معرفی و دانلود کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم

عکس جلد کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم

کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم توسط سه تن از بزرگ‌ترین ایده‌پردازان و شگفت‌انگیزترینِ نویسندگان به نام‌های جیمز اسکینر، رویس کروگر، مارک ویکتور هانسن نوشته شده که دربردارنده‌ی ایده‌هایی است که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد و شما را به سوی موفقیت سوق دهد.

کتاب 101 ایده برتر، یک مجموعه ده جلدی است که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب‌وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره‌وری، یادگیری، معنویت و... بسیار ارزشمند و راهگشا است. در هر جلد این کتاب، به 10 موضوع در حوزه روانشناسی کاربردی و مهارت‌های زندگی کاربردی و اجتماعی پرداخته می‌شود. 

کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودن آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه است. شنونده می‌تواند در کمتر از 15 دقیقه تمامی نکات و رازهای هر ایده را یاد بگیرد. 

مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen) یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان کتاب‌های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت درآورد. 

جیمز اسکینر (James Skinner) مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می‌کند. هم‌چنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس‌ترین متفکرین تجاری می‌شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می‌شود. 

رویس کروگر (Roice Krueger) یکی از مؤسسین "فرانکلین کاوی" از بزرگ‌ترین شرکت‌های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه‌های مشاورۀ Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

در قسمتی از کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم می‌شنویم:

«معنای آفرینش میراث انجام کارهایی است که بتواند ورای دوره‌ی زندگی شما، تأثیرات مثبتی بر زندگی دیگران بگذارد. معنای کلی این اندیشه کمک به انسانیت پیش از ترک دنیاست.

به‌طور ساده می‌توان گفت؛ با همین شخصیتی که داریم تا اندازه‌ای بر سایرین تأثیر خواهیم گذاشت. هنگامی که زندگی خود را صرف ایجاد تغییر در زندگی سایرین می‌کنید، در واقع به آن‌ها اجازه می‌دهید که زندگی خود را به آنجا برسانند که بدون کمک شما امکان آن وجود نداشت. تأثیری که بر آن‌ها می‌گذارید، حتی می‌تواند زندگی آن‌ها را تغییر دهد. به بیان دیگر، زندگی شما الگو می‌شود، الگویی بس پر اهمیت. شکلی که به آن الگو می‌دهید، سبب بیش‌ زیستن از زندگی خود می‌گردد.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
ایده‌هایی که می‌توانند زندگی شما را تغییر دهند
۲۶ دقیقه
املاک و مستقلات
۲۹ دقیقه
راهبردهای سرمایه گذاری‌ای که همواره موثر هستند - بازار سهام
۴۵ دقیقه
جهش
۱۷ دقیقه
بیشتر از زندگی خود زنده باشید
۳۴ دقیقه
پول درآوردن به هنگام خواب
۲۷ دقیقه
آرایش ذهن
۲۱ دقیقه
مدیریت هم پیمانی
۲۰ دقیقه
مدیریت تغییرات در شرکت‌ها
۳۹ دقیقه
معجزه بازاریابی
۲۲ دقیقه
درباره دولتمندی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم
نویسنده، ،
مترجمرضا محمدنیا
گویندهمحمد یزدانی، امین ضیایی، علی بهرامی
ناشر چاپیانتشارات کلیدر
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم

babak varasteh
۱۳۹۷/۶/۲۴
عالی. البته برای فهم عمیق تر باید کتابهای کامل تری برای هر ایده خوند. ولی این که ایده رو میشنوی، عالیه
ali alian
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
لطفا همه جلدها را در قالب یک فایل بارگذاری کنید البته با قیمت تعدیل شده
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم

برای دریافت کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد چهارم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.