دانلود پادکست گوش بسپارید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست گوش بسپارید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست گوش بسپارید

جول اوستین در پادکست گوش بسپارید، شما را به ایمان در زندگی فرا می‌خواند، با ایمان، آرامش در زندگی شما به جریان می‌افتد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

خداوند کارهایی در زندگی‌مان انجام داده که فراتر از انتظارات ماست. چیزهایی که ما می‌بینیم موقتی هستند، ولی وعده‌هایی که از خداوند می‌شنویم دائمی هستند. تفسیری وجود دارد که می‌گوید چیزهایی که می‌بینیم قابل تغییر هستند، ولی اگر خداوند اراده کند ممکن است یکباره همه چیز خوب بشود. شاید احساس کنید گیر کردید و اتفاق‌های خوب برای شما نمی‌افتد و رشد نمی‌کنید، ولی ایمان خودتان را زنده نگه دارید زیرا حرف آخر را خدا می‌زند. اگر گوش بسپارید، صدای خدا را می‌شنوید که می‌فرماید اتفاق‌های جدید، فرصت‌های جدید، روابط جدید در راه هستند. حرف خدا را باور کنید، درمان به سمت‌تان می‌آید، آزادی به سمت‌تان می‌آید. چیزی که می‌شنوید، بر آن چیزی که می‌بینید غلبه می‌کند.

کلمات شما قدرت آفریننده دارند. با صحبت کردن، ایمان‌تان را حفظ کنید. اگر می‎خواهید به رویاها‌یتان برسید، آن‌ها را بیان کنید و هر روز تکرارش کنید. فقط به اعلام چیزی که از طرف خداوند شنیده‌اید ادامه دهید و در طول مسیر از خداوند سپاسگزاری کنید. با اعتماد به خدا، به وفور نعمت، وفور ترفیع، وفور خلاقیت و سرنوشت بزرگی که خدا برای شما رقم زده، برخورد خواهید کرد.

سخنان منفی بین شما و آن فراوانی که به شما تعلق دارد فاصله می‌اندازد. نه تنها اعلام کنید خدا چه چیزی به شما وعده داده است، بلکه از خدا بابت چیزی که شنیده‌اید شکرگزاری کنید. سوال اصلی این است که جرات و جسارت این را دارید که چیزی که شنیده‌اید را با وجود اینکه شرایط نشان می‌دهد که امکان‌پذیر نیست؛ باور کنید؟

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده، مجری تلویزیونی، واعظ آمریکایی و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده‌ است.

 ۲۷ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۸ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۶ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود پادکست گوش بسپارید

برای دانلود پادکست گوش بسپارید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  گوش بسپارید

نظرات پادکست گوش بسپارید

KY raad
۱۳۹۹/۶/۲۱
حرف ندارهههههه عاشق جول اوستین هستم همه کتاباشو خوندم عالین
احمد صالحی
۱۳۹۹/۵/۱
مثل همیشه خوب ممنون جول اوستین، ممنون کتابراه.
سنا علیمردانیان
۱۳۹۹/۸/۱۲
واقعا باید هر روز این تیکه‌ها رو گوش داد
مشاهد همه نظرات (۵)