دانلود کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود

کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود آخرین اثر دبی فورد، همچون دعوت نامه‌ای است برای شما تا بکوشید ارزش هستی خودتان را بدانید؛ جنبه‌ی پاک و الهی وجودتان را کشف کنید و پیوندی جدا نشدنی را با خالق‌تان برقرار نمایید.

آسمان پر ستاره‌ی وجود (Your Holiness: Discover the Light Within) در واقع دعایی اجابت شده برای شماست که بار دیگر فرصت یابید تا دبی فورد (Debbie Ford)، تأثیرگذارترین آموزه‌ها و نکته‌های خردمندانه‌اش را با شما در میان بگذارد. این اثر نامه‌ای زیبا و عاشقانه برای بشر محسوب می‌شود و به شما کمک می‌کند تا در مسیری قدم بگذارید که به سوی زندگی راستین پیش بروید.

نویسنده از شروع تا پایان کتاب به شما گوشزد می‌کند همه‌ی دگرگونی‌ها با عشق آغاز می‌شوند و پایان خواهند یافت. سعی کنید این اثر را آهسته و با دقت مطالعه کنید و بگذارید زیبایی و برکت آن در ذره ذره‌ی مغز استخوانتان جاری شود. خواندن آن حقیقتاً تغییری سازنده را در شما به وجود خواهد آورد.

عده‌ای از شما که نویسنده‌ی این اثر را همچون بانویی با نشاط، سخاوتمند و جسور می‌شناسید؛ به سختی می‌توانید مطالبش را مطالعه کنید و اندوهگین نشوید که او در این دنیا حضور ندارد تا ببیند کتابش چاپ و انتشار یافته است. از طرفی دیگر فرایند انتشار چنین اثری، وجود داشتن واقعیتی را بسیار شگرف‌تر از این دنیای مادی به شما تذکر می‌دهد. همه‌ی شما ذره‌ای از این واقعیت به شمار می‌آیید.

معنویت نیز بر اساس این واقعیت پایداری دارد و تا ابد زنده و جاوید باقی خواهد ماند. در حقیقت دبی آسایش و بهبودی‌اش را در هماهنگی با چنین واقعیتی دریافت کرد. علاوه بر این یکی از هدایای ارزشمند او به جهانیان این بود که در زمان حیاتش همواره به همگان یادآوری می‌کرد چنین قدرتی واقعیت دارد و شما می‌توانید از او کمک بگیرید.

او در این اثر می‌کوشد اقدامی را فراتر از این به انجام برساند که به سادگی وجود داشتن چنین نیرویی را به شما نشان دهد. فورد در این کتاب مطالبی را فراتر از وجود خداوند یا حتی یادآوری کردن شکوه قدرت او به تحریر درآورده است. او به شما می‌گوید که چگونه با تمرین کردن چند گام درست و بنیادین در مسیر دگرگونی معنوی، می‌توانید به معنای واقعی حضور و قدرت خداوند در زندگی‌تان را حس کنید و هر چه بیشتر از او کمک بگیرید. دعا کردن، بخشیدن و فروتنی کردن در برابر خداوند، این چند گام بنیادین را در برمی‌گیرد.

شما باید متعهدانه و گاه و بی‌گاه به دنیای درونتان سفر کنید. بهتر است هر روز به قلعه‌ی وجودتان سر بزنید. شما باید در قفل شده‌ی اتاق‌هایی را همچون امید، شادمانی، مهربانی، بخشندگی و حتی بزدلی، خودبینی، تنبلی و غیره باز نمایید؛ گرد و غبار و تار عنکبوت‌های آن‌ها را پاک کنید؛ پرده‌ها را کنار بزنید و به آسمان وجودتان نگاه بیندازید. شایسته است با نگاه‌، توجه، دعاهای خالصانه و قلب نازنین و پر مهرتان بر درخشش ستاره‌های آسمان وجودتان بیفزایید. اینگونه کل وجودتان به ستاره‌ای درخشان تبدیل خواهد شد و شاید به این شیوه بتوانید به زندگی دیگران نیز ذره‌ای نور امید و شادمانی عطا کنید. خواندن مطالب این اثر و دعاهای زیبای آن به راستی در این زمینه یاری بخشتان خواهد بود.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود:

- هر انسانی باید این کتاب را بخواند! این کتاب در واقع هم در سطح این دنیای مادی و فیزیکی به شما کمک می‌کند و هم با لطف و برکت خداوند و تأثیرگذاری دعا به روح و جانتان انرژی و توانایی می‌بخشد! (جان هالند، استاد معنوی)

