوان یک سخنران حرفه‌ای، بهترین استراتژی تجاری و اطلاعات فروش را به مخاطبان سراسر دنیا ارائه می‌دهد و سابقه چشمگیری در جذب مخاطبان دارد. لورنزو به عنوان سخنران و مشاور با بسیاری از شرکت‌های FORTUNE 500 از جمله Pfizer، Marriott، Textron و IBM همکاری کرده است.

نکوداشت‌های کتاب فروش در 60 ثانیه:

- سیستمی فوق‌العاده برای گشودن درها، ایجاد رابطه و کسب درآمد بیشتر. کتابی قدرتمند و عملی بر اساس سال‌ها تجربه که به شما امکان می‌دهد بر فروش خود بیفزایید، درآمد بیشتری کسب کنید و بیش از گذشته به موفقیت برسید. (برایان تریسی)

- این کتاب به شما امکان می‌دهد که به ذهن خریداران نفوذ کنید، نیازهایشان را در نظر بگیرید و آن‌ها کمک کنید تا موفق‌تر شوند. (مارک رابرگ)

جملات برگزیده کتاب فروش در 60 ثانیه:

- اشخاص اغلب قبل از تصمیم‌گیری، تحت تأثیر آخرین حرفی که شنیده‌اند قرار می‌گیرند.
- اسامی مشتریانی که به شما درآمد رابطه‌ای داده‌اند را یادداشت کنید. آنچه درباره آن‌ها و تجارتشان می‌دانید را بنویسید.
- مشتریان بالقوه کسانی هستند که به کار کردن با ما علاقه نشان داده‌اند. اغلب اوقات این اشخاص از ما اطلاعات می‌خواهند.
- یکی از قدرتمندترین نفوذها در ارتباطات تناوب است. هرچه پیامی بیشتر تکرار شود، هرچه پیامی را بیشتر ببینید و بشنوید، تأثیرش روی شما افزایش می‌یابد.

در بخشی از کتاب فروش در 60 ثانیه می‌خوانیم:

وقتی پیام فروش را آماده می‌کنید، آن را برای مشتریان ایده‌آل خود مهیا می‌کنید. وقتی این مفهوم را با مخاطبانی در میان می‌گذارید، کسی همیشه پیدا می‌شود و دستش را بلند می‌کند و می‌گوید: «بله، حرف شما درست است، اما در هر بیلیون نفر، یک نفر هم پیدا نمی‌شود». شما به این دلیل تعداد این اشخاص را به‌شدت کم‌شمار می‌دانید؛ زیرا روی آن‌ها متمرکز شده‌اید. شما وقت خود را صرف پیدا کردن هر مشتری کرده و به مشتریان آرمانی توجه نداشته‌اید. به این موضوع فکر کنید. شما به‌ندرت در جاده اتومبیل آبی‌رنگ می‌بینید، اما به گفته دو شرکت بزرگ خودروسازی، 7 درصد تولیدات آن‌ها به رنگ آبی هستند، اما حالا که این مطلب را با شما در میان گذاشته‌ام، امروز به اتومبیل‌های آبی‌رنگ متعددی برخورد خواهید کرد. چرا؟ برای اینکه حالا دقیق می‌شوید که اتومبیل آبی‌رنگ پیدا کنید.

همین مطلب درمورد مشتریان هم صدق می‌کند. اگر بر آن باشید که مشتریان ایده‌آل پیدا کنید، با کمال تعجب می‌بینید که این مشتریان از آسمان سرازیر می‌شوند و روی میز کارتان قرار می‌گیرند. اگر بخواهید با کسانی رابطه برقرار سازید که مشابه بهترین مشتریان شما باشند، باید پیامی داشته باشید که دل آن‌ها را گرم کنید. معنایش این است که بفهمید چه عواملی به لحاظ احساسی به آن‌ها انگیزه می‌دهند. چه عاملی سبب می‌شود که اشخاص بخواهند از روی کاناپه خود برخیزند و در دل بوران و طوفان برف به سمت شما بیایند، شاید بتوانند فرصت برقراری رابطه با شما را فراهم سازند.

فهرست مطالب کتاب

چگونه از این کتاب استفاده کنیم؟
مقدمه: این نویسنده چه کسی است؟ چرا باید این کتاب را بخوانم؟
فصل 1: هرگز مسئله درباره قلم نبود
فصل 2: اولین 60 ثانیه، لحن شما را برای یک عمر مشخص می‌کند
فصل 3: سیستم راپورماکس
فصل 4: مشتری جمع کنید و پول بگیرید
فصل 5: روش‌های عجولانه را کنار بگذارید
فصل 6: به جایی که پول هست توجه کنید
فصل 7: موضوع انتشار
فصل 8: مکانی برای مطالب شما: استفاده از اینترنت
فصل 9: رسانه جامعه‌گریز
فصل 10: عمل، مهم‌تر از حرف است
فصل 11: چگونه شبکه‌سازی کنیم
فصل 12: مشتریان بالقوه واجد شرایط، مشتریان کیفی می‌آورند
فصل 13: دری را باز کنید و معامله را قطعی نمایید
فصل 14: پایان یک شروع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فروش در 60 ثانیه
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۲
زبانفارسی
شابک978-622-220-162-3
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فروش در 60 ثانیه

Mahdi Baratloo
۱۳۹۹/۱۱/۳
اول که با مشتری برخورد میکنید (سلام و معرفی خودتون و فروش...) باید اصولی باشه این کتاب عالیه مخصوصا برای من که لحضه مواجه شدن با مشتری نمی‌دونستم چجوری شروع کنم یا چی بگم. این کتاب صفر تا صد فروشه خواندنش رو خیلی پیشنهاد میکنم.
Ali Jamshidi
۱۴۰۱/۱/۱۲
کتاب خوبیه و تمرکز کرده رو ایجاد رابطه برای فروش بیشتر که می‌تونه یه تکنیک خاص باشه برای بازاریابی و فروشتون
Dehghan King
۱۴۰۰/۵/۱۱
کتابیه ک اگه بعد از هر فصل مفهومشو بگیرید و کارهاشو عملی کنید می‌توانید به صورت هفته‌ای در فروش خود یک پله بالاتر بروید
Amir Abdi
۱۴۰۰/۴/۲۸
کتاب عالی در زمینه فروش همچنین نهایی سازی فروش اثر برایان ترسی رو هم مکمل این کتاب کنید...
نفیسه پژوهش مند
۱۴۰۰/۲/۲
ب نظرم کتاب‌های موفقیت هر کدوم‌ تجربه است توصیه‌ میکنم حتما بخونید
Aveesoora Behdin
۱۴۰۰/۸/۲۵
حتی کسانی که فروشنده نیستن هم باید این کتاب رو بخونن
Ali Saeedi
۱۴۰۰/۲/۱۰
واقعا کتاب فوق العاده عملی است
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب فروش در 60 ثانیه

برای دریافت کتاب فروش در 60 ثانیه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.