معرفی و دانلود کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی

عکس جلد کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی
قیمت:
۲۰۸۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی

کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی نوشته‌ی آژیا سیترو، داستان زویی و ساسافراس را به تصویر می‌کشد که می‌خواهند با آزمایش‌های علمی‌شان، جان اسب‌های دریایی و حیوانات جنگل را نجات دهند.

موضوع کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی چیست؟

در داستان اسب‌های دریایی (Merhorses and Bubbles) که جلد سوم مجموعه زویی و عینک ایده ساز است، زویی بی‌صبرانه منتظر است تا زنگ به صدا در بیاید و یک موجود جادویی دیگر را ببیند ولی خبری از آن‌ها نمی‌شود. او حوصله‌اش سر رفته بود پس با ساسافراس به کنار نهر رفت که با صحنه‌ای عجیب مواجه شد و حسابی متعجب و ناراحت شد. به نظر می‌رسید آب دریا آلوده شده و جان موجودات دریایی و جنگل در خطر است. زویی باید کشف کند چه کسی آب را آلوده کرده و چطور باید اسب‌های دریایی و بقیه را نجات دهد... به نظر شما زویی موفق می‌شود؟!

درباره‌ی مجموعه زویی و عینک ایده ساز:

با حیوانات جادویی، علم، رمز و راز و ماجراجویی‌های جذاب مجموعه‌ی زویی و عینک ایده ساز (Zoey and Sassafras) همراه شوید تا به یک دنیای خیالی و جدید قدم بگذارید. آژیا سیترو (Asia Citro) در این مجموعه داستان‌های تخیلی دختری به نام زویی همراه با گربه‌اش ساسافراس را به تصویر می‌کشد. در هر جلد از این کتاب‌ها حیوان جادویی جدیدی با یک مشکل وجود دارد که زویی با کمک علم به دنبال راه‌حل و حل مشکلات این حیوانات است. مادر زویی یک زیست‌شناس و دانشمند است که همیشه مشکلات حیوانات جادویی جنگل را حل کرده و به آ‌ن‌ها کمک می‌کند. آن‌ها هر موقع مشکلی داشته باشند یک زنگ جادویی را فشار می‌دهند تا مادر زویی را خبردار کنند. این بار مادر به سفر می‌رود و زویی باید مراقب مشکلات حیوانات جادویی باشد.

زویی دختری کنجکاو و باهوش است که به طبیعت، علوم تجربی و آزمایش علاقه‌مند است؛ او یک عینک بامزه دارد که نامش عینک ایده سازی است. او هر موقع آن را بالای سرش می‌گذارد تا عینک به مغزش نزدیک‌تر می‌شود، ایده‌های جدید و بکری به ذهنش می‌رسد. زویی در هر داستان با ماجراجویی کودکانه‌اش یا آزمایش می‌کند یا رازی را بررسی می‌کند یا نیاز به تحقیق برای پیدا کردن راه‌حل دارد.

در هر جلد از مجموعه‌ی زویی و عینک ایده ساز اتفاقاتی عجیب و مهیج رخ می‌دهد که قدرت تخیل کودکان را تقویت می‌کند و این موضوع در آینده شغلی و تحصیلی آن‌ها تاثیر دارد. قصه‌های فانتزی، بیان دلنشین و تصویرگری‌های سیاه و سفید و زیبای کتاب به خوبی تکمیل کننده هستند که باعث می‌شود کودکان به خوبی با این مجموعه ارتباط برقرار کرده و یاد بگیرند که هرگز دست از تلاش و پشتکار برندارند. در انتهای هر کتاب معنای کلماتی وجود دارد که به کودکان مفاهیم بسیاری را می‌آموزند که علاوه بر اینکه آن‌ها را سرگرم می‌کند، دانستنی‌هایی را نیز به آن‌ها می‌آموزد.

افتخارات کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی:

- بهترین کتاب کودکان و نوجوانان کتابخانه عمومی نیویورک در سال 2017
- نامزد جایزه Monarch در سال 2019
- نامزد جایزه کتاب Florida SSYRA در سال 2019-2018
- نامزد جایزه Washington OTTER در سال 2019-2018
- کتاب سال A Mighty Girl

نکوداشت‌های کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی:

- سیترو عناصر علمی و فانتزی داستان خود را با لطافت متعادل می‌کند. (Publishers Weekly)
- دیدن داستان‌هایی برای مخاطبان جوان که از روش علمی الگو می‌گیرند بسیار خوب است. (Kirkus Reviews)
- من قطعاً این را به بچه‌ها توصیه می‌کنم و مشتاقانه منتظر کتاب‌های دیگر این مجموعه هستم. (Mel Barnes, University Bookstore)

کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی مناسب چه کسانی است؟

داستان‌های فانتزی و جذاب این کتاب برای کودکان سنین 7 تا 12 سال آموزنده و سرگرم کننده خواهد بود.

در بخشی از کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی می‌خوانیم:

ساسافراس سرش را به یک طرف خم کرد، انگار داشت به پیشنهادم فکر می‌کرد. واقعاً امیدوار بودم بتواند جلوی خودش را بگیرد و حشره‌های بیچاره‌ی نهر را یک لقمه‌ی چپ‌ نکند! هر موقع که چشمش به یکی از آن‌ها می‌افتاد، دُمش یک‌ریز تکان می‌خورد. ساسافراس همیشه سعی می‌کرد آن‌ها را بخورد و من هم همیشه سعی می‌کردم نجاتشان بدهم.

«این جوری می‌توانی آب‌شش‌های محشرشان را هم ببینی که مثل بال‌های مرغ مگس‌خوار، تکان‌تکان می‌خورند. ساسافراس، خیلی باحال است؛ بچه‌های یک‌روزه‌ی حشرات، هفت ردیف آب‌شش کنار بدنشان دارند. برای این‌که آب به جریان دربیاید، به آن ضربه می‌زنند، چون این‌طوری توی آب، حباب‌های ریزه‌میزه‌ی هوا تشکیل می‌شود و آن‌ها این حباب‌ها را می‌گیرند تا بتوانند نفس بکشند.» نفس عمیقی کشیدم. «خوشحالم که شش دارم‌ها، ولی یک‌وقت‌هایی آرزو می‌کنم من هم آب‌شش داشتم و می‌توانستم زیر آب زندگی کنم. تو چی؟»

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل 1: زیر آب را ببین!
فصل 2: حشره‌های نهر
فصل 3: مشکل نهر
فصل 4: آزمایش آب
فصل 5: زنگ جادویی
فصل 6: اسب‌های دریایی
فصل 7: لطفاً کمک کنید!
فصل 8:ساسافراس؟
فصل 9: در شهر
فصل 10: باید دست نگه دارید!
فصل 11: رنگ کردن خیابان‌ها
فصل 12: هدیه
فصل 13: اتاق رنگین‌کمانی
فهرست کلمات
در مورد نویسنده و تصویرگر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی
نویسنده
مترجمهدا نژادحسینیان
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۱
زبانفارسی
شابک978-600-462-407-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۸۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی

محمدمهدی رضائی
۱۴۰۱/۴/۲۸
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیاااااد عالییییییی بود
Atrina Arji
۱۴۰۰/۴/۲۵
عااااااااالی بهترین کتاب دنیا
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی

برای دریافت کتاب زویی و عینک ایده ساز 3: اسب‌های دریایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.