دانلود پادکست مفهوم نوین پیروزی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست مفهوم نوین پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست مفهوم نوین پیروزی

برایان تریسی در پادکست مفهوم نوین پیروزی، از دغدعه‌ی اصلی مردم در تمام طول تاریخ که شامل موفقیت‌های شخصی و حرفه‌ای، موفقیت‌های خانوادگی و مالی است، سخن می‌گوید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

برایان تریسی در کتاب مفهوم نوین پیروزی می‌گوید:

ایجاد تغییرات کوچک در توانایی‌هایتان در بازه‌ی زمانی طولانی می‌تواند منجر به تغییرات بزرگی در زندگی و کسب‌و‌کار شما شود. مهارت‌های کلیدی، یکی از جدیدترین اکتشافات در مبحث موفقیت‌های تجاری و شخصی است. این «مهارت‌های کلیدی» در دسته‌ی حیاتی‌، طبقه‌بندی می‌شود. چون شکست یا پیروزی به آن‌ها وابسته ا‌ست. یا مهارت‌های کلیدی را خوب انجام می‌دهید و موفق می‌شوید، یا بد انجام می‌دهید و شکست‌ می‌خورید. ضعیف‌ترین مهارت کلیدی در شما، بیشترین تأثیر را در موفقیت و درآمدتان دارد.

کسب‌و‌کارهایی که در رقابت با رقیبانشان پیروز شدند، شرکت‌های خیلی خاص یا 100 درصد بهتر از رقباشان نیستند. فقط کمی بهتر از آن شرکت‌های شکست خورده‌اند و طبق اثر مرکب، توسعه‌ی جنبه‌های حیاتیِ کوچک، می‌توانند زندگی و کسب‌و‌کارتان را دگرگون کند.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب‌و‌کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

تریسی تاکنون به مدت ۳۰ سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب‌و‌کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از ۷۰ کتاب به تحریر درآورده که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند.

از آثار او می‌توان به «۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته»، «قوانین جهانی موفقیت»، «روانشناسی فروش» اشاره کرد.

 ۱۸ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود پادکست مفهوم نوین پیروزی

برای دانلود پادکست مفهوم نوین پیروزی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  مفهوم نوین پیروزی
mohammad kavianirad
۱۳۹۷/۵/۲۹
خیلی کوتاه بود و کلی به قیمتش نمیارزید در اصل کلا حدود یه ربع سخنرانی کلی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)