دانلود کتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام

کتاب‌های الکترونیکی تغذیه، رژیم و تناسب اندام در زمینه رژیم، غذا، لاغری، تناسب اندام، چاقی، پیشگیری، تغذیه، ورزش، قرص‌های لاغری و ...

گام‌های مخفی افراد خوش اندام

alt
نیازی نیست زحمت زیادی بکشید تا به تناسب اندام برسید، فقط کافی است راه را بدانید! با مطالعه‌ی کتاب «گام‌های مخفی برای افراد خوش‌اندام» به راز سلامتی پی می‌برید و زودتر از آنچه تصورش را بکنید به وزن ایده‌آل خود می‌رسید. اگر به دنبال تناسب‌ اندام هستید، راهنمایی‌های حسین سعادت مهر بهترین کمکی‌ست که می‌توانید داشته باشید؛ چرا که کتاب «گام‌های مخفی برای افراد خوش‌اندام» علمی‌ترین و مفیدترین مطالب درباره‌ی رژیم لاغری را در اختیارتان قرار می‌دهد.
۲۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

کاهش تضمینی وزن در 30 روز

alt
روش‌های تریسی برای ورزش کردن به حدی خلاقانه و جذاب است که می‌تواند بدن هر زنی را متحول کند! پس اگر خواهان اندامی زیبا هستید و قصد دارید در سریع‌ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهید، فرصت مطالعه‌ی کتاب کاهش تضمینی وزن در 30 روز اثر تریسی اندرسون را از دست ندهید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

چربی سوزی برای همیشه

alt
با کتاب «چربی سوزی برای همیشه» لاغر شوید و لاغر بمانید! لیل نورتون و پیتر بیکر، اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می‌دهند که با کاهش، افزایش و بازگشت وزن در ارتباط است و شما با آگاهی از این نکات، به وزن ایده‌آل خود می‌رسید. کتاب «چربی سوزی برای همیشه» دلیل اصلی شکست رژیم‌های غذایی را پیدا می‌کند و روش اصولی کاهش وزن و حفظ آن را شرح می‌دهد.
۶۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب