دانلود پادکست فراتر از مریخی و ونوسی

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست فراتر از مریخی و ونوسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست فراتر از مریخی و ونوسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست فراتر از مریخی و ونوسی

جان گری در پادکست فراتر از مریخی و ونوسی مهارت‌های جدیدی را برای ارتباط همسران با یکدیگر ارائه می‌دهد. او در مورد چالش‌ها و مشکلات جدید و راه حل‌های آن‌ها صحبت می‌کند که بوسیله آن می‌توانیم سطح بالاتری از عشق را به عنوان عشق آتشین تجربه کنیم. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

منظور از عشق و رابطه آتشین چیست؟ رابطه‌ی آتشین رابطه‌ای است که شما در آن از نظر عاطفی حمایت می‌شوید تا آزادانه و صادقانه خودِ خودتان باشید. در روابط گذشته مردان آزاد بودند تا مردانگی‌شان را بیان کنند و زنان، در بیان صفات زنانه خود آزاد بودند ولی محدودیت‌هایی وجود داشت. امروز ما در روابط‌مان چیزهای بیشتری می‌خواهیم و همین مساله چالشی را ایجاد کرده است.

همه مردها و زن‌ها صفات مردانه و زنانه منحصر به فرد دارند و تا اندازه‌ای مجبور هستند که بعضی از وجه زنانه یا مردانه خودشان را سرکوب کنند. اگر نتوانید به درستی آن‌ها را سرکوب کنید، سطح استرس درونی‌تان افزایش پیدا می‌کند و توانایی احساس عشق، شادی و رضایت در زندگی و رابطه‌تان کم خواهد شد.

ما در دنیای امروز هنوز نمی‌دانیم چگونه با هم در یک رابطه، هم‌زیستی داشته باشیم، به گونه‌ای که زن‌ها بتوانند هر دو وجه مردانه و زنانه‌شان را داشته باشند و مردها هم بتوانند هر دو وجه مردانه و زنانه‌شان را داشته باشند و همین چالش بزرگی را خلق می‌کند.

فقط کافی است یاد بگیرید که در روز مشخصی در ماه چه رفتار مشخصی را با جنس مخالفتان داشته باشید تا ترشح هورمون صحیح را در بدنتان تحریک کنید و در وجودتان به تعادل درونی برسید. در واقع شادی، تکامل، عشق طولانی و جذابیت وقتی اتفاق می‌افتد که در تعادل هورمونی صحیحی براساس خود منحصر به فرد‌تان قرار بگیرید.

امروز ما از رابطه‌هایمان انتظارات بیشتری داریم و می‌توانیم آن‌ها را بدست بیاوریم. ولی باید یاد بگیریم که چگونه تمام آنچه هستیم را بروز بدهیم و ارتباط برقرار کنیم.

مطالب جدید کتاب صوتی فراتر از مریخی و ونوسی را یاد بگیرید تا شما هم بتوانید رویای داشتن عشق بادوام و رمانتیک را تحقق ببخشید و عشق را پرورش بدهید تا تجربه یک عشق تمام و کمال در زندگی را بدست بیاورید.

جان گری (John Gray)، یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در حوزه ارتباطات اثربخش، روابط کاری و نویسنده کتاب معروف مردان مریخی، زنان ونوسی است. او این کتاب را 25 سال قبل نوشت و تا امروز جزء پرفروش‌ترین کتاب‌ها بوده است و به 50 زبان در سراسر جهان ترجمه شده است.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست فراتر از مریخی و ونوسی

برای دانلود پادکست فراتر از مریخی و ونوسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  فراتر از مریخی و ونوسی

نظرات پادکست فراتر از مریخی و ونوسی

Saeedeh Asadi
۱۳۹۸/۱۱/۵
خیلی کوتاه بود باورم نمی‌شد وقتی تموم شد. یه نظر می‌رسید این فقط مقدمه ست که حالا میخواد توضیح بده
سیما دهقانی
۱۳۹۸/۵/۲۹
هر زن و مردی باید حتما این اطلاعات رو داشته باشند تا بتوانند ارتباط خوبی با هم داشته باشند
سعیده خانی
۱۳۹۸/۱/۱۵
این کتاب بمن خیلی کمک کرده و من منتظر بودن نسخه صوتی‌اش هم برسه ممنونم از کتابراه... 👍
مشاهد همه نظرات (۶)