دانلود پادکست زندگی بدون وابستگی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست زندگی بدون وابستگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست زندگی بدون وابستگی

با پادکست زندگی بدون وابستگی اثر جول اوستین به دیگران اتکاء نکنید تا رحمت خداوند در زندگی شما افزایش یابد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

این اصل را یاد بگیرید که به دیگران تکیه نکنید و برای دلگرمی، تایید، ارزش و اعتبار سراغ خدا بروید. شما نمی‌توانید به همسر، والدین، مربی، معلم و به فرزند خود متکی باشید، آن‌ها شاید خیلی شما را دوست داشته باشند، اما هیچ‌کس نیست که بتواند تمام نیاز‌های شما را برآورده سازد، فقط خداوند است که می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند. اگر چشم شما فقط به مردم باشد، نهایتاً سرخورده و دلخور می‌شوید، از آن‌ها متنفر می‌شوید و استرس می‌گیرید.

خداوند برای تمام آن بی‌انصافی‌هایی که برایتان رخ‌ داده دو برابر جبران خواهد کرد، دیگر از مردم انتظار نداشته باشید چیزی را برایتان جبران کنند، دیگر سعی نکنید کسی را مجبور به عذرخواهی کنید و یا قبول کنند اشتباه کرده‌اند و به شما چیزی را بدهند که خودشان هم ندارند. اگر سراغ خدا بروید، او برایتان کاری می‌کند که از حالا به بعد زندگی‌تان چنان پربرکت‌ و رضایت‌بخش‌ باشد که دیگر حتی فکر گذشته را هم نکنید.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او تا به حال کتاب‌های پرفروشی را منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۵ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست زندگی بدون وابستگی

برای دانلود پادکست زندگی بدون وابستگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  زندگی بدون وابستگی
ثمین پویا
۱۳۹۷/۶/۱۴
کتابراه جان کاش این کتاب هم در تخفیفات اخر هفته میذاشتی: (
paaydar greenlife
۱۳۹۷/۱۰/۳
تمامی کتابهای جول اوستین ارزش هزینه کردن رو دارند چون راه زندگی رو نشون می‌دهند... مرسی از کتاب راه.
نسرین جوانمرد
۱۳۹۸/۵/۱۲
سلام این کتابیه که با خوندن اون میشه توقعاتی رو که باعث آزار میشه رو تا حد قابل توجهی کاهش داد و یاد گرفت که بهترین دوست هر کسی خودشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۶)