معرفی و دانلود کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون

عکس جلد کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون

وین دایر، نویسنده‌ی نام‌آشنای‌ آثار خودیاری، در کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون با ارائه‌ی توصیه‌هایی کاربردی به شما کمک می‌کند تا بتوانید علی‌رغم مشکلاتی همچون مسائل مالی، عاطفی و غیره احساس آرامش و رضایت داشته باشید. پس از گوش سپردن به این کتاب و به‌کارگیری رازهایی که این سخنران بزرگ با شما به اشتراک می‌گذارد، می‌توانید بر نگرانی‌ها غلبه و زندگی رضایت‌بخش‌تری را تجربه کنید.

درباره کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون:

این که بخواهیم زندگی مثبت‌تری را تجربه کنیم و به موفقیت دست یابیم، کار چندان آسانی نیست. بااین‌وجود یافتن آرامش درونی می‌تواند کلیدی برای یک زندگی رضایت‌بخش‌تر باشد. اما معنای آرامش درونی چیست و چگونه می‌توان به آن دست یافت؟ پاسخ این سوالات در کتاب شنیدنی 10 رمز موفقیت و آرامش درون (10 Secrets for Success and Inner Peace) قرار دارد!

وین دایر (Wayne Dyer) در این اثر رازهایی را به اشتراک می‌گذارد که به شما کمک می‌کند به جای هدر دادن وقت و انرژی خود با فکر کردن به گذشته و آینده، بر زمان حال متمرکز شوید و منفی‌گرایی را از خود دور کنید. پس از گوش سپردن به این اثر خواهید آموخت که برای یافتن آرامش باید خشم خود را رها کنید، بیشتر عشق بورزید و مراقب خود و کسانی باشید که برای شما اهمیت دارند. با این حال باید اشاره کنیم زندگی در زمان حال و افزایش ذهن‌آگاهی و مثبت‌اندیشی تنها یکی از معجزات و ثمرات این کتاب است. این اثر یک راهنمای کامل و جامع برای شاد زیستن است و با به‌کار‌گرفتن توصیه‌های آن خواهید دید که همان زندگی‌ای برای شما رقم می‌خورد که همیشه آرزوی آن را در دل می‌پروراندید.

جهان مدرن در کنار همه‌ی دستاوردهایی که برای ما به همراه داشته، به مکانی پر از رقابت، شلوغ و پر سروصدا تبدیل شده است. شکی نیست که این امر می‌تواند استرس ما را تا حد زیادی افزایش دهد. در دنیایی که با شلوغی‌ احاطه شده است، باید یاد بگیریم که آرامش خود را از نو بیابیم و ده راهکاری که وین دایر در کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون برایمان ارائه کرده ما را در رسیدن به این هدف بسیار کمک می‌کند.

گفتنی‌ست این کتاب اولین بار در سال 2001 منتشر شد و از آن زمان تاکنون الهام‌بخش هزاران نفر در سراسر جهان قرار گرفته و توانسته زندگی افراد بسیاری را دگرگون سازد. شما نیز می‌توانید در زمره‌ی کسانی قرار گیرید که زندگی خود را تغییر داده‌اند. تنها کافی‌ست به توانایی‌های خود برای رقم زدن معجزه باور داشته باشید.

کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری علاقه‌مند هستید و نگرانی و اضطراب زندگی شما را مختل کرده، کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون به شما پیشنهاد می‌شود.

با وین دایر بیشتر آشنا شویم:

از او به عنوان یکی از مهم‌ترین نویسندگان کتاب‌های خودیاری یاد می‌شود و اغلب آثار وین دایر در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار می‌گیرند. بسیاری کتاب او با عنوان «قلمرو اشتباهات شما» را اثر کلاسیکِ حوزه‌ی خودیاری و رشد فردی می‌نامند که نویسندگان بسیاری از آن الهام گرفته‌اند؛ اثری که در آن بیش از هر چیز به ستایش زندگی و زیبایی‌هایش پرداخته می‌شود. «خویشتن مقدس شما، آفرینش والا، قدرت تعادل و رهسپاری» از دیگر آثار والای این نویسنده‌ی مطرح است.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون:

- همه‌ى درد و رنج انسان ناشى از این است که نمى‌تواند به‌آرامى در اتاقى تنها بنشیند.
- براى هر یک از ما فقط یک زندگى وجود دارد. زندگى خود ما.
- ذهنى داشته باشید که براى پذیرش همه‌چیز آماده باشد و وابسته به هیچ‌چیز نباشد.
- موسیقیدان باید آهنگ بسازد، نقاش باید نقاشى کند، شاعر باید شعر بنویسد، اگر هر یک در درون خود احساس آرامش مى‌کنند. انسان چه باید بکند، او باید انسان باشد.

