دانلود پادکست نانوکتاب کار عمیق

  • از: کال نیوپورت
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب کار عمیق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب کار عمیق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب کار عمیق

پادکست نانوکتاب کار عمیق نوشته کارل نیوپورت، دربردارنده‌ی قوانین و راهکارهایی است که به شما جهت تمرکز عمیق در جهانی که تمرکز کردن دشوار است، کمک می‌کند.

پروفسور کال نیوپورت (Cal Newport) در کتاب کار عمیق (Deep Work) بیان می‌کند که چگونه با چندین فعالیت ساده می‌توانید تمرکز را قسمتی از زندگی روزمره‌تان کنید. در جهان امروزی تمرکز یکی از خصوصیات مهم برای دستیابی به موفقیت است. وقتی شما کاری را با تمرکز انجام می‌دهید علاوه ‌بر اینکه وقت کمتری را برایش صرف می‌کنید، بهترین نتیجه را هم از آن دریافت می‌کنید. اما در جهان امروز تمرکز کردن تبدیل به امری سخت و گاهی غیرممکن شده است.

با پیشرفت علم و ظهور تکنولوژی، توانایی تمرکز عمیق بر کارها کاهش پیدا کرده است، این اثر راهکارهایی ارائه می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید بر این معضل غلبه کنید، راهکارهایی که به شما می‌آموزد چطور می‌توانید به شیوه‌ای متفاوت از قبل، مناسب و سازنده ظاهر شوید و بازدهی کارهایتان را افزایش دهید. این اثر از زمان انتشار در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و آمازون قرار گرفته است و به چندین زبان مختلف ترجمه شده است.

کال نیوپورت استاد دانشگاه علوم رایانه‌ای در دانشگاه جورج تون است. او به عنوان نویسنده‌ای که روی تاثیر فناوری بر جامعه متمرکز است، شناخته شده. کال بیش از 6 کتاب و چندین تحقیق و نظریه در مورد کار عمیق و کم کردن دیجیتال در زندگی دارد.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۵ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
نانوکتاب کار عمیق

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب کار عمیق

برای دانلود پادکست نانوکتاب کار عمیق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب کار عمیق

نظرات پادکست نانوکتاب کار عمیق

فاطمه محسنی
۱۳۹۸/۱۰/۱۴
برای گرفتن یه دید کلی مناسب هست ولی بیش از حد خلاصه هست و شنیدنش فقط میتونه مقدمه‌ای باشه برای کار عمیق اصلی
Shiva Khorami
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
خلاصه‌ای بسیار مفید و کاربردی
دسته بندی خوبی برای جدا کردن کار عمیق از کار سطحی برای جلوگیری از یکنواخت شدن زندگی و پیشرفت کاری
Mohammad Farahy
۱۳۹۸/۱۱/۶
کتاب خیلی خوبی نبود یعنی تکنیک یا چیز خاصی ارائه نداد فقط مدام تکرار می‌کرد کار عمیق خیلی خوبه، راهکار خاصی ارائه نکرد!
مشاهد همه نظرات (۹)