معرفی و دانلود کتاب راز سایه: توان سرزندگی با تعبیری نو از داستان زندگی

عکس جلد کتاب راز سایه: توان سرزندگی با تعبیری نو از داستان زندگی
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راز سایه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راز سایه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راز سایه: توان سرزندگی با تعبیری نو از داستان زندگی

چطور می‌توانید با داشتن افکار منفی خود به موفقیت دست یابید و زندگی ایده‌آلی را تجربه کنید؟ دبی فورد در کتاب راز سایه، رویکردی را با شما به اشتراک می‌گذارد که به کمک از آن بتوانید خود را از محدودیت‌های زندگی‌تان آزاد سازید و به دنیایی با فرصت‌های طلایی و بی‌پایان گام بگذارید.

درباره‌ی کتاب راز سایه:

ممکن است روزی برسد که مخرب‌ترین افکارتان بتوانند نقطه‌ی عطفی برای دستیابی به موفقیت باشند. اما این امر چطور امکان دارد؟

افراد زیادی خیال می‌کنند اگر از نقطه‌ی امنشان بیرون بیایند احتمالاً دچار خطر می‌شوند و به همین دلیل هیچ‌وقت دیدگاهشان را عوض نمی‌کنند. اما دبی فورد باور دارد اگر بتوانید الگوهای تکراری گذشته‌تان را کنار بگذارید، عشق، آرامش و امنیت خاطر هم به زندگی‌تان وارد می‌شوند. او می‌کوشد تا به صورتی قانع‌کننده دیدگاه شما را تغییر دهد. فقط از این راه است که می‌توانید از محدودیت‌های زندگی‌تان فاصله بگیرید.

این نویسنده‌ی مشهور در کتاب راز سایه (The Secret of the Shadow) به شما این پیام ارزشمند را می‌دهد که برای اینکه بتوانید در جهانی بیرون از خود به زندگی ادامه دهید، در مرحله اول باید بر روی زخم‌هایتان مرهم بگذارید. آشتی با گذشته به معنای قبول کردن ضعف‌ها و نقص‌ها است و اگر قبول کنید که رنج‌ها و دردها هم قسمتی از طبیعت انسانی شما هستند، زندگی‌تان متحول خواهد شد.

کتاب پیش رو به شما کمک می‌کند به این درک برسید که چرا به این دنیا قدم گذاشته‌اید و با جهان به بهترین نحو مواجه شوید. نویسنده باور دارد اگر بیاموزید خود را برای دیگران توصیف کنید، دیگر هیچ‌کس شما را با آن چیزی که نیستید، اشتباه نمی‌گیرد. با خواندن کتاب راز سایه همچنین می‌آموزید ارزش همه‌ی آسیب‌ها و ضعف‌های خود را درک کنید و بدانید در هر کدام از آن‌ها حکمتی پنهان است.

فقط لازم است دریابید که به چه صورت از داستان‌تان برای بهبود زندگی خود و دیگران استفاده کنید. برای شفا یافتن باید کندوکاو در احساسات خوب را رها و به درون خود سفر کنید و هرچه را هستید، در آغوش بگیرید. به حرف سایه‌تان اهمیت ندهید؛ او پیوسته در گوش شما می‌خواند که کافی نیستید، ارزش دوست داشته شدن ندارید و باید توسط افرادی که دوستشان دارید رها شوید.

با راهنمایی‌های دبی فورد می‌آموزید در دل این زمزمه‌ها پیام‌های مثبتی بیابید و زوایای دیگر سایه را نیز ببینید. آن زمان است که زندگی همراه با لذت و رضایت و آرامش را نیز تجربه خواهید کرد.

نکوداشت‌های کتاب راز سایه:

- فقط با چند ساعت خواندن این کتاب کل زندگی‌تان تغییر می‌کند. (نیل دونالد والش، نویسنده مجموعه کتاب‌های مکالمه با خداوند)

- شناخت، بازستاندن، تکامل. دبی فورد این سه قدم اصلی زندگی را در این کتاب قدرتمند به تصویر می‌کشد. (جیمز ردفیلد، نویسنده کتاب رسالت ملکوتی)

- راز سایه زنگ بیداری معنوی برای کسانی است که آماده‌اند از محدودیت‌های داستان خویش بیرون آیند و قدم به دنیای فرصت‌های نامحدود بگذارند. (دیپاک چوپرا، نویسنده کتاب چطور خداوند را بشناسیم)

- دبی فورد این بار نیز به شیوه‌ای کاملاً مجاب‌کننده رویکردهای ما را به زندگی دگرگون می‌کند، ابزار و فرایندهایی در اختیارمان می‌گذارد تا بتوانیم از محدودیت‌های داستان زندگی‌مان رها شویم. (ماریان ویلیامسون، نویسنده کتاب عشق معجزه‌گر)

کتاب راز سایه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید آرامش و رضایت بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید، خواندن این کتاب می‌تواند کمک زیادی به شما کند. همچنین کسانی که به کتاب‌های موفقیت و خودسازی علاقه دارند، این اثر برایشان مناسب است.