- دبی فورد بار دیگر کاری شگرف را به ثمر رسانده است. این کتاب او چنان از لطف و برکت الهی لبریز است که سبب شد من به دلیل سپاس‌گزاری بابت مطالب ژرف آن به شدت بگریم. تا زمانی که زنده هستم و نفس می‌کشم؛ این کتاب در کتابخانه‌ام باقی خواهد ماند. (مدیسین تیلور، نویسنده)

- دبی فورد در واقع خواهر، همکار و استاد معنوی من بود. این کتاب، که پس از درگذشت او کشف شد، سفری شگفت‌آور را به آگاهی برتر شامل می‌شود. این کتاب را بخوانید و بینش‌های ژرف دبی فورد را در وجودتان نهادینه کنید. در این صورت، شاید جهانتان را بسیار سرزنده، پرطراوت و پاک ببینید؛ به گونه‌ای که گویا تازه متولد شده‌اید. (دیپاک چوپرا، نویسنده)

- شما آفریده‌ای الهی هستید که به این دنیا افزوده شده‌اید. آیا این جمله را درباره‌ی خودتان باور دارید؟ اگر این حقیقت را با تمام وجودتان یا حتی با شور و اشتیاقی اندک باور دارید، به ویژه اگر چنین حقیقتی را در کل باور ندارید؛ بکوشید این کتاب را نزدیک تخت‌خوابتان قرار دهید و هر شب، قبل از خوابیدن، و هر صبح، هنگامی که بیدار می‌شوید، اندکی از آن را بخوانید. در این صورت، زیبایی و حقیقت نهفته در این کتاب به آگاهی شما رخنه خواهد کرد و به تدریج وجودتان از ایمان و توانمندی لبریز خواهد شد. دبی فورد خیلی زود ما را ترک کرد و به دیار باقی شتافت؛ اما او اثری درخشان را از زندگی‌اش و البته این کتاب را از خودش باقی گذاشت. (الیزابت لسر، بنیان‌گذار مؤسسه‌ی امگا)

جملات برگزیده‌ی کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود:

- خدای نازنینم، نوای دلنشین تو بسیار آرام‌بخش، ملایم و تقویت کننده است.
- امروز، تصمیم می‌گیرم احساس کنم دریاهای زندگی‌ام آرام و بی‌تلاطم هستند.
- احساس می‌کنم عشق تو، مهربانی تو و خرد ناب تو به راستی مرا در برمی‌گیرد.
- تو خالق دوست داشتنی من هستی و من نیز معشوق دوست داشتنی خود هستم.
- در آن هنگام که به دلگرمی نیاز دارم، سخنانی شیرین و دلچسب را در گوشم نجوا کن.

در بخشی از کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود می‌خوانیم:

با وجود این که روزها و اعیاد مذهبی و آیین‌های ویژه‌ی آن‌ها را می‌ستایم؛ اما در حقیقت می‌توانم بگویم که هر روزی ممکن است یک روز ویژه و خدایی به شمار آید. ما هر روز از این فرصت بهره‌مند هستیم تا چشمان جانمان را بگشاییم؛ با سرچشمه‌ی وجودمان ارتباطی دوباره برقرار کنیم و معجزه‌ی زندگی را به معنای واقعی درک و احساس کنیم. وقتی دست به دعا برمی‌داریم؛ به سوی آرامش و سکون دنیای درونمان کشیده می‌شویم.

دستیابی به این حالت در واقع ویژگی مشترک دعا کردن در موقعیت‌های مختلف و در آیین‌های متفاوت است. عده‌ای ممکن است در حالت زانو زده، عده‌ای در حالت استراحت و عده‌ای در حالت نشسته دعا کنند. نکته‌ی مهم این است که ما همیشه از این فرصت بهره‌مند هستیم. در واقع فقط باید مشتاقانه بکوشیم ذهنمان را از متمرکز ماندن بر امور معمول روزمره رها و آزاد کنیم، به آرامش برسیم و خلوت گزینیم. قطعه‌ای زیبا را از متنی قدیمی یافتم که این حقیقت را به خوبی به ما یادآوری می‌کند.

