دانلود پادکست نانوکتاب قوانین مغز

  • از: جان مدینا
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۳۵ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب قوانین مغز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب قوانین مغز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب قوانین مغز

پادکست نانوکتاب قوانین مغز نوشته‌ی جان مدینا، دربردارنده‌ی راهکارهایی کاربردی و طلایی است که به شما می‌آموزد چگونه کارکرد مغزتان را افزایش دهید.

پادکست قوانین مغز (Brain Rules) اطلاعات مفیدی درباره‌ی چگونگی عملکرد مغز به شما ارائه می‌کند و چگونگی استفاده از این اطلاعات برای بهبود کارکرد مغز را برای شما شرح می‌دهد؛ از ارتقای بهره‌وری در محیط کار گرفته تا جذب بیشتر مطالب در کلاس درس. کنترل و مدیریت بر قوانین مغز به شما کمک می‌کند با استفاده‌ از تمامی حواس پنج‌گانه، آموختن را‌ به عادتی همیشگی و ماندگار تبدیل کنید.

جان مدینا (John Medina) استاد دانشگاه، مشاور تحقیقاتی و متخصص زیست‌شناسی مولکولی است. او استاد دانشکده مهندسی پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن است. هم‌چنین مدینا موسس مرکز مطالعات مغز برای پژوهش یادگیری کاربردی در بنیاد پژوهشی تالاریس است. یکی از پرفروش‌ترین و درخشان‌ترین آثار او کتاب "قوانین مغز برای کودک" به شمار می‌آید که به چندین زبان مختلف ترجمه شده است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۹ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
نانوکتاب قوانین مغز

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب قوانین مغز

برای دانلود پادکست نانوکتاب قوانین مغز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب قوانین مغز

نظرات پادکست نانوکتاب قوانین مغز

منصور بدخشان
۱۳۹۹/۱۰/۵
با سلام و درود به دست در کاران این مجموعه.
یکی ازبهترین روشها برای آشنایی با کتاب جدید, مطالعه اجمالی آن است وچه بهتر که این اجمال بصورتی باشد که با وقت کم مطالعه آن بتوانی کیفیت آنرا ارزیابی کنی
Ali Arkim
۱۳۹۸/۹/۱۴
نانوکتاب ایده‌ی خوبی برای اکثر آدم‌ها هست و خود کتاب هم آموزه‌های خوبی دارد. فقط امیدوارم با خلاصه شدن آن چیزی از دست نرفته باشد
مهدی محمدی
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
سلام و درود خدمت تک تک عزیزان اهل کتاب و کتابخوانی
این کتاب چکیده قوانین برجسته مغز می‌باشد و در نیم ساعت مطالب بسیار مفید به دور از هر حاشیه‌ای نگاشته است.
امید است که برای شما مفید باشد ❤
مشاهد همه نظرات (۲۷)