در بخشی از کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون می‌شنویم:

کسانى‌که دوستشان دارید، با همکارانتان و افراد خانواده، طورى رفتار کنید که گویى آنچه دوست دارید در این روابط تحقق پیدا کند، هم‌اکنون وجود دارد. اگر مى‌خواهید احساس همدلى در محیط کار داشته باشید، یک دیدگاه روشن و انتظار مشخص از این همدلى داشته باشید. سپس روزگار خود را با موفقیت طى مى‌کنید و مى‌بینید که همگى با آرامش ساعت پنج به سر کار مى‌رسند درحالى‌که همچنان ساعت هفت و سى دقیقه صبح است. هروقت با کسى روبه‌رو مى‌شوید، تصویر ساعت پنج در ذهن شما نقش مى‌بندد و شما به‌نحوى آرام و مهربان عمل مى‌کنید تا مانع آنچه که مى‌دانید در حال وقوع است نشوید. درضمن، با دیگران نیز طورى برخورد مى‌کنید که گویى آن‌ها نیز همگى همان چیزى هستند که قابلیت آن را دارند.

این نوع انتظارات، باعث مى‌شود که بگویید: «مطمئن هستم شما امروز بعدازظهر همه چیز را آماده مى‌کنید.» نه اینکه: «شما همیشه در همه کار تأخیر دارید و امیدوارم که کار را به‌موقع تمام کنید.» وقتى با دیگران این‌طور برخورد کنید، آن‌ها نیز همان‌گونه خواهند بود که براى‌شان ترسیم کرده‌اید.

در خانواده‌تان، به‌خصوص در رابطه با فرزندانتان، خیلى مهم است که این نکته‌ى کوچک را همیشه در ذهن داشته باشید که مراقب باشید آن‌ها کارها را درست انجام دهند. دایم استعداد ذاتى، قابلیت آن‌ها را براى مسئولیت‌پذیرى، قابلیت‌هاى فطرى و توانایى‌هاى فوق‌العاده‌ى آن‌ها را به آن‌ها یادآورى کنید. با آن‌ها طورى رفتار کنید که گویى هم‌اکنون آن‌ها افراد مسئول، فوق‌العاده، جذاب و قابل احترام هستند. در این زمینه از عبارات زیر استفاده کنید: «تو فوق‌العاده هستى. مطمئنم در مصاحبه نمره‌ى عالى مى‌گیرى.» «خیلى باهوش هستى، مى‌دانم که درنهایت آن را مى‌خوانى و در امتحان قبول مى‌شوى.» «تو همیشه به یاد خدا هستى و خداوند کسى را مریض نمى‌کند. تا فردا همین‌موقع حالت بهتر خواهد شد.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
22 دقیقه
رمز اول: ذهنى داشته باشید که براى پذیرش همه‌چیز آماده باشد
19 دقیقه
رمز دوم: تا زمانى که نغمه‌اى در دل دارید باید زنده بمانید
17 دقیقه
رمز سوم: شما نمى‌توانید چیزى را که ندارید، ببخشید
20 دقیقه
رمز چهارم: ارزش سکوت و آرامش را بدانید
18 دقیقه
رمز پنجم: گذشته‌ى خود را رها کنید
21 دقیقه
رمز ششم: نمى‌توانید مسایل را با همان ذهنى حل کنید که آن‌ها را ایجاد کرده است
18 دقیقه
رمز هفتم: هیچ عصبانیتى قابل توجیه نیست
17 دقیقه
رمز هشتم: طورى رفتار کنید که گویى اکنون همان چیزى هستید که مى‌خواهید باشید
10 دقیقه
رمز نهم: ارزش الهى بودن خود را بدانید
19 دقیقه
رمز دهم: عقل سلیم حکم مى‌کند از تمام افکارى که شما را ضعیف مى‌کند، دورى کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون
نویسنده
مترجمعلی علی پناهی
گویندهنوتاش نیک نژاد
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون

میلاد حسینی
۱۴۰۱/۵/۱۸
خیلی خ‌وب به آدم نشون میده که چطوری میشه به آرامش درونی رسید و حس خیلی خوبی ایجاد می‌کنه
محمد صادق مرادقلی
۱۴۰۲/۱/۱
خیلی سطحش بالاس وعالی
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون

برای دریافت کتاب صوتی 10 رمز موفقیت و آرامش درون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.