معرفی و دانلود کتاب صوتی زمینی نو

عکس جلد کتاب صوتی زمینی نو
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زمینی نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زمینی نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زمینی نو

کتاب صوتی زمینی نو اثر اکهارت تله، قصد دارد بر اطلاعات شما بیفزاید و باورهای تازه به ذهن شما تزریق کند. این اثر به بحث درباره‌ی معنویت و تاثیر دین بر انسان می‌پردازد.

زمینی نو (A New Earth) وضعیت آگاهی‌تان را عوض خواهد کرد. این کتاب، کسانی را بیدار می‌کند که مستعدِ بیداری‌اند. بسیاری از افراد در آستانه‌ی بیداری قرار گرفته‌اند. تا سال 2009 تنها در آمریکای شمالی، نزدیک به پنج میلیون نسخه از کتاب زمینی نو به فروش رفته است. اگر معنای بیداری را نمی‌دانید، به شنیدن این کتاب ادامه بدهید.

این کتاب در ده فصل با عناوین: «شکوفایی آگاهی انسان»، «اوضاع کنونی عالم»، «هسته نفس یا قانون ایگو»، «نقش بازی کردن»، «کالبد دردمند»، «رهایی»، «آگاهی از حقیقت خیس»، «کشف گستره لایتناهی»، «هدف درونی تو» و «زمینی نو» تدوین شده است.

در پشت جلد کتاب آمده است: «اکهارت تله (Eckhart Tolle) با کتاب پرفروش خود به نام قدرت زمان حال، میلیون‌ها خواننده را برانگیخت تا رهایی و لذت زیستن در زمان حال را کشف کنند. تله در کتاب زمینی نو، به بررسی بیشتر این عقاید می‌پردازد تا نشان دهد خودبینی اساس خوشبختی نیست، بلکه منشا تضادها و رنج‌ها در این جهان است. تله توضیح می‌دهد که چگونه خودپرستی ما ایجاد اختلال‌هایی می‌کند که به خشم، حسادت و بدبختی منجر می‌شود و به خوانندگان نشان می‌دهد چگونه بیدار و آگاه شوند و با انتخاب مسیر درست به حیاتی با معنا برسند. اکهارت تله، مربی معنوی معاصر که به کشورهای مختلف سفر می‌کند تا پیام صلح و بشر دوستی خود را به گوش جهانیان برساند».

این کتاب می‌خواهد موجبِ تحولی در آگاهیِ تو شود، می‌خواهد بیدارت کند. بنابراین، این کتاب، کتابی نیست که بتوانی آن را از سرِ تَفَنّن و وقت‌گذرانی گوش دهی. این کتاب، کتابی نیست که بتوانی فاصله‌ی خود را با آن حفظ کنی و ذهنِ خود را با یک سِری کلمات و مفاهیم سرگرم کنی. این کتاب، درباره‌ی توست. هر یک نفری که بیدار می‌شود، امکانِ بیداریِ آگاهیِ جمعی را قوّت می‌بخشد. هر یک نفری که بیدار می‌شود، امکانِ بیداریِ دیگران را آسان‌تر می‌کند. فقط با بیداری‌ست که معنای حقیقیِ بیداری را درک می‌کنی. تلنگری کافی‌ست تا روندِ بیداریِ تو آغاز شود. اگر روند بیداریِ تو آغاز شود، دیگر نمی‌توانی به عقب برگردی.

برای بعضی‌ها، کتاب زمینی نو صرفاً تلنگری‌ست. بعضی‌ها نیز روندِ بیداری‌شان آغاز شده، اما خود نمی‌دانند. این کتاب، به آن‌ها کمک می‌کند تا بیداریِ خود را دریابند. خاستگاهِ بیداریِ بعضی آدم‌ها رنج و مصیبت است؛ بعضی‌ها هم توفیقِ آن را می‌یابند که در زندگیِ خود با استادی حقیقی آشنا شوند. بعضی‌ها با شنیدنِ یک جمله بیدار می‌شوند و بعضی‌ها هم با خواندنِ یک کتابِ خوب مثلِ نیروی حال، اگر روندِ بیداریِ تو آغاز شده است، این کتاب به بیداریِ تو سرعت و ژرفا می‌بخشد.

بخش مهم بیداری تو، شناختن خود خفته‌ی خویش است. شناختنِ همان نَفسی که فکر می‌کند، حرف می‌زند، عمل می‌کند؛ شناختنِ افکار و باورهای شرطی‌ شده؛ شناختنِ همه‌ی آن چیزهایی که خوابِ تو را تداوم می‌بخشند. کتاب زمینی نو، مهم‌ترین ویژگی‌های نَفْس را می‌نمایاند و درباره‌ی بازی‌های آن در حیاتِ فردی و جمعی سخن می‌گوید.

«آسمانی نو»، آگاهی تزکیه‌ شده و استحاله‌ یافته‌ی بشری‌ست، و «زمینی نو» تجلی و انعکاسِ این آگاهی در دنیای مشهودِ بیرونی‌ست. به دلیلِ ارتباطی تنگاتنگ که میانِ زندگی بشری و آگاهی بشری از یک سو و زندگیِ سیاره‌ی زمین برقرار است، وقتی شیوه‌ی کهنه‌ی آگاهی زایل می‌شود، ظاهر سیاره‌ی ما نیز دستخوشِ دگرگونی‌هایی عظیم خواهد شد. وقتی باطنِ آدم‌ها دگرگون می‌شود، چهره‌ی زمین هم دگرگون می‌شود.

اکهارت تله نویسنده و معلم معنوی و شهروند کانادا است. او پس از انتشار دو کتاب پر فروش قدرت نیروی حال و زمین نو به شهرت رسید. تله در سال 2011 از سوی Watkins Review به عنوان تأثیر‌گذارترین شخصیت معنوی جهان معرفی شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۴۳ دقیقه
شکوفایی آگاهی انسان
۸۲ دقیقه
اوضاع کنونی عالم
۶۰ دقیقه
هسته نفس یا قانون ایگو
۱۲۷ دقیقه
نقش بازی کردن
۷۶ دقیقه
کالبد دردمند
۶۳ دقیقه
رهایی
۱۰۲ دقیقه
آگاهی از حقیقت خویش
۱۳ دقیقه
راز خوشبختی
۷۸ دقیقه
کشف گستره لایتناهی باطن
۶۳ دقیقه
هدف درونی تو
۸۲ دقیقه
زمینی نو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زمینی نو
نویسنده
مترجممسیحا برزگر
گویندهمسحا برزگر
ناشر چاپیانتشارات خانه معنا
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زمینی نو

امین کرمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
سلام زمانی این کتاب رو خواندم که باید میخواندم من بیدار شده بودم ولی نه آگاهانه و عمیق شروع بیداری من با این کتاب عمیق تر شد و این عمق پایانی ندارد این کتاب رو زمانی به کسی پیشنهاد میدهم که درجست و جویش باشد و خود او به سراغش می‌آید ان زمان من به او پیشنهاد خواندنش را میدهم
لیلا مقسم
۱۴۰۰/۸/۱۷
سلام اقای اکهارت تله یکی از نویسندگان محبوب من هستن که با خوندن کتاباشون واقعا به ارامش میرسم از طرفی آقای مسیحا برزگر با ترجمه زیبا و همینطور صدای دلنشینشون جذابیت و حس خوب را به شنونده انتقال میدن من این کتاب رو با ترجمه دیگه خوندم و انقدر برام مفید و جذاب نبود پیشنهاد میکنم کتابهای ایشون رو با و ترجمه آقای برزگر مطالعه کنید مطمین باشید خیلی بیشتر و بهتر میتونید از مطالبش درک درست داشته باشید و استفاده کنید. خواندن این کتاب رو از دست ندین کتابی هست که به همه شما دوستان خوندنشو رو توصیه میکنم.
Zahra Keshavarz
۱۳۹۹/۳/۱۹
بسیار عالی.... بسیار تاثیر گزار و بسیار جذاب... مثل سایر فایلهای صوتیِ مسیحا برزگر و سایر کتابهای الهام بخشِ اکهارت تله.... فقط کاااااش در فایل زمینی نو، هماهنگونه ک در فصل اول پس زمینه‌ی صدای طبیعت و آب و پرندگان بسیار روح نوازو الهام بخس و دلنشین است در سایر فصلها هم از این نوای دلنشین استفاده شده بود. با این حال سپاس از همه‌ی دست اندر کاران. حالتون نیکو❤❤❤❤
مریم بیاچه
۱۳۹۹/۹/۱۳
بنطر من حرف اکثر عرفا شبیه هم هست چون از یک منبع ناشی میشه و این کتاب من و یاد اموزه‌های عرفان کیهانی انداخت با این تفاوت که در عرفان کیهانی گسترده تر است و ما ابزارهایی داریم که بتونیم خودمونو بشناسیم و با من وجودی خودمون نزدیک بشیم و ایگوی خود را ضعیف کنیم و دقیقا عرفان عملی است👌
صدای آقای فقط
برزگر عالیه یکمقدار مترجم جملات و شعر اضافه کردند که بهتر بود اشاره میشد که اضافه شده به ترجمه و در اصل کتاب نیست
Hossein haghighat
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
بسیار عالی برای کسانی که در جستجوی بیداری روحانی و پیدا کردن حقیقت وجودی خویش هستند. با صدای دلنشین مسیحا برزگر که خود یک پیام آور این مسیر است. اکهارت تله را پیامبر قرن‌ هم مینامند.
وحیده فاضلی
۱۴۰۰/۲/۷
این کتاب عالیترین کتابیست که در طول عمرم گوش دادم و مسیر زندگی منو کاملا تغییر داد مخصوصا با صدای آقای برزگر که کاملا شمرده شمرده و با مکث میخوانند و باعث میشود مطالب در ذهن آدم ثبت بشن. این کتاب منو به آگاهی رسوند و تونستم از دام شیطنت‌های نفسم رها بشم و زندگی بسیار عالی برای خودم و فرزندم بسازم. فقط برای درک کامل مفاهیم نیاز به پیش زمینه قبلی میباشد.
محمد کریم زاده
۱۳۹۸/۲/۱۵
سلام خدا شاهده اگه لنگه این کتاب وجود داشته باشه. همه درد رنجی که ما میکشیم فقط به خاطر اینه که یادممون میره اینجا چکار داریم. خیلی خوبه که کسانی که به حقیقت میرسن کمک میکنن دیگران هم از این سر در گمیها نجات پیدا کنند. درود به شرفتون.
سیما شرفخواه
۱۳۹۹/۱۱/۶
پر محتوا.. شفاف.. کاربردی... عمیق.. در زمینه خودشناسی و آرامش درونی و اصلاح سبک زندگی.. وپیشرفت معنوی 🌹صدای گوینده بسیار عالی و هماهنگ با محتوای کتاب.. سرعت خوانش متعادل و جذب کننده.. موسیقی متن به جا و دلنشین ممنونم از کتاب راه و نوین کتاب گویا بابت این اثر ارزشمند 🌹🙏
مشاهده همه نظرات ۸۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زمینی نو

برای دریافت کتاب صوتی زمینی نو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.