با دبی فورد بیشتر آشنا شویم:

او یکی از نویسندگان مطرح کتاب‌های معنوی بود و آثارش همواره از پرفروش‌های نیویورک تایمز به شمار می‌رفت. دبی فورد (Debbie Ford) در سال 1955 به دنیا آمد و در سال 2013 بر اثر سرطان بدرود حیات گفت. ترغیب آدمیان به کشف دنیای درون و ورود به جهان بیکران معنویت، هدف مورد علاقه‌ی فورد از نوشتن انبوهِ آثارش بود.

شهرت و اعتبار اصلی او بیشتر به دلیل نگارش کتاب «نیمه تاریک جویندگان نور» یا «نیمه تاریک وجود» است. این اثر در سالی که انتشار یافت عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد. از دیگر آثار برجسته فورد می‌توان به این موارد اشاره کرد: «شجاعت، جدایی معنوی، نیمه تاریک وجود، پاکسازی آگاهی در 21 روز، بهترین سال زندگی شما».

در بخشی از کتاب راز سایه می‌خوانیم:

آن شب، پس از بیست و نه سال، هنوز احساس سرافکندگی در چهرۀ پیتر مشخص بود. میزان عاطفۀ آن مرد و روشنی خاطره‌ای که به یادش آمد، به خوبی نشان می‌داد که او یکی از باورهای اصلی سایۀ خود را با مضمون «من بی‌عرضه هستم.» پیدا کرده است. پیتر به کمک افراد دیگر گروه سعی کرد سایر رویدادهای زندگی خود را که از این باور تأثیر گرفته بودند، تشخیص دهد. در مدت کوتاهی آن مرد توانست خاطرات بسیاری را در ارتباط با مادر سلطه‌جو و خشن خود به یاد آورد که در تمامی آن‌ها او اعتقاد به «بی‌عرضه بودن» را در فرزندش تقویت می‌کرد. پیتر همۀ خاطرات خود را با جمع در میان گذاشت و گفت که چگونه در برابر مادرش احساس ناتوانی می‌کرد و چگونه در نتیجۀ این باور هیچگاه نیاموخت که در برابر زنانی که به زندگی‌اش وارد می‌شوند، رفتاری مردانه داشته باشد.

پیتر همیشه با زنانی دوست می‌شد که مرتب سرزنشش می‌کردند و می‌گفتند او شایستگی دوستی با آن‌ها را ندارد. آن مرد با ناراحتی همۀ سوء استفاده‌هایی را که زنان از او کرده بودند، برای جمع تعریف کرد و گفت که همیشه در برابر زنی که دوست دارد، احساس ضعف می‌کند. پیتر بیان داشت برای این که ثابت کند بی‌لیاقت نیست، در روابط خصوصی خیلی فداکاری می‌کند و می‌کوشد تا مفید باشد، اما ظاهراً هیچگاه به نتیجه نمی‌رسد. زندگی، مدام به او ثابت می‌کند که مادرش حق داشت و او واقعاً «بی‌عرضه» است.

الیزابت دختر کم‌رویی که در ضمن، یکی از جوان‌ترین افراد گروه نیز به شمار می‌آمد، ساکت نشسته بود و با تشویق من شروع به صحبت کرد. آن دختر جوان با صدای آهسته‌ای گفت که او تنها فرزند زوج بسیار تحصیل‌کرده و موفقی‌ست که خیلی آرزوها برای فرزند خود داشتند. اما متأسفانه او در تحصیل موفق نبود و نتوانست به دانشگاه مورد نظر پدر و مادرش راه بیابد. الیزابت باور داشت که «عیبی دارد» و این باور سایه، موضوع داستان زندگی‌اش شده بود.

فهرست مطالب کتاب

بخش یکم: شما و داستانتان
بخش دوم: ترکیب بی‌همتای شما
بخش سوم: کاوش داستان عالی و اسرارآمیز شما
بخش چهارم: چرا به داستان خود می‌چسبید؟
بخش پنجم: نیروی خود را پس بگیرید
بخش ششم: نیروی فرایند
بخش هفتم: با داستان خود آشتی کنید
بخش هشتم: ویژگی بی‌همتای خود را دریابید
بخش نهم: خارج از داستان خود زندگی کنید
بخش دهم: راز سایه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راز سایه: توان سرزندگی با تعبیری نو از داستان زندگی
نویسنده
مترجمفرناز فرود
ناشر چاپیانتشارات کلک آزادگان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۰
زبانفارسی
شابک978-600-7996-06-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راز سایه

سها مرادی
۱۴۰۱/۵/۲۷
واقعا عالی بود. ممنونم ازت کتابراه. خیلی وقت بود انقد حال خوبی نداشتم. دنبال خودم و آرامش بودم که از مطالعه این کتاب به دست آوردم. بازم ازت ممنونم.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب راز سایه

برای دریافت کتاب راز سایه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.