معرفی و دانلود کتاب متن هیپنوتیزمی: چگونه فقط با کلمات دل مشتریان را به دست آورید و آن‌ها را ترغیب کنید

عکس جلد کتاب متن هیپنوتیزمی: چگونه فقط با کلمات دل مشتریان را به دست آورید و آن‌ها را ترغیب کنید
قیمت:
۲۳۹۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب متن هیپنوتیزمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب متن هیپنوتیزمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب متن هیپنوتیزمی: چگونه فقط با کلمات دل مشتریان را به دست آورید و آن‌ها را ترغیب کنید

جو ویتالی، نویسنده‌ی سرشناس آثار حوزه‌ی موفقیت، در کتاب متن هیپنوتیزمی اصول و نکاتی ارزنده را ارائه نموده که توجه به آن‌ها هر خواننده‌ای را به استادی خبره در حیطه‌ی فروش و تبلیغات بدل می‌سازد. اثر پیش رو، به گواه اغلب مخاطبین، یکی از عناوین کلاسیکِ ژانر خود به شمار می‌رود. گفتنی‌ست که ترجمه‌ی فارسی این کتاب به قلم فاطمه عبدی‌زاده فراهم آمده است.

درباره کتاب متن هیپنوتیزمی

«کلمات در اصل اَشکالی از جادو بوده‌اند و تا به امروز نیز، بیشترِ قدرتِ جادویی و باستانی خود را حفظ کرده‌اند.» این گفته از زیگموند فروید، بنیانگذار مکتب روانکاوی، به بهترین و موجزترین شکل ممکن محتوای کتاب متن هیپنوتیزمی (Hypnotic Writing) را برای ما آشکار می‌سازد. ویتالی در این اثر خواندنی با ما از رازِ جادوییِ نهفته در کلمات گفته است. رازی که در صورتی دستیابی به آن، خود را قادر به انجام هر کاری در دنیا خواهیم یافت!

کتاب متن هیپنوتیزمی به طور خاص خطاب به فعالان عرصه‌ی فروش و بازاریابی نگاشته شده است. جو ویتالی در این اثر تحسین‌شده آموزه‌هایی را با ما به اشتراک گذاشته که به یاری‌شان می‌توانیم کیفیت رابطه‌ی خود با مشتری را بهبود بخشیم و از این طریق، بر فروش محصولات و خدمات خود بیفزاییم. البته، همانطور که خود نگارنده در مقدمه‌ی اثر اشاره کرده، حتی اگر فعالیتی در زمینه‌ی فروش و تبلیغات نداشته باشیم نیز، به دلایل بسیار، ضروری‌ست که کتاب متن هیپنوتیزمی را مطالعه کنیم. چرا که بحث کلی این اثر، شیوه‌های قانع‌سازی مخاطب است. در اشاره به همین موضوع، در بخشی از کتاب چنین می‌خوانیم:

«دوست پزشکی دارم که قادر نیست مراجعین خود را قانع به پیروی از توصیه‌هایش کند. سیگاری‌ها به سیگار کشیدن ادامه می‌دهند و شکموها به پرخوری! آه که اگر این دوست پزشک من به اصول ارائه شده در این کتاب آگاه بود، چه ساده می‌توانست دیگران را قانع کند تا آنچه را به صلاحشان است انجام دهند. نباید فراموش کرد: فرقی نمی‌کند کلمات را به زبان آوریم یا بر تکه‌ای کاغذ بنویسیم. مهم نیست! فقط باید کلمات را به شکل قانع‌کننده‌تری بیان کرد تا به نتایج بهتری دست یافت. نویسندگان رمان، روزنامه‌نگارها، نویسندگان داستان‌های عاشقانه، سایت‌نویسان و حتی بلاگرها می‌توانند از این کتاب برای جذب مخاطب بیشتر و حفظ آن‌ها استفاده کنند. رموز اثر حاضر به شما کمک می‌کند تا زبان و نوشتاری منحصربه‌فرد و چشمگیر داشته باشید. شما در عصر ارتباطات نیاز به برتری دارید. کتاب متن هیپنوتیزمی برتری شما خواهد بود.»

کتاب متن هیپنوتیزمی اول‌بار به سال 1985، در چند نسخه‌ی محدود به انتشار رسید. نسخه‌ی کامل این اثر اما، با اضافات بسیار، چندین سال بعد به طبع رسید و خیلی زود به یکی از کتاب‌های پرفروش آنلاین بدل شد.

کتاب متن هیپنوتیزمی به پنجاه و شش بخش کوتاه تقسیم شده است. در اغلب این بخش‌ها به تکنیک‌ها و شیوه‌هایی اشاره شده که با به کار گرفتن آن‌ها می‌توانید متنی اثرگذار و ترغیب‌کننده را برای تبلیغ محصولات خود بنویسید. مثلاً در بخش چهلم کتاب، می‌آموزید که چطور حواس مشتری را از مجرایی غیرمستقیم و به طوری ضمنی معطوف به گفته‌های خود کنید؛ یا در بخش سی و دوم یاد می‌گیرید که با چه شگردهایی به جذابیت و فریباییِ ظاهری متن یا گفته‌ی خویش بیفزایید.

