کتاب‌های نشر نوین

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط نشر نوین

گستره؛ عمق یا وسعت؟

alt
اگر شما هم فکر می‌کنید «همه کاره و هیچ‌کاره» بودنِ برخی از افراد ویژگی بدی است، کتاب «گستره» را بخوانید تا متوجه شوید آشنایی با مهارت‌های گوناگون تا چه حد می‌تواند در کار مهم و ضروری باشد. دیوید اپستین به شما ثابت می‌کند که مسیر موفقیت برای افراد همه‌چیزدان هموارتر است. کتاب «گستره» یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز محسوب می‌شود که خط بطلانی بر سایر کتاب‌های موفقیت می‌کشد.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

چیرگی: راهنمای دستیابی به عالی‌ترین فرم قدرت

alt
آیا شما هم می‌خواهید توانایی‌ها و استعدادهای نهفته در خود را پیدا کنید و پرورش دهید؟ آیا می‌خواهید در حوزه‌ی خاصی به مهارت و استادی کامل برسید؟ اگر چنین است کتاب چیرگی رابرت گرین را از دست ندهید. او که تاکنون چندین کتاب پرفروش در حوزه‌ی موفقیت داشته است با تحلیل شخصیت‌های تاریخی به شما می‌آموزد که چگونه اشتیاق را در درون خود آشکار کنید و به نوعی استاد خود باشید.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

مدیران بزرگ به دنیا نمی‌‌آیند، ساخته می‌‌شوند

alt
اینکه شما چه کسی هستید، اهمیتی ندارد همین که قصد مطالعه‌ی این کتاب را دارید، یعنی به قدر کافی به مدیر بزرگ شدن فکر می‌کنید. همکاری در تیم‌ها سبب پیشبرد اهداف در سطوح جهانی می‌شود. با کار در تیم می‌توانید کارهایی به مراتب بزرگ‌تر و رؤیاپردازانه‌تر از زمانی که تنها کار می‌کنید، انجام دهید. با این روش می‌توانید جنگ‌هایتان را به پیروزی ختم کنید و نوآوری‌ ایجاد کنید.
۱۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب