دانلود پادکست نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم

  • از: رابرت بولارد
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم

پادکست نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم نوشته رابرت بولارد، به شما نشان می‌دهد که چگونه با استفاده از نوشتار در کسب و کار خود موفق شوید و راحت‌تر به نتایجی موثر برسید.

رابرت بولارد (Robert Bullard)، از سال 2003 به عنوان مربی درخشان در حیطه‌های مهارت‌های نوشتاری، کپی‌رایتینگ و ویراستاری شناخته شده است. او به کسب‌وکارهای بسیاری در این زمینه یاری رسانده تا با استفاده از نوشتار، کسب‌وکارشان را دگرگون کنند. رابرت عضو اتحادیه ملی روزنامه‌نگاران و انجمن ویراستاران در آکسفورد است. او در گذشته برای روزنامه‌هایی مانند گاردین و دیلی‌تلگراف متن نوشته و ویراستاری کرده است. رابرت به شما اطمینان می‌دهد که نگارش مهارتی است که می‌توانید بیاموزید و بر آن مسلط شوید.

رابرت در کتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم (Business Writing Tips) اصول ابتدایی نوشته‌های تجاری را که حاوی بایدها و نبایدهایی همراه با تمرین و مثال است، به روشی منظم و قابل فهم نام می‌برد. کتاب او هر چه که برای نوشتن متون مطبوعاتی، بازاریابی، گزارش‌ها، پست‌های وبلاگ و مانند آن نیاز دارید را به شما ارائه می‌کند.

170 نکته بولارد در این اثر درباره‌ی موضوعاتی از قبیل تکنیک‌هایی برای آغاز کار، جلب توجه مخاطب و تسلط بر ویراستاری و قواعد است. اگر نوشتن متون تجاری قسمتی از شغل شماست، سبکتو پیشنهاد می‌کند این نانوکتاب را همیشه همراه خود داشته باشید و هر چند وقت یکبار آن را گوش بدهید.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۸ دقیقه، ۲۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم

برای دانلود پادکست نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب چگونه حرفه‌ای بنویسیم
shiva salarian
۱۳۹۸/۹/۱۰
مدتها بود دنبال یک کتاب بازاریابی محتوا میگشتم
این میکرو کتاب بطور جامع نکات مهم درمورد تمام سبک‌های نوشتاری (وبلاگ، محتوای فروش، نشریه،... ) ارائه میکند
کاش کتاب کامل چاپی این عنوان رو هم میگذاشتین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)