معرفی و دانلود کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم

عکس جلد کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم
قیمت:
15000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم

کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم توسط سه تن از بزرگ‌ترین ایده‌پردازان و شگفت‌انگیزترین نویسندگان به نام‌های جیمز اسکینر، رویس کروگر، مارک ویکتور هانسن نوشته شده که دربردارنده‌ی ایده‌هایی است که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر و شما را به سوی موفقیت سوق دهد.

کتاب 101 ایده برتر، یک مجموعه ده جلدی است که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب‌وکار، موفقیت، دوست‌یابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره‌وری، یادگیری، معنویت و... بسیار ارزشمند و راهگشا است. در هر جلد این کتاب، به 10 موضوع در حوزه روانشناسی کاربردی و مهارت‌های زندگی کاربردی و اجتماعی پرداخته می‌شود. 

کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودن آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه است. شنونده می‌تواند در کمتر از 15 دقیقه تمامی نکات و رازهای هر ایده را یاد بگیرد.

مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen) یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که از پرفروش‌ترین نویسندگان کتاب‌های غیرداستانی در طول تاریخ بوده. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت درآورد. 

جیمز اسکینر (James Skinner) مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می‌کند. هم‌چنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس‌ترین متفکرین تجاری می‌شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می‌شود. 

رویس کروگر (Roice Krueger) یکی از مؤسسین "فرانکلین کاوی" از بزرگ‌ترین شرکت‌های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه‌های مشاورۀ Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

در قسمتی از کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم می‌شنویم:

«همه‌ی ما از نژاد انسان هستیم. در تمام منابع دنیا با یکدیگر سهیم هستیم. مشترکات بسیاری با یکدیگر داریم. یکی از گام‌های اساسی در ارتقاء دوستی به سطحی بالاتر، احترام گذاشتن به دوستان است.

با دوستان خود به عنوان یک انسان رفتار کنید، نه به عنوان منبعی برای سود و منفعت. دوستی حقیقی نباید بر اساس انگیزه‌های نهان باشد. دوست را فقط به عنوان یک دوست در نظر بگیرید. دوستان حقیقی از روابط دوستی برای منافع شخصی خود استفاده نمی‌کنند. دوستان خوب، انسان بودن یکدیگر را باور داشته و برای انسانیت یکدیگر ارزش قائل هستند. آنان دوستان خود را به عنوان همسفر در زندگی می‌دانند. دوستان واقعی با یکدیگر اتحاد دارند و تا آنجا که لازم است به یکدیگر کمک می‌کنند.

برای دوست خود همان کاری را انجام دهید که انتظار دارید او برای شما انجام دهد. این قانون طلایی، واقعاً طلایی است.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
ایده‌هایی که می‌توانند زندگی شما را تغییر دهند
11 دقیقه
دوستی
33 دقیقه
آغاز راه موفقیت
14 دقیقه
خداحافظی با هراس‌ها
19 دقیقه
رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای
33 دقیقه
شجاعت نوشتن
21 دقیقه
نردبان ترقی و کسب حقوق بیشتر
9 دقیقه
چگونه با همه دوست شویم
16 دقیقه
یادگیری آنی
26 دقیقه
راهبردهای سرمایه‌گذاری کسب و کار
34 دقیقه
راهبردهای سرمایه‌گذاری که همواره موثر هستند

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم
نویسنده، ،
مترجمرضا محمدنیا
گویندهمحمد یزدانی، امین ضیایی، علی بهرامی
ناشر چاپیانتشارات کلیدر
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم

Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۴/۱۸
من چهار جلد از کتاب صوتی ۱۰۱ ایده برتر رو گوش دادم و به خوانندگان کتابهای روانشناسی موفقیت این کتاب رو پیشنهاد میدم و از لحاظ تأثیرگذاری از ده نمره نمره‌ی ۹ رو بهش میدم.
احمد جعفری
۱۴۰۱/۱۲/۵
کتاب خوبی بود. از نظر من اشکال عمده سرعت خوانندگی متن زیاد هست و تمرکز را از بین میبره، بویژه چون تعداد ایده‌ها زیاده تمرکز شنونده پایین میاد.
عقیل عقیلی
۱۳۹۷/۱۱/۲۰
درودبرشما، کارتون عالیه
babak varasteh
۱۳۹۷/۶/۲۲
هر جلدش از قبلی بهتره!
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم

برای دریافت کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.