دانلود پادکست نانوکتاب قانون 5 ثانیه

  • از: مل رابینز
  • راوی: راضیه اسدی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۱۵ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب قانون 5 ثانیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب قانون 5 ثانیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب قانون 5 ثانیه

پادکست نانوکتاب قانون 5 ثانیه نوشته‌ی مل رابینز، دربردارنده‌ی راهکارهایی است که به شما کمک می‌کند زندگی، کار و اعتماد به نفس‌ خودتان را با نیروی شجاعت تغییر دهید و تحول بزرگی را در زندگی‌تان ایجاد کنید.

پادکست قانون 5 ثانیه (The 5 Second Rule)، اثری تاثیرگذار و شگفت‌انگیز برای تغییر رفتارهای مخرب و زندگی کردن با آرامش و شهامت زیاد است. راهکارهای موجود در این پادکست را به راحتی می‌توانید بیاموزید و آن‌ها را در زندگی عملی کنید و تاثیرات حیرت‌آور آن را لمس و مشاهده نمایید. این راهکارها برای هر شخصی کاربردی است؛ هر شخصی که بخواهد کنترل زندگی خود را به دست بگیرد و به سوی فردایی روشن‌تر و زیباتر قدم بگذارد.

در جامعه‌ی امروزی افراد با مشکلاتی از قبیل ترس، شکست و بلاتکلیفی روبه‌رو می‌شوند. هر فردی در زندگی به شجاعت نیاز دارد، شجاعت و داشتن اعتماد به نفس، مهم‌ترین موضوع در این پادکست هستند که به شما برای کشف آن‌ها کمک می‌کند؛ شجاعتی شگفت‌انگیز برای اینکه به آن شخصی که می‌خواهید تبدیل شوید و به آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

راهکارهای این پادکست به شما می‌آموزد که چگونه در تک تک ثانیه‌های زندگی‌تان بتوانید به سختی‌ها و فراز و نشیب‌ها غلبه کنید و در جهت بهبود وضعیت سلامت روحی و جسمی، دستیابی به خواسته‌ها و غلبه بر تأخیر‌کاری بکوشید.

مل رابینز (Mel Robbins)، سخنران انگیزشی، مجری تلویزیون، گزارشگر شبکه سی‌ان‌ان و ویراستار مجله موفقیت است. یکی از پرفروش‌ترین و مشهورترین آثار او به نام "خوبم گفتن را تمام کن"، درباره‌ی دستیابی به خواسته‌ها و رسیدن به موفقیت است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۴ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
نانوکتاب قانون ۵ ثانیه

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب قانون 5 ثانیه

برای دانلود پادکست نانوکتاب قانون 5 ثانیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب قانون 5 ثانیه

نظرات پادکست نانوکتاب قانون 5 ثانیه

مانی نادری
۱۳۹۸/۹/۱۹
دلیل این تآمل 5 ثانیه‌ای این هست که به طور فیزیکال اطلاعات از بخش "مغز پستاندار" که کارش واکنش بدون فکر منطقی هست به بخش "مغز متفکر" که کارش تحلیل اطلاعات و ایجاد رفتار بالغانه منحصر به اینجا و اکنون هست، منتقل بشه و ما تصمیمهای منطقی بگیریم نه احساسی.
ال جراحی
۱۳۹۹/۵/۹
چقدر بی محتوااا
قانون اینه که هروقت حس تنبلی داشتی تا ۵ بشمری بعد پاشی همیییین
متاسفانه بعضی از این کتاب‌ها فقط به این دلیل چاپ میشه که نویسنده آدم معروفی هست.
و متاسفم از نظراتی که دوستان دادند چون بر مبنای اون کتاب رو تهییه کردم.
MEHRDAD .N
۱۳۹۹/۵/۲۳
به نظرم این میکروکتاب خیلی لازم بود... چون خداییش فقط یه راهکاره دیگه اینقدر دنگ و فنگ نداره بری بابتش یه کتاب ۳۰۰ صفحه‌ای بخونی... در کل عالی👌
مشاهد همه نظرات (۵۲)