آن قطعه چنین بود: ”در حالی که بیشتر اوقات انسانی تنها و منحصر به فرد هستید؛ چگونه می‌توانید زمانی را به خلوت گزینی با خالقتان اختصاص ندهید؟ شما، در رحم مادرتان، تنها و منحصر به فرد هستید. وقتی می‌خوابید؛ جسمتان به راستی تنها و منحصر به فرد و روحتان نیز همین گونه خواهد بود. وقتی در گور قرار می‌گیرید؛ جسمتان باز هم تنها و منحصر به فرد خواهد بود. در این حالت، روحتان نیز تنها و منحصر به فرد می‌ماند. در نتیجه، بکوشید همیشه به پیام‌های خداوند گوش بسپارید، در مسیر رضای او گام بردارید و خودتان را، حتی برای یک لحظه، از او جدا نکنید. اگر شما به سوی خداوند گام بردارید؛ خداوند نیز به سوی شما گام برمی‌دارد و هرگز رهای‌تان نخواهد کرد. بی‌تردید همراهی کردن خداوند با ما بسیار زیبا و لذت‌بخش به نظر می‌رسد زیرا او ما را آفریده است و در سراسر زندگی حامی و پشتیبانمان خواهد بود.“

 ۲۷۲ صفحه، ۶۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-998-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۹۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
بخش اول. شما در پاکی و نور غوطه‌ور می‌شوید
غوطه‌ور شدن در پاکی و نور
دگرگونی
شناخت خداوند
پرورش دادن و تقویت کردن ایمان
هماهنگ شدن با خواست خداوند
شبکه‌ای از واقعیت‌های چندگانه
نیروهای متضاد
رقص میان دنیای درون و بیرون
روح گرسنه
پذیرا بودن
قلبی فروتن
بخش دوم. فراخوانی برای دعا کردن
فراخوانی برای دعا کردن
زیر بال‌های شما
آیین روزانه‌ی دعا کردن
روند تأثیرگذار دعا
مکانی ویژه را برای دعا کردنتان بیافرینید
فرایندی برای آفرینش فضای نیایش درونی
احساسم کن، لمسم کن، برکتم ببخش، شفایم بده
بخش سوم. پاکسازی ناب
پاکسازی 24 ساعته‌ی آگاهی
فرایند پاکسازی‌تان را شروع کنید
حرکت سم‌زدایانه
رهایی‌ام ببخش
سم وجودم را از بین ببر
آگاهی‌تان را کدگذاری کنید
ده موهبت نور
لالایی خداوند
کدگذاری‌ام کن
بخش چهارم. کل قلبتان را شفا ببخشید
رنج نابتان را شفا ببخشید
مرا تا سطحی بالا ببر که به آن‌جا تعلق دارم
جنگ درونی
پذیرش ناتوانی خود
کودک دوست داشتنی من
خودم را به آغوش تو می‌سپارم
قلب ارزشمندتان را التیام ببخشید
قلب حساس و لطیفم را شفا ببخش
بازگشتن از دل اندوه‌های زندگی
عشق از دست رفته‌ات را رها کن
بخش پنجم. داروی ناب
نهایت خویشتن دوستی
ببخشید ...
بخشیدن خود
قلب پاک من
تخلیه‌ی خشم وجودمان
سبک‌بارم کن
بخشیدن دیگران
بریدن رشته‌ی پیوند
چشم‌زخم
حمایتم کن
بخش ششم. نور درونتان را دوباره برافروزید
در شگفت ماندن از توانمندی روح و جان بشری
من همان هستم
اجازه دهید نور درونتان بدرخشد
باز پس‌گیری نور درونتان
الهام ناب
نیروی الهام‌تان را آزاد کنید
آفرینش خواسته‌ها با کمک نیروی الهام‌بخش
تجلی ناب
اکسیر ناب
برانگیختن اکسیر ناب
قلب سپاس‌گزار
هدایای عاشقانه
دعایی ویژه برای هدیه‌ی عاشقانه
مرا با نیروی عشق شست‌وشو بده
تعهد ناب

راهنمای دانلود کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود

برای دانلود کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آسمان پر ستاره‌ی وجود

نظرات کتاب آسمان پر ستاره‌ی وجود

بتول دواری
۱۴۰۰/۲/۱۳
با سلام. خیلی کتاب خوبیه. واقعا تاثیر گذاره اگه آدم خوشی در درون وجود خودش پیدا کنه نه در بیرون. و من از ترجمه این کتاب زیاد راضی نبودم ولی بازم از همه تشکر میکنم. ولی برای درک بهتر و اینکه در زندگی بکارش بگیریم باید چند بار جمله و حتی کتاب رو بخونی. با تشکر. و خداوند را سپاس به خاطر همه چی
فتانه خلیلی
۱۴۰۰/۱/۳
کتاب بسیار خوبیه. وقتایی که آرامش ندارم این کتاب خیلی بهم کمک میکنه. ممنون از کتابراه و همچنین روح خانم دبی فورد شاد
محبوبه یزدانی
۱۳۹۸/۸/۹
کتابی بسیار عالی که به شناختن خودمون خیلی کمک می‌کنه و سپاس از کتابراه که فرصت مطالعه شو در اختیارم قرار داد
مشاهد همه نظرات (۱۶)