دانلود پادکست نانوکتاب عادت‌های اتمی

  • از: جیمز کلیر
  • راوی: مهدی افشاریان
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۶۴ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب عادت‌های اتمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب عادت‌های اتمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب عادت‌های اتمی

پادکست نانوکتاب عادت‌های اتمی نوشته جیمز کلیر، حاوی روش‌ها و راهکارهای طلایی برای ایجاد عادت‌های خوب و از بین بردن عادت‌های مخرب در زندگی است.

پادکست عادت‌های اتمی (Atomic Habits)، به شما راهکارهای شگفت‌انگیز و حیرت‌آوری جهت از بین بردن عادت‌های مخربی که در زندگی‌تان ماندگار شده‌اند و نمی‌توانید بر آن‌ها غلبه کنید، ارائه می‌کند. هم‌چنین راهکارهایی در جهت ایجاد عادت‌های خوب ارائه می‌کند تا به دستاوردهای بزرگی در زندگی برسید.

عادت‌های مخرب در زندگی شما ماندگار هستند و هر روز تکرار می‌شوند، زیرا شما اینگونه می‌خواهید. با شناسایی، تحلیل، بررسی و مدیریت عادت‌های کوچک می‌توانید هر روز بهتر از دیروز باشید و زندگی بهتر و زیباتری داشته باشید. زیرا این رفتارها و عادت‌ها هستند که مشخص می‌کنند افراد چندین سال دیگر در چه جایگاهی قرار می‌گیرند. اگر در تغییر زندگی و عادت‌هایتان دچار مشکل شده‌اید و سیستمی که طبق آن عمل می‌کنید، کارایی ندارد، این پادکست را بشنوید.

این پادکست با ارائه نمونه‌هایی از دنیای واقعی، به شما می‌گوید که چگونه تغییر رفتارهای کوچک و بی‌ارزش، می‌تواند باعث ایجاد عادت‌های تازه شود و زندگی‌تان را دگرگون کند.

جیمز کلیر (James Clear) نویسنده‌ای برجسته و کارآفرینی درخشان است که بر روی عادت‌های خوب و بد تمرکز می‌کند، زیرا عقیده دارد، این عادت‌ها هستند که باعث توسعه و پیشرفت شخصی می‌شوند. جیمز کلیر در یک خبرنامه هفتگی مشغول به کار است، خبرنامه‌ای که به دست مخاطبان زیادی می‌رسد، او در ارتباط با علم عادت‌ها و رفتار انسانی اطلاعات مفیدی ارائه کرده و روایت‌های جذابی از زندگی واقعی خودش و چهره‌های درخشان کسب‌وکار، ورزش، هنر و دیگر رشته‌ها شرح داده است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۳۰ دقیقه، ۳۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
نانوکتاب عادت‌های اتمی

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب عادت‌های اتمی

برای دانلود پادکست نانوکتاب عادت‌های اتمی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب عادت‌های اتمی

نظرات پادکست نانوکتاب عادت‌های اتمی

Sahar Moslehi
۱۳۹۸/۹/۲۴
من خود کتاب نسخه اصلی رو مطالعه کردم ولی چکیده‌ای از مطالب مهم در این نسخه برای بهبود زندگی فردی جمع آوری شده که با صوت آرامش دهنده‌ای میتونه لذت شنیدن و درک مفاهیم کتاب رو براتون دو چندان کنه
masomeh amini
۱۳۹۹/۱/۲۹
تو این هیاهوی کتاب‌های موفقیت، به نظرم عالی بود و خوبی نانو کتاب کوتاه و مختصر گفتنشه که راهکار کلی دست آدم بیاد، بقیه‌اش به خود ادم بستگی داره که انجام بده و درموردش فکر کنه، خلاصه لذت بردم از گوش کردنش
Vahideh null
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
خوبه اما خیلی مختصر دور کافی، باید کتابهای دیگه از قبیل قدرت عادت و چه کسی پنیر من را دزدید برای کسانی که مشتاق تغییر هستند و خوده نسخه چاپی این کتاب خونده شود.
مشاهد همه نظرات (۳۰)