دانلود پادکست شکار کن یا شکار شو


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست شکار کن یا شکار شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست شکار کن یا شکار شو

پادکست شکار کن یا شکار شو دربردارنده‌ی سخنرانی‌های سخنران برجسته‌ی انگیزیشی جهان، لس براون است که به شما در جهت رسیدن به موفقیت در زندگی کمک می‌کند.

لس براون (Les Brown) در این پادکست به شما می‌گوید که به خودتان و آرزوهایتان اهمیت بدهید و ارزش قائل باشید، برای دستیابی به آن‌ها کوشا باشید. شما قوی‌تر از چیزی که فکر می‌کنید، هستید. به آینده‌تان فکر کنید و بدانید که ترس آینده شما را نابود خواهد کرد دستیابی به زندگی ایده‌آلی که در ذهن دارید، ارزش اینکه امروز با ترس‌هایتان روبه‌رو شوید را دارد.

شما جزء کدام دسته از افراد هستید، افرادی که با رویاهایشان زندگی می‌کنند، یا با افرادی که با ترس‌هایشان درگیر هستند. اکثر مردم به جای این که با آرزو‌ها و رویاهایشان زندگی کنند، با ترس‌هایشان زندگی می‌کنند. ترس‌های شما چه چیزهایی هستند؟ از چه چیزی می‌ترسید؟ به هرحال هر انسانی ترس‌هایی در زندگی‌ دارد. همه ما چیزهایی در زندگی داریم که مانند موانعی هستند که جلوی پیشرفت ما را می‌گیرند.

اگر به زندگی اشخاص مختلف با دقت بنگریم، متوجه می‌شویم چیزی که موجب می‌شود، از رفتن به سوی آرزوهایشان دست بکشند، ترس‌هایشان است. بعضی‌ها ترس را تجربه یا تصوری غلط یا ناخوشایند می‌پندارند.

در سال‌های دور مردی به خانه جدیدی نقل مکان کرده بود، و همسایه‌اش یک سگ بزرگ و وحشی داشت، مرد هر روز که از سر کار به خانه برمی‌گشت، سگ به او حمله می‌کرد، و مرد با دویدن و ترس بسیار خود را به داخل خانه‌اش می‌انداخت و بعد تا صبح روز بعد جرئت نداشت از خانه بیرون برود، چون می‌ترسید سگ باز به او حمله کند و زندگی‌اش دچار مشکل شود. یک روز مرد از این وضعیت خسته شد و وقتی که از سرکار برمی‌گشت و سگ به او حمله‌ور شد، مرد تکه چوبی از زمین برداشت و به سمت سگ رفت و فریاد زد «از جان من چه می‌خواهی؟ به خانه‌ات برگرد سگ کثیف» و سگ با دیدن این حالت مرد وحشت کرد و با ناله عقب‌نشینی کرد. بسیاری از ترس‌های ما در زندگی نیز به همین صورت هستند و به دلیل این که جرئت رویارویی با ترس را نداریم، ترسش بیشتر می‌شود.

 ۳۰ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۱۱ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست شکار کن یا شکار شو

برای دانلود پادکست شکار کن یا شکار شو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  شکار کن یا شکار شو

نظرات پادکست شکار کن یا شکار شو

Reyhane zaman poor
۱۳۹۸/۱۱/۶
این کتاب خیلی خیلی خیلی عالیه بیگ لایک👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
به جد میتونم بگم بهترین کتابیه که تا حالا خوندم که البته بهتره بگم شنیدم 😁
از دستش ندین 😉
صابر صدر
۱۳۹۹/۵/۱۲
لس براون، شومن نیست و سخنرانیهاش شدیدا دلنشین و لحن گفتارش عامیانه هست،
اریانا عارفی
۱۳۹۹/۱/۱۳
اگه تو برنامتون هست که هر روز یه کتاب بخونید این کتاب ارزش وقتتو داره... 😊💙
مشاهد همه نظرات (۱۳)