دانلود پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار 3: بهره‌وریتان را به بازی تبدیل کنید

  • از: دارن هاردی
  • راوی: وحید مرتضوی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار 3: بهره‌وریتان را به بازی تبدیل کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار 3: بهره‌وریتان را به بازی تبدیل کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار 3: بهره‌وریتان را به بازی تبدیل کنید

در پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار 3: بهره‌وریتان را به بازی تبدیل کنید اثر دارن هاردی یاد می‌گیرید چگونه از شغلتان یک سرگرمی بسازید، با بکار گرفتن ترفندهای این پادکست زندگی خانوادگی‌تان، انظباط، رشد و توسعه‌ی فردی بچه‌هایتان و کسب و کارتان زیر و رو می‌شود. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

اگر از سرحد توانتان استفاده کنید، موفقیت‌های بیشتری خواهید داشت. یعنی می‌توانید 100 برابر بیشتر از امروز موفقیت داشته باشید، ولی ضعف‌های طبیعی انسانی باعث می‌شود توانایی‌های واقعی ما تخریب شوند. اگر بدانید کلید کجاست، با از بین بردن این تمایلات غلط، خودتان را روی حالت ابر انسان قرار می‌دهید و توانایی‌های کامل و واقعیتان به نمایش در خواهد آمد. باید به شدت خودتان را تحت فشار قرار دهید.

دارن هاردی (Darren Hardy) در این کتاب صوتی ایده‌هایی در اختیارتان قرار می‌دهد که مطمئنا برگ برنده‌ای در موفقیت شما خواهد بود و توانایی‌های شما را تحریک می‌کند تا به نتایجی برسید که همیشه توانایی دستیابی بهشان را داشته‌اید؛ اما نمی‌دانستید چگونه می‌توان به آن دست پیدا کنید.

 ۳۲ دقیقه، ۳۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار 3: بهره‌وریتان را به بازی تبدیل کنید

برای دانلود پادکست بهره‌وری دیوانه‌وار 3: بهره‌وریتان را به بازی تبدیل کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  بهره‌وری دیوانه‌وار 3: بهره‌وریتان را به بازی تبدیل کنید
زهرا موسوی
۱۳۹۷/۱۱/۱
جزو بهترین کتاب‌هایی بود که تا الان خوندم
Gholam Ahmadi
۱۳۹۹/۵/۲۶
بسیار عالی و زیباست
فروغ یوسفی
۱۳۹۸/۶/۱۹
کتاب مفید و کاربردی هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)