معرفی و دانلود PDF کتاب خرسی و غار و خروپف

عکس جلد کتاب خرسی و غار و خروپف
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خرسی و غار و خروپف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خرسی و غار و خروپف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خرسی و غار و خروپف

کتاب خرسی و غار و خروپف نوشته‌ی کارما ویلسون از مجموعه‌ی خرسی و دوستانش، با داستانی کودکانه و شعرهایی آهنگین ماجرای بامزه‌ی خرسی را به تصویر می‌کشد که در غارش به خواب زمستانی رفته است اما دوستانش کاری می‌کنند تا او از خواب بیدار شود. این اثر نامزد دریافت جایزه شارلوت زولوتو در سال 2003 شده است.

موضوع کتاب خرسی و غار و خروپف (Bear Snores On) چیست؟

فصل زمستان از راه رسیده بود و خرسی در غارش به خواب زمستانی فرو رفته بود تا فصل بهار از راه برسد. بیرون از غار برف و سرما بود و موش کوچولو که سردش شده بود به غار خرسی پناه آورد. او همانطور که خرسی در خواب بود آتشی روشن کرد تا گرم شود، در همین حال خرگوش، راسو، موش کور و... هم از راه رسیدند و به غار خرسی آمدند...

درباره‌ی مجموعه خرسی و دوستانش:

هر جلد از این مجموعه، داستانی آموزنده و زیبا را در قالب شعرهایی دلنشین به تصویر می‌کشد. این داستان‌ها کودکان را با مسئله و موقعیتی جدید رو‌به‌رو می‌کنند و با بیانی ساده آن‌ها را با این موضوع که ممکن است در هر شرایطی اتفاقی جدید برایشان بیفتد، آشنا می‌کند. در این مجموعه کودکان یاد می‌گیرند که نحوه‌ی رو‌به‌رو شدن با مسائل و تفکر و تلاش اهمیت دارد و آن‌ها باید متناسب با هر شرایطی خودشان را تغییر دهند و تصمیم درست بگیرند.

با خواندن اشعار شیرین مجموعه خرسی و دوستانش برای کودکان، می‌توانید آن‌ها را تشویق به حفظ کردن اشعار کتاب کرده و خلاقیت و حافظه‌ی آن‌ها را تقویت نمایید. هر کدام از این کتاب‌ها، کودکان را با انواعی از حیوانات آشنا کرده و آن‌ها را علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی می‌کند.

کتاب خرسی و غار و خروپف مناسب چه کسانی است؟

کارما ویلسون (Karma Wilson) این کتاب دوست داشتنی به همراه تصاویر زیبا را برای کودکان سنین 3 تا 7 سال نوشته است و به آن‌ها یاد می‌دهد که تغییر در برنامه‌های زندگی نباید باعث ناراحتی و عصبانیت آن‌ها بشود بلکه گاهی همین تغییرات باعث می‌شوند تا بتوان کلی خوش گذراند. همچنین این داستان اطلاعاتی در مورد خواب زمستانی حیوانات به کودکان می‌دهد.

در بخشی از کتاب خرسی و غار و خروپف می‌خوانیم:

راسو می‌گه چایی دارین؟
من یه کیسه تخمه دارم
موشه می‌گه راسو جونم
الان برات چای میارم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خرسی و غار و خروپف
نویسنده
مترجمفیروزه کاتب، مریم اسلامی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-600-8347-33-0
موضوع کتابکتاب شعر کودک
قیمت نسخه الکترونیک
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خرسی و غار و خروپف

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خرسی و غار و خروپف

برای دریافت کتاب خرسی و غار و خروپف و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.