دانلود پادکست چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

عکس جلد پادکست چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید پادکست
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی پادکست چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی پادکست چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

رابین شارما در پادکست چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم، به شما یاد می‌دهد چگونه تغییرکننده‌ها می‌توانند باعث ایجاد اعتماد به نفس بشوند و راهکارهایی طلایی برای داشتن اعتماد به نفس ارائه می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

رابین شرما در این کتاب می‌گوید:

در بسیاری از جهات‌ یکی از مهم‌‌ترین فاکتورهای اصلی برای رسیدن به موفقیت‌های زیاد توانایی ذاتی شما نیست و ربطی به محل تولد شما ندارد و جایی که بزرگ شده‌اید یا سابقه‌ی خانوادگی، و هم‌چنین هیچ ربطی به آیکیو شما ندارد. از شما میخواهم که خوب به آن فکر کنید و این تعریفی که در ذهنتان از اعتماد به نفس را دارید تخریب کنید و آن را تغییر دهید.

رابین شارما (Robin Sharma) نویسنده کانادایی، مردی پرانرژی و دوست‌داشتنی، متفکری اصیل با ایده‌هایی ناب است که به ما کمک می‌کند تا زندگی‌مان را در جهت مثبت تغییر دهیم. وی مدیر موسسه‌ی آموزشی رهبری و مدیریت بیزینس به نام شارما لیدرشیپ اینترنشنال است. رابین شارما یکی از موفق‌ترین راهبران جهان است که ایده‌هایش را در زمینه‌های شخصی و تجاری به افراد منتقل می‌کند.

رابین شرما نویسنده‌ی کتاب "رهبری که عنوان نداشت" و چندین کتاب دیگر که کتاب‌هایش به زبانه‌ای مختلف ترجمه و منتشر شده است، وی تا به حال یازده عنوان کتاب به چاپ رسانده است. معروف‌ترین کتاب او "راهبی که فراری خود را فروخت" است.

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابپادکست چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم
نویسنده
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید پادکست
موضوع کتابپادکست‌های روانشناسی و موفقیت

نظرات پادکست چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

Reza Azizi
۱۳۹۷/۱۰/۷
به نظرم ارزش گوش دادن نداشت چون انتظارم بیشتر از این بود. انتظار داشتم به طور اختصاصی درمورد اعتماد به نفس اطلاعات داده بشه اما فقط یه سری نکته انگیزشی که خیلی به هم مربوط نبودن کنار هم چیده شده بود. اما منظورم این نیست که این کتاب صوتی بد بود فقط میگم که به درد من نخورد. روزتون بخیر
reza almasi
۱۳۹۸/۱۰/۲
عالی بود با توجه به این که من ۴ یا۵ سال پیش خودم این راه رو میرفتم ولی بعد با توجه به مشکلات روزگار به منفی بودن خودم بیشتر توجه کردم و باعث شد که من تو خودم برم و هر روز عقب گرد داشته باشم
عادل یوازی
۱۴۰۰/۱/۱۴
عالیه من که استفاده کردم از ده تا کتابی که درمورد اعتماد به نفس خوندم تاحال این یکی از همه مفیدتر بود
میلاد کاظمی
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
فوق العاده مفید و علمی بود
با ایجاد حباب فکری، تمرکز خودمون رو بالا ببریم تسلط ما بیش تر میشود و استرس از ما دور میشه
Donya Lotfi
۱۳۹۹/۹/۱۵
عالی دوست دارم همیشه به نجواهای این چنینی گوش بدم تا اعتماد به نفس نداشتمو بدست بیارم
مشاهده همه نظرات ۲۹