کتاب‌هایی که حال آدم را خوب می‌کنند

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

کتاب‌هایی که
حال آدم را
خوب می‌کنند

کتاب آرامش روان

کتاب آرامش روان
کتاب آرامش روان سفری به ماورای خویشتن است. مایکل سینگر در این سفر ما را همراهی می‌کند. او به ما کمک می‌کند تا با طرح پرسش‌های وجودی، به دنبال پاسخ آن‌ها در تنها منبع معتبر، یعنی خودمان، بگردیم و این‌گونه به خویشتنِ حقیقی‌مان نزدیک‌تر شویم. این کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز مراقبه و مدیتیشن را یکی از راه‌های مؤثر خودآگاهی و حضور در لحظه‌ی حال می‌داند.
59000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی

کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی
کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی اثری پرمخاطب از پنی پیرس، سخنران، مدرس معنوی و نویسنده‌ای نام‌آشنا در زمینه‌ی شهود، انرژی درونی و موفقیت است. پیرس در این کتاب به موضوع فرکانس و ارتعاش پرداخته و مخاطب خود را یاری می‌کند تا با درک عمیق‌تر و بهتری از فرکانس‌های درونی خود و ارتعاشِ محیط اطرافش، با سرعت و سهولتِ بیشتری، به خواسته‌ها و آرزوهایش دست یابد.
55000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب آناتومی پیشرفت

کتاب آناتومی پیشرفت
آدام آلتر در کتاب آناتومی پیشرفت به مخاطبان توصیه می‌کند که در وهله‌ی اول بپذیرند مواجهه با درهای بسته امری طبیعی در مسیر رسیدن به موفقیت است. او سپس راهکارهای عملیِ مبتنی بر علمِ روان‌شناسی و جامعه‌شناسی را برای عبور از درهای بسته در اختیار آنان قرار می‌دهد.
75000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی قدرت استثنایی استرس

کتاب صوتی قدرت استثنایی استرس
کتاب صوتی قدرت استثنایی استرس نوشته‌ی روبین اسپونر راهنمایی برای مدیریت استرس در زندگی روزانه است که به شما کمک می‌کند نه‌تنها از شر آسیب‌های این احساس مخرب خلاص شوید، بلکه از پتانسیل آن در جهت ایجاد تغییرات مثبت در زندگیتان بهره ببرید.
32000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب حق شما برای ثروتمند شدن

کتاب حق شما برای ثروتمند شدن
در کتاب حق شما برای ثروتمند شدن، رونوشت مهم‌ترین سخنرانی‌های ناپلئون هیل، یکی از پیشگامان کتاب‌های انگیزشی، یکجا جمع‌آوری شده و برای اولین بار در اختیار شما قرار می‌گیرد. هیل در این سخنرانی‌ها رازهای موفقیتش را با شما در میان می‌گذارد، هفده اصل موفقیت را به صورت دقیق و طبقه‌بندی‌شده ارائه می‌کند و فهرستی از مهم‌ترین انگیزه‌های مثبت و منفی را به دست می‌دهد که ماهیت بشر را به تصویر می‌کشند.
69900 تومان
دریافت کتاب