کتاب متن هیپنوتیزمی توسط فاطمه عبدی‌زاده به زبان فارسی ترجمه شده و از سوی انتشارات نوژین در دسترس مخاطبین علاقه‌مند قرار گرفته است.

نکوداشت‌های کتاب متن هیپنوتیزمی

- من یکی از طرفداران پروپاقرص جو ویتالی و کتاب‌هایش هستم. جو ویتالی کتاب متن هیپنوتیزمی را با مطالب و مثال‌های عالی، به خصوص در زمینه‌ی تبلیغات اینترنتی ویرایش کرده و نسخه‌ای جدید از اثر کلاسیک خود را در اختیار ما قرار داده است. شکی نیست که این کتاب مهم‌ترین اثری است که در زمینه‌ی تبلیغ‌نویسی، در طول یک قرن اخیر به چاپ رسیده است! بی‌درنگ آن را بخوانید تا به تبلیغ‌نویس بهتری بدل شوید. (باب بلای، وبلاگ‌نویس)

- زمین گذاشتن کتاب متن هیپنوتیزمی غیرممکن است. این اثر تجربه‌ای نو در نویسندگی و مملو از مطالب جدید و مؤثر در زمینه‌ی تبلیغات است؛ کتابی که به خوبی و با صبر و حوصله، مطالب خود را آموزش می‌دهد... (دیوید دویچ، نویسنده‌ی کتابِ نوآوری در محدودیت)

- جو ویتالی با کلمات هیپنوتیزم‌کننده‌ی خویش در اثر پیش رو، نحوه‌ی خلق فضایی متفاوت برای فروش را به مخاطبین خود آموخته است. او در کتاب متن هیپنوتیزمی به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم با اتکا به واژگان خود، مشتری را به انجام هر کاری که می‌خواهیم ترغیب کنیم. جو ویتالی با روش جدید خود رویکردی نوین در حوزه‌ی تبلیغ نویسی ابداع نموده است... قویاً مطالعه‌ی کتاب متن هیپنوتیزمی را به شما توصیه می‌کنم. (جوزف شوگرمن، نویسنده‌ی کتابِ محرک‌ها)

کتاب متن هیپنوتیزمی مناسب چه کسانی است؟

فعالین حوزه‌ی تبلیغات مخاطبین اصلی جو ویتالی در کتاب پیش رو بوده‌اند.

با جو ویتالی بیشتر آشنا شویم

جو ویتالی (Joe Vitale) متولد سال 1953 و اهل ایالت اوهایوی ایالات متحده‌ی آمریکاست. او در دانشگاه ایالتی کنت، در رشته‌ی متافیزیک تحصیل کرده است. عمده‌ی شهرت ویتالی ناشی از کتاب‌های شناخته‌شده‌ی وی در حوزه‌ی موفقیت و خودسازی‌ست. آثاری خواندنی که به گواه خوانندگان، تأثیری دگرگون‌کننده بر مخاطب بر جای می‌نهند.

از میان کتاب‌های پرشمار جو ویتالی، می‌توان به عناوینی چون «عامل جذب»، «بزرگ‌ترین راز ثروت در طول تاریخ»، «محدوده‌ی صفر» و «عبارت پنجم» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب متنِ هیپنوتیزمی می‌خوانیم

تصور کنید فردی پیام زیر را به شما بدهد:

«فیما یتعلق به یخبرک بسر الملیون دولار الخاص بی للکتابۀ عن نسخۀ المبیعات. هذا شیء لم أقله لأی شخص آخر فی العالم کله. سأقولها الآن، إذا وعدت بالحفاظ علی هذا سرًا. حالۀ الاتفاق؟»

احتمالاً خیلی علاقه‌ای به آن نشان نخواهید داد درسته؟ این متن برایتان عجیب و نامفهوم است. زبانی است که با آن آشنایی ندارید مگر اینکه عربی بلد باشید و بتوانید حدس بزنید پیام متن چیست.

چه خواهید کرد؟ بهترین راه ترجمۀ متن است.

مثلاً سراغ سایت‌های ترجمۀ آنلاین می‌روید و با وارد کردن متن بالا به پیام آن پی خواهید برد:

«می‌خواهم با شما رازی گران‌بهایی در رابطه با نوشتن نامۀ فروش در میان بگذارم. چیزی که تا به حال با کسی در میان نگذاشتم. اما الان اگر قول بدید این راز بین ما می‌ماند آن را به شما می‌گویم. موافقید؟»

آه! حالا متوجه متن شدید. حالا پی به منظور و مفهوم کلمات درون آن بردید و می‌توانید از این آگاهی لذت ببرید و بر اساس آن عمل کنید یا آن را نادیده بگیرید. اما حداقل فهمیدید محتوای متن در مورد چیست. آرام باشید، نفس بکشید، لبخند بزنید.

حالا همۀ این چیزهایی که گفتم چه ربطی به نوشتن نامۀ فروش، تبلیغ و معرفی محصول به شکل هیپنوتیزم‌کننده داشت؟

جان کلام، ترجمه دقیقاً همان چیزی است که من در نوشتن برگۀ تبلیغاتی انجام می‌دهم. وقتی شخصی دفترچه راهنمای یک نرم‌افزار جدید را به من می‌دهد و از من می‌خواهند برای این نرم‌افزار تبلیغی بنویسم کاری که می‌کنم ترجمۀ راهنما است.

فهرست مطالب کتاب

یادداشت نویسنده
مقدمه
1- وقت بیداری رسیده
متن هیپنوتیزم‌کننده
2- صبر کنید!
3- چه چیزی غیرممکن است؟
4- آگاهی اخلاقی
5- شروع
6- آگاتاکریستی وجود متن هیپنوتیزم‌کننده را ثابت می‌کند
7- راز من در متن هیپنوتیزم‌کننده
8- حتی اگر به من پول بدید حاضر نیستم یک تبلیغ به درد نخور را بخوانم
9- متن هیپنوتیزم‌کننده چیست؟
10- متن هیپنوتیزم‌کننده: مطالعۀ موردی
11- راز بزرگ صمیمیت
12- چه چیزی مهم‌تر از تبلیغ است؟
13- متن هیپنوتیزم‌کننده: مطالعۀ موردی
14- چگونه به راز متن هیپنوتیزم‌کننده پی بردم
15- هیپنوتیزم چیست؟
16- دو راه برای دست به عمل شدن
17- وب‌سایت چطور؟
18- زیاده‌روی
19- چیزی که هر خواننده‌ای می‌خواهد بداند
20- قدرت هیپنوتیزم کنندۀ تکرار
21- بازی درونی متن هیپنوتیزم‌کننده
22- شکر مصنوعی هم شیرین است
23- چگونه به منبع الهام جانی دوباره ببخشید
24- چگونه توجه خواننده را جلب کنیم
25- چگونه متنی زنده داشته باشیم
26- به من گوشت بدید
27- درس نویسندگی از بزرگترین هیپنوتیزم کنندۀ جهان
28- ترفندهایی هیجان‌انگیز برای داشتن متنی موفقیت‌آمیز
29- مقابله با کمال‌گرایی
30- چگونه خوانندگان را به طرف خود بکشید
31- ترفندهای ویراستاری که حتماً باید از آن آگاه باشید
32- چطور متنی جذاب‌تر داشته باشیم
33- مردم چگونه فکر می‌کنند
34- چگونه داستان‌هایی هیپنوتیزم‌کننده بنویسیم
35- نحوۀ کنترل مرکز فرماندهی ذهن مخاطب
36- پیام هیپنوتیزم‌کننده‌ای که همیشه نتیجه می‌دهد
37- چه چیزی از «گرگ دریا» یاد گرفتم
38- نقطۀ عطف پیام شما
39- افراد همیشه چه چیزی را می‌خوانند
40- معنای ضمنی
41- راز من در نوشتن داستان‌های تبلیغاتی چیست؟
42- وبلاگ نویسی هیپنوتیزم‌کننده
43- یادآوری به عنوان عامل تحریک‌کننده
44- چطور نوشته‌ای معمولی را به نوشته‌ای تأثیرگذار تبدیل کنیم
45- عنوان هیپنوتیزم‌کننده با 29 روش
46- آغازی هیپنوتیزم‌کننده
47- آزمون هیپنوتیزم‌کننده
48- سه مورد از بزرگترین رازهای من
49- قیمت اون سگ تو پنجره چقدره؟
50- چطور نگرش افراد را تغییر دهیم
51- در آخر؛ فرمول جو ویتالی برای داشتن متنی هیپنوتیزم‌کننده
52- لیست جدید
53- پنج قانون در ترغیب مخاطب
54- هفت کتاب هیپنوتیزم‌کننده در تمام اعصار
55- فرمول متن هیپنوتیزم‌کننده
56- چالش
ضمیمه؛ ایمیل‌های هیپنوتیزم‌کننده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب متن هیپنوتیزمی: چگونه فقط با کلمات دل مشتریان را به دست آورید و آن‌ها را ترغیب کنید
نویسنده
مترجمفاطمه عبدی زاده
ناشر چاپیانتشارات نوژین
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۷۹
زبانفارسی
شابک978-622-98783-5-4
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۳۹۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب متن هیپنوتیزمی

ترانه کرمی
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
کتاب خوبی هست در این کتاب نویسنده سعی کرده راهکارها و تمرین‌هایی به شما بده تا در نوشتن متن آگهی در فروش مهارت بیشتری پیدا کنید و چطور گفتارتان رو در زمینه فروش جذابتر کنید
محمد آقاجانی
۱۴۰۱/۱۱/۱۴
فوق العاده بی کیفیت
خود کتاب دائم در حال امید دادن به آیندس
دائم اشاره میکنه نکاتی رو میگم که باهاش معجزه کنید ولی فقط امید واهی میده برای خوندن
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب متن هیپنوتیزمی

برای دریافت کتاب متن هیپنوتیزمی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.