پیشنهاد کتابراه مجموعه ششم

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

کتاب‌هایی که
از ذهنتان بیرون
نخواهد رفت!

🎧 کتاب صوتی شهریار

کتاب صوتی شهریار
نیکولو ماکیاولی در سال 1513 اثری را به نگارش درآورد که هنوز هم پس از گذشت پنج قرن، افراد زیادی به خواندن آن علاقه دارند. کتاب صوتی شهریار رساله‌ای درباره‌ی قدرت و سیاست است و با مطالعه‌ی آن پرسش‌های زیادی در ذهنتان شکل خواهد گرفت: آیا نیرنگ و حیله در سیاست جایز است؟ سیاست چه رابطه‌ای با اخلاق دارد؟ حاکمان چگونه می‌توانند بهتر حکومت کنند؟ و...
84000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب هزار مغز: نظریه‌ی جدیدی برای هوش

کتاب هزار مغز: نظریه‌ی جدیدی برای هوش
اگر شما هم برای سؤالات بی‌شماری که درباره‌ی دنیای مغز و سازوکار هوشمندانه‌ی آن در ذهن دارید، به دنبال جوابی کامل و مطمئن هستید، پس جای درستی آمده‌اید! کتاب هزار مغز به قلم جف هاکینز و ریچارد داوکینز، محلی برای آشنایی با ساختار شگفت‌آور و البته پیچیده‌ی دستگاه مغز است. اگر دوست دارید بدانید سلول‌های دستگاه عصبی چگونه هوشمندانه رفتار می‌کنند و هوش مصنوعی چگونه با استفاده از الگوی مغز توسعه یافته است، کافی‌ست‌ نگاهی به این کتاب خواندنی بیندازید.
64000 تومان
دریافت کتاب

تکنیک‌های کنترل ذهن
و شستشوی مغزی!

مشاهده همه

🎧 کتاب صوتی باشگاه مشت زنی

کتاب صوتی باشگاه مشت زنی
کتاب صوتی باشگاه مشت زنی اثری از چاک پلانیک، نویسنده‌ی پرآوازه‌ی آمریکایی است. پالانیک که در اصل این کتاب را برای آزار ناشرش نوشته بود، هرگز تصور نمی‌کرد نوشته‌اش به چاپ رسیده، تا این اندازه در سطح جهانی مطرح شود، به جایزه‌ی کتاب اروگان دست پیدا کند و فیلمی با مشهورترین بازیگرانِ هالیوود از روی آن ساخته شود!
65000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب بیچارگان

کتاب بیچارگان
کتاب بیچارگان، شاهکار مسلم فئودور داستایوفسکی و اولین رمان اوست که نامش را در محافل ادبی بزرگ روسیه بر سر زبان‌ها انداخت؛ تا آنجا که به زعم برخی انقلابی در رمان اجتماعی ادبیات روسیه پدید آورد. این کتاب، رمان نامه‌نگارانه‌ی درخشانی است که زندگی یک مرد میانسال دون‌پایه و دختری جوان و فقیر را از خلال نامه‌های پرمهر و لطیفشان روایت می‌کند.
55000 تومان
دریافت کتاب

فراموش نشدنی‌ترین
رمان‌های ایرانی!

مشاهده همه