دانلود پادکست باورهایی برای یک زندگی موفق


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست باورهایی برای یک زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست باورهایی برای یک زندگی موفق

پادکست  باورهایی برای یک زندگی موفق اثر دارن هاردی به شما کمک می‌کند تا توانایی‌های درونی خود را پیدا کنید و فردی بشوید که همیشه آرزویش را داشتید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

دارن هاردی دراین کتاب صوتی می‌گوید:

این عقاید هستند که سرنوشت ما را شکل می‌دهند. این عقاید ما هستند که دیدگاه ما را نسبت به دنیا تعیین می‌کنند. حس ما، طرز نگاه، طرز شنیدن. بر اساس عقایدی هستند که از قبل در ذهن ما بارگزاری شدند؛ در نهایت دنیا را بر همان اساس می‌بینیم. اکنون همه‌ی شما دیدگاه‌های بسیار متفاوتی در دنیا دارید.

«توانایی شما در موفقیت»، «توانایی شما در پشتکار»، «توانایی شما در صحبت با دیگران»، «توانایی شما در برقراری ارتباط با دیگران»؛ همگی به سیستم‌های عقیدتی و باورها شما مربوط می‌شوند که در ذهن شما نصب و بارگزاری شده‌اند.  

پس اگر یاد بگیرید عقایدتان را تغییر بدهید، می‌توانید زندگی‌تان را  تغییر بدهید. می‌توانید نتایج را تغییر بدهید و به نتیجه برسید. می‌توانید با از بین بردن بعضی از آن عقاید اشتباه که جلوی پیشرفت شما را گرفته‌اند و از آن‌ها بی‌خبرید، موفق بشوید.

این کتاب صوتی می‌تواند دریچه‌ای باشد که با بازشدنش سیلابی مهیا شود تا توانایی‌های درونی شما را سیراب کند تا کسی بشوید که همیشه تواناییش را داشتید.

 ۴۳ دقیقه، ۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم
۸ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود پادکست باورهایی برای یک زندگی موفق

برای دانلود پادکست باورهایی برای یک زندگی موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  باورهایی برای یک زندگی موفق
بهنام جلالی
۱۳۹۸/۲/۱۲
این همون اثر مرکب هستش که به صورت خیلی خیلی تند داره بازگو میشه، در حد و اندازه خودش بد نیست ولی اگر کسی میخواد این کتاب رو بخونه بهتره کتاب صوتی اثر مرکب رو گوش بده با ترجمه فرخ بافنده و با صدای رسای گویندش که بینظیر، فقط اون کتاب خوبه ولا غیر. با تشکر از کتاب راه
amirreza nabati
۱۳۹۷/۴/۱۲
کتاب‌های دارن فوق العادس♥️
علی اصغر کرم پور
۱۳۹۷/۴/۸
جعبه ابزار موفقیته این کتاب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)