با صدای هنرمندان محبوب بشنوید

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

لذت شنیدن کتاب‌ها
با صدای هنرمندان
محبوب

با صدای مهدی پاکدل بشنوید

با صدای مهدی پاکدل بشنوید
مهدی پاکدل، بازیگر سینما و تلویزیون، هنرپیشه‌ی تئاتر، مدل و گوینده‌ی کتاب صوتی اهل ایران است. او با بازی در تئاتر، فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی، مهارت‌های خود در بازیگری را به نمایش گذاشته و با صدای گرمش کتاب‌های صوتی نظیر «ناطور دشت»، «سه گانه خاورمیانه: جنگ، عشق، تنهایی» و مجموعه «قصه‌های مجید» را به گوش مخاطبان رسانده است.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای علی عمرانی بشنوید

با صدای علی عمرانی بشنوید
علی عمرانی بازیگر، کارگردان تئاتر و گوینده‌ی ایرانی است. او که با ایفای نقش‌های متنوع در سریال‌ها و فیلم‌های مختلف به چهره‌ای آشنا در میان مخاطبان تلویزیون و سینمای ایران تبدیل شده، در میان مخاطبان رادیو و نمایش‌های رادیویی نیز با صدای گرم و خاطره‌انگیزش شناخته می‌شود. علی عمرانی علاوه‌بر فعالیت‌هایش در رادیو، به‌عنوان راوی، در تولید کتاب‌های صوتی نیز همکاری دارد. کتاب‌های صوتی «دمیان» و «جنایات و مکافات»، ازجمله بهترین آثار علی عمرانی در حوزه‌ی گویندگی کتاب به‌شمار می‌روند.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای عادل فردوسی‌پور بشنوید

با صدای عادل فردوسی‌پور بشنوید
عادل فردوسی پور گزارشگر فوتبال، مترجم، استاد دانشگاه و تهیه‌کننده‌ی برنامه‌های تلویزیونی است. او در ایران با گزارش‌های فوتبالی خود و ساخت و مجریگری برنامه‌ی نود به شهرت رسید. از میان آثار روایت شده‌ی وی می‌توان به کتاب صوتی «فوتبال علیه دشمن»، «هنر خوب زندگی کردن» و ... اشاره کرد.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای سوگل خلیق بشنوید

با صدای سوگل خلیق بشنوید
سوگل خلیق هنرپیشه‌ی تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است که همواره به دنبال فرصت‌هایی برای یادگیری و کسب تجربیات جدید در دنیای بازیگری می‌گردد. او در زمینه‌ی تولید کتاب صوتی نیز فعالیت داشته و تابه‌حال کتاب‌های محبوبی مانند «کتابخانه‌ی نیمه شب» و «تهران در بعد از ظهر» را با گویندگی و صدای خود در اختیار مخاطبان قرار داده است.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای لیلی رشیدی بشنوید

با صدای لیلی رشیدی بشنوید
لیلی رشیدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و گوینده‌ی ایرانی است که در تولید کتاب‌های صوتی، خصوصاً کتاب‌های صوتی رده‌ی سنی کودک و نوجوان، نیز فعالیت‌های گسترده‌ای داشته و نقش راوی و گوینده‌ی کتاب‌هایی مانند «دور دنیا با شاه زیبلین»، «شیلای شجاع» و «دل به من بسپار» را برعهده گرفته است.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای حسین پاکدل بشنوید

با صدای حسین پاکدل بشنوید
حسین پاکدل مجری، تهیه‌کننده، بازیگر، گوینده، نمایشنامه‌نویس و داستان‌نویس ایرانی است که در دوره‌ای مدیریت شبکه‌ی یک سیما را نیز برعهده داشت. حسین پاکدل علاوه بر نویسندگی، در حوزه‌ی گویندگی کتاب نیز فعالیت دارد. کتاب‌های صوتی «سمفونی مردگان» اثر عباس معروفی و «ثریا در اغما» نوشته‌ی اسماعیل فصیح، ازجمله بهترین آثار حسین پاکدل به‌شمار می‌روند که با گویندگی او تهیه شده‌اند.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای گلاره عباسی بشنوید

با صدای گلاره عباسی بشنوید
گلاره عباسی بازیگر، فیلم‌ساز، صداپیشه و نویسنده‌ی ایرانی‌ست که از دهه‌ی ۱۳۸۰ فعالیت حرفه‌ای‌اش را در دنیای بازیگری آغاز کرده و تاکنون در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی به ایفای نقش پرداخته است. او با تألیف و خواندن کتاب «مرلین مونرو سر جردن»، در عرصه‌ی رمان‌نویسی نیز طبع‌آزمایی کرده است. همچنین در تولید کتاب‌های صوتی مختلفی به‌عنوان گوینده همکاری داشته که از میان آن‌ها می‌توان به کتاب‌های «بهار برایم کاموا بیاور» و «شکوفه‌های عناب» اشاره کرد.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای میرطاهر مظلومی بشنوید

با صدای میرطاهر مظلومی بشنوید
میرطاهر مظلومی بازیگر و گوینده‌ی ایرانی است که با صدای گرم و گیرای خود، داستان‌ها و کتاب‌های مختلفی را شنیدنی کرده است. از میان بهترین آثاری که با صدای مظلومی تبدیل به کتاب صوتی شده‌اند، می‌توان به کتاب‌های «آخرین نشان مردی»، «سرخ سفید» و «آبنبات هل‌دار» اشاره کرد.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای شیوا خنیاگر بشنوید

با صدای شیوا خنیاگر بشنوید
شیوا خنیاگر بازیگر سینما و تلویزیون است. او بازیگری را با نقش‌آفرینی در فیلم «عبور از غبار» آغاز کرد. وی در زمینه گویندگی کتاب‌های صوتی نیز فعالیت دارد و عناوین «زن و شوهری با قامت متوسط»، «قصه‌های هزار و یک شب» و ... با صدای گرم او به صورت صوتی تولید شده‌اند.
مشاهده کتاب‌ها

با صدای پروین دشتی بشنوید

با صدای پروین دشتی بشنوید
پروین دشتی گوینده و خلبان ایرانی است. او که به‌عنوان خلبانی توانمند در صنعت هوانوردی حضوری فعال دارد، با بهره‌گیری از صدای دلنشین خود و با تسلط به اصول فن بیان، در زمینه‌ی گویندگی کتاب نیز با ناشران صوتی همکاری دارد. کتاب «وزارت درد» و مجموعه کتاب‌های «میدگارد» ازجمله بهترین آثار پروین دشتی محسوب می‌شوند که با گویندگی او تهیه و تولید شده‌اند.
مشاهده کتاب‌ها