معرفی و دانلود PDF کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه

عکس جلد کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه

کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه نوشته‌ی استفان پاستیس، از مجموعه داستان‌های تیم بازنده و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تصویری کودک نیویورک تایمز است که شما را با تجربه‌های کارآگاهانه پسربچه‌ای بازیگوش به نام تیم آشنا می‌کند. این اثر دوست داشتنی مهارت‌های اجتماعی و اقتصادی را به کودکان آموزش می‌دهد.

موضوع کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه چیست؟

در این کتاب دست نوشته‌های طنزآمیز پسر بچه‌ای به نام تیم بازنده را می‌خوانید. او پسری عادی نیست و دوست صمیمی‌اش خرسی قطبی به نام «بزرگ» است. تیم یک آژانس کارآگاهی دارد که در آن پرونده‌های مختلفی را بررسی می‌کند؛ از پرونده‌ ناپدید شدن خوارکی‌های دوستش تا روبه‌رو شدن با دختری که ادعای کارآگاهی دارد. اگر کسی پروژه‌ای را بر عهده‌ی آن‌ها بگذارد با اینکه در عین خلاقیت به دنبال راه حل می‌گردند، اما چیزی جز خرابکاری به دست نمی‌آورند!!

استفان پاستیس (Stephan Pastis) در کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه (Mistakes were made) شما را درگیر قصه‌های خنده‌دار تیم و دستیارش می‌کند که برای کودکان و نوجوانان بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است. اگر قصد دارید در آینده کارآگاه شوید، پس ماجراهای تیم را در این مجموعه دنبال کنید.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های تیم بازنده:

هدف اصلی این مجموعه، آموزش مهارت‌های اقتصادی و اجتماعی به کودکان است. ماجرای روبه‌رو شدن تیم با مشکلاتی که با خانواده، دوستان، مدرسه و ... دارد شما را بسیار می‌خنداند و به بچه‌ها آموزش می‌دهد تا بتوانند راه‌حلی مناسب برای حل مشکلاتشان پیدا کنند.

کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه مناسب چه کسانی است؟

این اثر دوست داشتنی و آموزنده برای کودکان رده‌ی سنی 8 تا 12 سال مناسب است و آن‌ها را ساعت‌ها سرگرم ماجراهای خنده‌دار می‌کند.

در بخشی از کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه می‌خوانیم:

برای حل مشکل گونار فقط و فقط به پنج دقیقه سکوت و آرامش نیاز دارم. اما متأسفانه امکانش نیست. دلیلش هم این آقاست. اسمش هست «کروکاس پیر» اون معلم منه.

اون هر روز شش ساعت جلوی تخته سفید عزیزش می‌ایسته و حرف‌های میزنه که اگه سنجاب بشنوه همه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه
نویسنده
مترجممریم فتاح زاده
ناشر چاپیانتشارات سیمای شرق
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۶۹
زبانفارسی
شابک978-600-6628-7-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه

ایدا زارعی
۱۳۹۹/۹/۲۵
من کمی از این کتاب را مطالعه کردم اما از این کتاب که عنوان تیم برازنده دارد دوتا دیدم ابی و قرمز هر دو هم یک اسم دارند و من نمی‌دونم کدام یکی رو سفارش بدم
هلنا فتوحی آزاد
۱۳۹۹/۹/۲۴
وای خدااا خیلییییییی خوبع😉
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه

برای دریافت کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.