دانلود پادکست نانوکتاب عادت‌های احساسی

  • از: آکاش کاریا
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب عادت‌های احساسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب عادت‌های احساسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب عادت‌های احساسی

پادکست نانوکتاب عادت‌های احساسی نوشته آکاش کاریا، دربردارنده‌ی 7 عادت اشخاص انعطاف‌پذیر است که آن‌ها را به شکلی متفاوت انجام می‌دهند.

آکاش کاریا (Akash Karia)، در کتاب عادت‌های احساسی (Emotional Habits) به بررسی 7 عادت بزرگ اشخاصی که احساسی انعطاف‌پذیر دارند، می‌پردازد و شرح می‌دهد که چگونه آن‌ها را با زندگی‌تان ادغام کنید. آکاش، نکاتی برای غلبه با منفی‌نگری ارائه می‌دهد که آن‌ها عبارت‌انداز: بودن در موقعیت قدرت، تحول تمرکز، استفاده از سوالات برای توسعه آگاهی بیشتر و غیره.

این اثر دربردارنده‌ی پندهای ارزشمند و راهکارهای ساده‌ای است که مورد تحقیق و حمایت گسترده‌ای از اشخاص قرار گرفته است. آکاش روش‌های مفید موجود در این کتاب را به هر کسی که با ناراحتی، عصبانیت، ناامیدی یا دیگر احساسات منفی درگیر است و می‌خواهد از آن نجات یابد، شدیدا توصیه می‌کند.

آکاش کاریا سخنران و مربی تیم پیک است که در حیطه‌ی آموزش انعطاف‌پذیری تخصص بسیاری دارد. او به بیش از 80 هزار نفر در سراسر دنیا آموزش داده است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۴ دقیقه، ۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
نانوکتاب عادت‌های احساسی

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب عادت‌های احساسی

برای دانلود پادکست نانوکتاب عادت‌های احساسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب عادت‌های احساسی
Kamal Zammani
۱۳۹۹/۵/۳
بسیارمفید و عالی
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۲/۱۹
بیشتر ازین حرفهای مجله‌های زرد موفقیت بود...
Fahimeh Rafiei
۱۳۹۸/۹/۲۵
مختصر و بسیار بسیار مفید از همه‌ی کسانی ک باعث شدند این کتاب ب دستم برسه سپاسگزارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)