کتاب‌های انتشارات شمشاد

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات شمشاد از کتابراه

کشف توانمندی‌ها

کشف توانمندی‌ها
شما از استعدادهایی که دارید به خوبی استفاده می‌کنید؟ اگر فکر می‌کنید به اندازه کافی از استعدادهای ذاتی خود بهره نمی‌برید، این کتاب کارآمد با ارائه ابزارهای علمی و راهکارهای سودمند به شما کمک می‌کند با استفاده از تمام توانمندی‌هایتان به فردی موفق تبدیل شوید.
۵۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

دروغ بازی

دروغ بازی
یک تریلر روانشناسانه‌ی هیجان‌انگیز و پرتنش! رمان «دروغ بازی» یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شود و ماجرای تجدید دیدار چهار دوست قدیمی را روایت می‌کند که در گذشته در مرگ یکی از معلم‌های مدرسه نقش داشته‌اند. روث ور با داستانی جذاب و نفسگیر شما را تا انتهای ماجرا با خود همراه می‌‌سازد و ذهنتان را به هزارتوی جنایت‌ها، دروغ‌ها و رازها می‌برد.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

خرده عادت‌ها: عادت‌های کوچک‌تر، نتایج بزرگ‌تر

خرده عادت‌ها: عادت‌های کوچک‌تر، نتایج بزرگ‌تر
تا به حال چند بار سعی کرده‌اید عادتی را در خود ایجاد کنید اما با شکست مواجه شدید؟ اگر به شما بگویند مشکل از اراده شما نیست و روشی که در پیش گرفته‌اید غلط است چه؟ اکثر افراد با انتخاب روش‌های نادرست برای شکل‌دهی یک عادت بارها و بارها سبک جدیدی را که پیش گرفته‌اند رها می‌کنند و در نهایت از خود ناامید و سرخورده می‌شوند. استفن گایز در این کتاب پرفروش، شما را با شیوهٔ صحیح برنامه‌ریزی برای خلق عادات جدید آشنا می‌کند.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت رایگان

🎧 کتاب صوتی کاش کسی جایی منتظرم باشد

کتاب صوتی کاش کسی جایی منتظرم باشد
مجموعه داستانی کوتاه و خواندنی که رویدادهای معمولی زندگی واقعی را روایت می‌کنند. این کتاب پرفروش درواقع منعکس‌کننده تصویر خود حقیقی نویسنده است که در قالب داستان آن را بازگو کرده است. با شنیدن این داستان‌ها احساس می‌کنید که پای صحبت یک هم‌نشین واقعی نشسته‌اید و خاطراتش را می‌شنوید. اگر به ادبیات داستانی فرانسه علاقه دارید، این کتاب را که برنده جایزه Grand Prix RTL-Lire شده بشنوید و لذت ببرید.
۶۶۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود

نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود
آیا به فکر نگه‌داری و مراقبت از خود هستید؟ آیا آرامش روحی برای‌تان اهمیت دارد؟ اگر پاسختان به این سوال‌ها مثبت است؛ بنابراین، فرصت استفاده از راهنمایی‌های لوئیس لووی را از دست ندهید. او در کتاب «نگرانی را از خود برانیم» به شما آموزش می‌دهد تا با استفاده از روش‌هایی کاربردی، نگرانی‌های بی‌مورد و تنش‌زا را از خود دور کنید و در آرامش کامل به زندگی ادامه دهید. مطمئن باشید از مطالعه‌ی کتاب «نگرانی را از خود برانیم» پشیمان نخواهید شد!
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب