دانلود کتاب استثنا باشید!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استثنا باشید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استثنا باشید!

کتاب استثنا باشید! حاوی جدیدترین نکات نویسنده کتاب پرفروش اثر مرکب، دارن هاری برای رسیدن به موفقیت است. اگر شما از جمله افرادی هستید که واقعاً می‌خواهید زندگی‌تان برای همیشه تغییر کند، این کتاب مخصوص شماست.

هر کدام از ما یک مخلوق بی‌نظیر هستیم؛ یک استثنا، کسی که می‌تواند خود، زندگی‌، خانواده و دنیایش را تغییر دهد! این تعارف نیست، حقیقتی است که آن را از یاد برده‌ایم.

اما پس چرا تعداد افراد شکست‌ خورده بیش از انسان‌های موفق است؟ چرا این‌قدر فقر در دنیاست؟ چرا آمار طلاق تا این اندازه بالا رفته است؟ چرا اندوه بر شادی چیره شده است؟ چرا ترس‌ها، رؤیاها را مغلوب کرده‌اند؟ چرا... چرا دنیا جایی بسیار هراسناک برای زندگی به نظر می‌رسد؟ جایی که انگار ما باید به‌ ناچار در جاده‌هایی نامرئی خلاف جهت آرزوهایمان جلو برویم!

کتاب‌های زیادی برای راهنمایی افراد به‌ سوی موفقیت نوشته شده است. بعضی بر اساس این نوشته شده‌اند که انگیزه ایجاد کنند، بعضی در پی آن هستند که جسارت بدهند و بعضی نیز توصیه می‌کنند بنشینید و موفقیت را تجسم کنید تا آن را به دست آورید؛ اما کتابی که در دست دارید یک فرق اساسی با همۀ این‌ها دارد، کتاب استثنا باشید! فقط در پی آن است که روش‌های عملی و استراتژی‌هایی را به شما بیاموزد که شما را قدم به قدم جلو می‌برد و به نتیجه می‌رساند.

این کتاب یک دورۀ جدی برای افرادی جدی است که تصمیم دارند روش‌های مستندی برای موفقیت بیاموزند و زندگی خود را برای همیشه تغییر دهند. در این اثر دستورالعمل‌های فردی را می‌خوانید که زندگی‌اش ثابت کرده است می‌توان یک استثنا بود!

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

کتاب استثنا باشید، چکیده دوره فشرده مدیریت و موفقیت دارن هاردی است که خانم جعفری نمینی در آن شرکت نموده‌اند.

جملات برگزیدۀ کتاب استثنا باشید:

- زندگی شما به راهی خواهد رفت که به آن نگاه می‌کنید.
- هر چیزی که توجه و نقطۀ تمرکز شما را کنترل کند، زندگی شما را هم کنترل خواهد کرد.
- باورها می‌توانند حقیقت نداشته باشند؛ اما همین باورها سرنوشت ما را تعیین می‌کنند.
- مغز شما یک سیستم بسیار ساده دارد، یعنی هرچه در آن بریزید همان را به شما پس خواهد داد!
- دست از سرمایه‌گذاری روی خودتان بردارید و روی دیگران سرمایه‌گذاری کنید تا به همان موفقیتی دست یابید که مدت‌هاست در انتظارش هستید.

در بخشی از کتاب استثنا باشید! می‌خوانید:

تنها تفاوت موجود بین افراد موفق و هفت‌ میلیارد انسان دیگر روی کرۀ زمین، انتخاب‌های کوچک و به‌ ظاهر ناچیزی است که آن‌ها در هر لحظه از زندگی خود می‌کنند. این حقیقتی است که برای بسیاری از افراد به‌ هیچ‌ عنوان پذیرفتنی نیست. بیشتر افراد باور دارند که برای موفقیت باید کارهای شگفت‌انگیز انجام داد، توانایی‌های زیادی کسب کرد، امکانات بی‌اندازه در اختیار داشت، بسیار باهوش بود، بسیار زیبا بود و حتی برخی بر این باورند که باید بسیار بی‌رحم بود!

اما همۀ این‌ها فقط باورهای نادرستی است که ذهن شما ساخته است تا به شما بقبولاند که اگر موفق نشده‌اید، به این دلیل است که تحصیل‌ کرده، باهوش، زیبا و توانمند نیستید؛ دلیل اینکه ثروت ندارید این است که والدین خوبی نداشته‌اید، در کشور خوبی زندگی نمی‌کنید و امکاناتی برای شما فراهم نبوده است؛ اگر بدهکارید به این دلیل است که آدم خوبی هستید، نمی‌خواهید سر دیگران کلاه بگذارید... نه، این حقیقت ندارد.

بنابراین، شما شرایط خوبی ندارید و به آرزوهایتان دست نیافته‌اید، زیرا در هر لحظه از زندگی خود مراقب انتخاب‌هایی که می‌کنید نیستید.

 ۱۹۹ صفحه، ۱,۰۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-938-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: استثنا باشید!
فصل دوم: راز موفقیت چیست؟
فصل سوم: چرا بیشتر مردم شکست خورده‌اند؟
فصل چهارم: چرا افراد شکست‌خورده رفتار شکست‌ خورده‌ها را بروز می‌دهند؟
فصل پنجم: چگونه کیفیت زندگی خود را بالا ببرید
فصل ششم: ابزارهای جادویی
فصل هفتم: مهارت‌های لازم را بیاموزید
فصل هشتم: برای بقا، رهبری کنید

راهنمای دانلود کتاب استثنا باشید!

برای دانلود کتاب استثنا باشید! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استثنا باشید!
امیر ز
۱۳۹۷/۳/۵
خیلی از ماها فقط دنبال خواندن کتاب هستیم
آگاهی خوبه عالیه اما بزرگ‌ترین شرط موفقیت در هر زمینه‌ای حرکت و عمل کردنه
لطفا خودمون رو گول نزنیم و به تعبیر دیگه خودمون رو سرگرم نکنیم
اگه یکی از این رو بیشتر...
null null
۱۳۹۷/۲/۷
کتاب خوب با محتوای انگیزشی مناسبیه
بهنام زرکش
۱۳۹۷/۲/۵
یک چکیده‌ی بسیار قابل تقدیر از کتب دارن هاردی...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱۶)