معرفی و دانلود کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم

عکس جلد کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم
قیمت:
15000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم

کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم توسط سه تن از بزرگ‌ترین ایده‌پردازان و شگفت‌انگیزترینِ نویسندگان به نام‌های جیمز اسکینر، رویس کروگر، مارک ویکتور هانسن نوشته شده که دربردارنده‌ی ایده‌هایی است که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد و شما را به سوی موفقیت سوق دهد.

کتاب 101 ایده برتر، یک مجموعه ده جلدی است که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب‌وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره‌وری، یادگیری، معنویت و... بسیار ارزشمند و راهگشا است. در هر جلد این کتاب، به 10 موضوع در حوزه روانشناسی کاربردی و مهارت‌های زندگی کاربردی و اجتماعی پرداخته می‌شود. 

کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودن آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه است. شنونده می‌تواند در کمتر از 15 دقیقه تمامی نکات و رازهای هر ایده را یاد بگیرد. 

مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen) یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان کتاب‌های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت درآورد. 

جیمز اسکینر (James Skinner) مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می‌کند. هم‌چنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس‌ترین متفکرین تجاری می‌شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می‌شود. 

رویس کروگر (Roice Krueger) یکی از مؤسسین "فرانکلین کاوی" از بزرگ‌ترین شرکت‌های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه‌های مشاورۀ Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

در قسمتی از کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم می‌شنویم:

«فروکاست‌گرایی می‌گوید؛ اگر شما امور را در اجزاء کوچک‌تر و کوچک‌ترشان مطالعه و بررسی کنید بالاخره می‌توانید کل را بفهمید که البته بسیار مسخره است.

تقریباً تمامی جایزه‌های نوبل در فیزیک بر اساس همین ایده‌ی فروکاست‌گرایی و اینکه چه کسی قبل از سایرین توانسته یک واحد سازه‌ی بسیار کوچک از جهان را کشف کند، اعطا شده است.

اگر شما اتم را کشف کنید، ما به شما یک جایزه‌ی نوبل می‌دهیم. اگر چیز کوچک‌تری را کشف کنید، مثل الکترون یا پروتون؛ در آن صورت ما جایزه‌ی نوبل دیگری به شما خواهیم داد. آنگاه اگر شما باز هم چیزِ کوچک‌تری را کشف کنید، مثل گلون و کوارک، جایزه‌ی نوبل دیگری به شما می‌دهیم. اگر شما بتوانید چیزی حتی از این‌ها هم کوچک‌تر کشف کنید، مثل سیم‌های لرزان، باز هم نوبل دیگری به شما خواهیم داد.

بنابراین صدها سال است که ما می‌کوشیم کل جهان را با نگاه کردن به کوچک‌ترین ذرات ممکن کشف کنیم. اما آیا کسی می‌تواند بفهمد که در خصوص این موضوع چه اشکالی وجود دارد؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
ایده‌هایی که می‌توانند زندگی شما را تغییر دهند
41 دقیقه
داروین در مقام یک مدیر اجرایی
17 دقیقه
حل بحران
10 دقیقه
وقار، شأن و منزلت
11 دقیقه
انداختن توپ
21 دقیقه
نظم و انضباط
42 دقیقه
تقدیر در خدمت انسان‌های جسور و مدبر است
23 دقیقه
ترس تنها مانع
17 دقیقه
یافتن اهداف
27 دقیقه
تمرکز
20 دقیقه
بخشندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم
نویسنده، ،
مترجمرضا محمدنیا
گویندهمحمد یزدانی، امین ضیایی، علی بهرامی
ناشر چاپیانتشارات کلیدر
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
15000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم

احمد جعفری
۱۴۰۱/۱۲/۵
کتاب بسیار خوبی بود. زحمات زیادی کشیده شد و نقاط مثبت زیادی داست. مشکل از دیدگاه شنونده نداشتن تمرکز روی هر ایده هست چرا ایده‌ها یکی پس از دیگری با سرعت زیاد خوانده میشن و مغز شنونده نمیتونه تمرکز کنه، پیشنهادم بکارگیری تکنیکهاییست که شنونده بیشتر متمرکز بشه، خواندن کتاب توصیه میشه
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۴/۱۶
من هر چهار جلد کتاب صوتی ۱۰۱ ایده برتر رو خوندم، تأثیرگذاره و از ۱۰ امتیاز ۹ میدم
فاطمه فراهانی
۱۳۹۷/۱۱/۷
کتاب خوبیه نکات موفقیت رو بطورخلاصه اماتاثیرگذاربیانکرده
حسین‌قنبری‌
۱۴۰۱/۱۱/۱۳
چندین‌بار‌بادقت‌گوش‌بدین. عالیه
علی اسحاقی
۱۴۰۱/۹/۴
عالی بود برای من بسیارمفیدوارزنده بود
Mahmod Mohammadi
۱۳۹۸/۵/۲۱
بسیار مفید و آموزنده
سمانه ثنایی فر
۱۳۹۷/۷/۶
توصیه میکنم گوش بدین
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم

برای دریافت کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.