معرفی و دانلود PDF کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی

عکس جلد کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی
قیمت:
۱۱۵۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی

کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی به رویکردهای مختلف و تفاوت‌های درس مطالعات اجتماعی در نظام آموزشی قدیم و جدید و همچنین چگونگی تدریس و ویژگی‌های معلم این درس پرداخته است.

این کتاب تعریف و درک درستی از مطالعات اجتماعی و ویژگی‌های آن دارد و به ایجاد فهم وسیعی از موضوعات علوم اجتماعی و وحدت در یادگیری آن تأکید می‌کند.

روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی، کتابی است که روش‌های یادگیری علوم اجتماعی و انسانی را با توجه به ویژگی‌های مخاطبان خود، به روش‌های ساده‌ای بیان می‌کند و همچنین درباره ضرورت و اهمیت برنامه درسی مطالعات اجتماعی حرف‌های مهمی می‌زند.

در بخشی از کتاب روش‌ های تدریس در مطالعات اجتماعی می‌خوانیم:

وظیفه آموزش و پرورش هر جامعه، در دوره آموزش عمومی پرورش افرادی است که به مهارت‌های کلامی، جسمی، علمی و مهارت‌های اجتماعی مجهز شده باشند و فرد را آماده ورود به اجتماع کند. ابعاد اساسی و کلیدی این مهارت‌ها که تعیین کننده شخصیت فرد می‌باشد، در ارتباط و تعامل با دیگران شکل می‌گیرد. به عبارت دیگر می‌توان گفت تربیت اجتماعی و آماده ساختن فرد برای زندگی، اساسی‌ترین بعد نظام تعلیم و تربیت هر کشوری محسوب می‌شود. مطالعات اجتماعی، با مطالعه‌ی روابط انسانی برای ایجاد مسئولیت اجتماعی در مدرسه و جامعه، در راه نیل به این هدف از اهمیت خاصی برخوردار است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات جالیز
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲۲
زبانفارسی
شابک978-622-6411-86-8
موضوع کتابکتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۱۵۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی

مریم حسینی
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
سلام. این که همون کتاب روش آموزش مطالعات اجتماعی ویژه تربیت معلم هست منتهی خیلی خلاصه و نباید بعنوان کتاب عرضه میشد اونهم با این مبلغ گزاف چون این فقط یک جزوه است. حداقل فهرست مطالب کتاب رو برای رویت روی سایت قرار بدید تا مخاطب بدونه چی میخواد بخره و یا باید انتظار چه محتوای متفاوتی رو داشته باشه. با عرض معذرت روشتون درست نیست.
نگار محرابیان
۱۴۰۱/۲/۲۶
نمیشه تو درایو ذخیره‌اش کنی
مریم سپاهی
۱۴۰۰/۴/۲۱
نمیشه تویpbf سرچ کرد
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی

برای دریافت کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.