معرفی و دانلود کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر

عکس جلد کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر
قیمت:
24000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر

پیتر لاندن در کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر، شما را با مفاهیم اولیه‌ی دورجُنبی آشنا می‌سازد. تکنیک‌هایی که در این اثر آموزش داده می‌شوند به شما کمک می‌کنند این مهارت فراروانی را در خود تقویت کنید و بتوانید به کنترل و حرکت دادن اشیاء را از راه دور بپردازید.

درباره کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر:

توانایی دورجنبانی یا سایکوکینسیس یکی از هیجان‌انگیزترین مهارت‌های فراروانی است که به تأثیرگذاری بر ماده از طریق قدرت مغز یا انرژی‌های روانی اطلاق می‌شود. ممکن است باور این امر که می‌توان اشیاء را از دور و بدون برخورد دست با آن‌ها حرکت داد، عجیب و غیر واقعی به نظر بیاید و شما افرادی را که دارای چنین مهارتی هستند، «دیوانه» خطاب کنید. حتی ممکن است جابه‌جا شدن اشیاء را گردن وزش باد بیندازید و آن را اتفاقی بدانید. با این وجود، شما می‌توانید به دورجنبانی باور داشته باشید و یا آن را جعلی بدانید اما حقیقت این است که همه می‌توانند این مهارت را یاد بگیرند.

مطالعه‌ی کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر (TELEKINESIS: Training to move objects at a distance using thought) به شما نشان می‌دهد که نه تنها این توانایی امری واقعی‌ست، بلکه برای دستیابی به آن لازم نیست کار پیچیده‌ای انجام دهید. بلکه کافی‌ست با پیتر لاندن (Peter London) همراه شده و به توصیه‌های او گوش بسپارید.

دورجنبانی برای همه مهارتی کاملاً طبیعی است و شما می‌توانید از بدو تولد از آن استفاده کنید. متأسفانه ما در طول زندگی خود یاد نمی‌گیریم چگونه باید این قدرت شگفت‌انگیز را به کار ببندیم. دورجنبانی را نه در مدرسه به ما یاد می‌دهند و نه در جای دیگری از جامعه امکان فراگیری آن وجود دارد. این در حالی‌ست که آموزش سایکوکینسیس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به شکل قابل توجهی بر درک ما از جهان تأثیر می‌گذارد. برای انجام این کار، مجبور نیستید ساعت‌ها مراقبه کنید یا تمرین‌های پیچیده‌ای انجام دهید تا به نتیجه برسید. همه‌چیز آسان، ساده و تا حد امکان در دسترس است. نویسنده در این کتاب برجسته همه‌ی آنچه را که برای حرکت دادن اشیاء از راه دور لازم دارید، در نهایت سادگی و دقت برای شما بازگو می‌کند.

احتمالاً‌ بر خلاف بسیاری از فیلم‌ها، کسی در زندگی شخصی شما نیست که که بتواند ماشین‌ها را مانند اسباب‌بازی به اطراف پرتاب کند یا در تختخواب نان را برای صبحانه به سمت خود به حرکت درآورد! اما حقیقت این است که شما می‌توانید این توانایی را در خودتان بیدار کنید. پس اگر رویای کنترل اشیاء از دور را در سر می‌پرورانید، این کتاب می‌تواند رویای شما را به واقعیت تبدیل کند.

کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر مناسب چه کسانی است؟

اگر علاقه دارید با روش‌های حرکت دادن اجسام از فاصله دور آشنا شوید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر می‌خوانیم:

علم ثابت کرده که همه‌چیز از انرژی ساخته شده است. همان‌طور که همه ما می‌دانیم، انرژی را می‌توان با ابزار مناسب اندازه‌گیری کرد. ترکیب چشم‌ها و مغز ما ابزارهایی را که برای دیدن و احساس انرژی نیاز داریم به ما می‌دهد. ممکن است در ابتدا سخت باشد، اما باید بدانید که انرژی وجود دارد. برخی افراد با چشمان باز انرژی را بهتر می‌بینند، درحالی‌که برخی دیگر با هوشیاری با نگاه درونی خود می‌بینند.

هنگامی که میدان انرژی سوژه خود را احساس کردید، چند دقیقه‌ای را به کاوش در آن اختصاص دهید. چگونه است؟ اگر میدانی را دیدید یا آن را احساس کردید، چگونه است؟ قوی هست یا ضعیف؟ آیا احساس گرما می‌کند یا سرد است؟ آیا احساس نرمی می‌کند یا سفتی؟ اگر از قبل حس خوبی از انرژی جسم دارید، توجه خود را به بدنتان معطوف کنید و میدان انرژی را در اطراف بدن خود احساس کنید.

در نهایت، زمانی که از قبل احساس و تصور خوبی از شباهت‌ها و تفاوت‌های میدان‌های انرژی دارید، میدان انرژی را به صورت ذهنی به میدان سوژه مورد نظر بکشید. باید حرکت را با چشم یا با چشم ذهن خود ببینید، مثلاً در چرخش هرمی کاغذ یا غلتاندن مداد روی میز. لازم است تصویری واقعی از حرکت این شی در ذهنتان به محل جدید مورد نظر تصور کنید. اگر شی‌ء حرکت نمی‌کند، ناامید نشوید! افراد بسیار کمی در اولین تلاش یا در ابتدای آموزش موفق به انجام این کار می‌شوند. فقط به یاد داشته باشید که شما باید "عضلات" ذهنی خود را "بسازید" و این نمی‌تواند یک‌شبه اتفاق بیفتد. فقط باید به‌طور منظم به تمرین ادامه دهید و نتیجه قطعاً خواهد آمد.

فهرست مطالب کتاب

تلکنسیس یا نحوه جابه‌جا کردن اشیا با استفاده از قدرت فکر
شما همین الان هم توانایی دورجنبانی دارید!
همه‌چیز انرژی است!
لذت‌های عصبی، گره‌ها یا چاکرا
قدرت فکر
مطالعات دورجنبانی
چاکرای مولادهارا
چاکرای سوادهیستانا
چاکرای مانی پورا
چاکرای آناهاتا
چاکرای ویشودها
چاکرای آجنا
چاکرای ساهاسرارا
فن شناسی - "توسعه توجه"
فن شناسی - "پیشرفت انرژی کف دست"
فن شناسی - "توپ هرمی شکل"
توپ هرمی را احساس کنید
فشرده‌سازی توپ هرمی. انرژی
توپ هرمی - راه‌حل‌ها!
فن شناسی - "رشته‌های انرژی"
فن شناسی - "دورجنبانی متمرکز"
فن شناسی - "بالا بردن انرژی کندالینی"
ویژگی‌های کندالینی
کانال‌های نادی در بدن ما
لیست توالی چاکراها
چه چیزی یاد می‌گیرید؟
فن شناسی - "کنترل غلتیدن"
تکنیک هل دادن کاغذ
مولد اعداد تصادفی (RNG)
فن شناسی - "خلال دندان شناور"
فن شناسی - "پری در شیشه"
تکنیک - "خم کردن شعله شمع"
آهنگ‌های هم‌زمان برای توسعه دورجنبانی
چگونه خودتان یک نواخت هم‌زمان بسازید
فن شناسی - "چرخ هرمی"
چرخ هرمی در یک نگاه
قاشق را خم کن
فن شناسی - "پاندول"
سطح پیشرفته توسعه دورجنبانی
تکنیک - "تأثیر چاکرا"
فن شناسی - "دورجنبانی تصویر"
فن شناسی - "گرانش صفر"
فن شناسی - "گنبد کنترل"
چگونه دوش جاری را در دومودِدوفو متوقف کردم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات119
زبانفارسی
شابک978-964-233-370-7
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
24000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر

Mohamadreza
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
واضح است که ما حقیقا از تمام قدرت‌های ذهنی خود استفاده نمی‌کنیم و برای دست یابی به این قدرت‌ها، خرج کردن نیز ارزش دارد...
با صرف کردن وقت و هزینه‌ است که انسان پیشرفت خواهد کرد و تکامل خواهد رسید ‌..
این کتاب از جمله کتاب هاست که به ما در شکوفایی استعداد‌ها کمک میکند و بر خلاف اکثر کتاب‌هایی با
چنین موضوعی، بر چگونگی رسیدن به استعداد‌های ذاتی پرداخته است...
و البته برای مطالعه راحت کتاب بهتر است راجب چاکرا‌های بدن و مباحث متافیزیک، مقاله‌هایی مطالعه کنید
حسین صادقی
۱۴۰۲/۱/۳۱
خداوند در وجود هر انسانی قدرتها و قابلیتهای بسیاری نهادینه کرده و اکثرانسانها از وجود این توانایی‌ها بی خبرند! خواندن این کتاب باعث میشه شخصی که علاقمند به یادگیری دورجنبانی یا تله کنسیس با چاکراههای بدن آشنا شده و با تمرین و ممارست اصولی بتونه اشیا رو توسط نیروی فکر و ذهنش حرکت بده! با تشکر از اپلیکیشن عالی کتابراه بابت در دسترس قرار دادن این کتاب برای عموم علاقمندان به تله کنسیس
بنیامین مهری
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
خب راستش این کتاب خیلی عالیه و به نکات ریز هم توجه کرده و از مبتدی به حرفه‌ای پیش میره ولی تعداد کمی هستند ک به این قدرت دست بافته‌اند و باید ذهنتون درگیر هیچ چیزی نباشه تا بتونید بعد از سالها تمرین به این انرژی دست یافت کسانی ک مشکلات مالی و خانوادگی دارند میتونند این کتاب رو بخونند و ذهنشون اروم بشه در کل من زیاد نتونستم تمرکز کنم ولی ارزو دارم ک شما بتونید.
Sam Esfandiari
۱۴۰۱/۹/۱۶
بنظرم یکی از کتاب‌های کاربردی بود که طی مدت خیلی طولانی که دنبال یادگیری این علم بودم واقعا کاربرد داشت، من به شخصه چون سطح بالایی از این علم رو دارم و هنوز کلی راه نرفته، با خوندن این کتاب خیلی از اشتباهاتم اصلاح شد و همچنین خیلی چیزای جدید و روش‌های بهتری یاد گرفتم پیشنهاد میکنم حتما مطالعه‌اش کنین
الهه ذبیحی
۱۴۰۱/۸/۲۹
برای کسایی که به این حوزه علاقمند هستند، کتاب خوبیه، هم جنبه سرگرمی داره و هم برای تمرکز کردن خوبه
اصلا انتظار معجزه نداشته باشید، همچی بستگی به تلاش خودمون داره، شاید منظور نویسنده از حرکت دادن اجسام علاوه بر منظور اصلی این هم باشه که ما میتونیم با تمرکز و کنترل رهنمون شرایط اطراف رو به نفع خودمون تغییر بدیم، ینی همون قانون جذب و...
مرضیه
۱۴۰۱/۱/۴
عالی بود مخصوصا کتاب نثر روانی داشت و خیلی واضح مطالب و توضیح داده و تمریناتی که آموزش داده برای تمرکز خیلی خوبه و برای اینکه به قدرت حرکت دادن اشیا از راه دور دست پیدا کنیم باید تمرینات مستمر داشته باشیم
Hossein
۱۴۰۱/۱۱/۲۸
سلام و عرض خسته نباشید خدمت کارکنان کتابراه
تمرینات کتاب خوبه منتها
برای افراد مبتدی سخته چون تمرینات خیلی طولانیه
حتی افراد حرفه‌ای هم باید واقعا وقت قابل توجهی را صرف تمرینات کنند
از پرکردن بیهوده کتاب هم جلوگیری شده بود که خیلی خوب بود
ولی در کل خوب بود
نابرده رنج گنج میسرنمیشود
mhd2
۱۴۰۲/۱/۱۴
کتاب عالی هستش
علاوه بر اینکه به شما آگاهی میده به شما تمریناتی میده که باید به صورت مستمر باشه تا نتیجه بگیرید
من هم کتاب صوتیشو گرفتم همم پی دی افشو
اگر میخواید یکی بگیرید پیشنهاد میکنم نسخه پی دی افشو بگیرید چون بعضی از قسمتای کتاب رو باید بارها تکرار کنید تا درکشون کنید
Shakiba Bideli
۱۴۰۰/۱۱/۹
اگر باور قوی و پشتکار دارید این کتاب میتونه فوق العاده باشه من تمرین هارو نصفه انجام دادم ولی انرژی رو کف دستام حس میکردم. درکل خیییلییی کار سختیه اونقدر که وسطاش بیخیال میشین، ولی سرگرمی جالبی بود هم خوندش هم تمریناش
فرزاد کاویانی
۱۴۰۲/۵/۶
کتاب بسیار علمی، متقاعد کننده و کاربردی و مفید است. من به شخصه اون رو توصیه میکنم البته نه صرفاً به جهت کسب قدرت جابجایی اشیاء بلکه به جهت فهم و آشنایی با این مطلب که ما در اصل انرژی هستیم نه جسم و اینکه توان مهار و استفاده بهینه از آن را داریم.
Tephra
۱۴۰۲/۱/۹
کتاب جالبی در مورد یکی از انواع کنیزی یعنی تله کنیزی و سایکوکنیزی است که واقعا تاثیر مطلوبی بر روی خواننده کتاب خواهد گذاشت. تمرینات کتاب بسیط و ساده بوده و می‌توان با تمرینات موجود در کتاب به منظره نوینی در مورد ماوراءالطبیعه دست یافت.
Nastaran Bayat
۱۴۰۲/۱/۸
این کتاب اگر ایمان قلبی و باور به این موارد در علم متافیزیک نداشته باشید این کتاب به هیچ دردی نمیخوره اما اگر مانند معتقد‌ترین انسان‌های راسخ به تلاش و تمرین بپردازید حتما نتیجه میگیرید مثل من
سهیلا بیرنگ
۱۴۰۱/۱۰/۳
سطح آموزه‌ها برای مبتدیان بالا بود و خواننده قطعا باید آموزه‌هایی در مورد انرژی‌ها داشته باشه که بتونه با کتاب ارتباط بیشتری برقرار کنه!
تمرینات در عین آسانی؛ تمرکز بسیار بالایی رو میطلبه و جهت ارتقا سطح تمرکز و تعادل ذهنی بسیار مفیده!
Amir yahhobi nezhad
۱۴۰۲/۳/۳۰
عالی بود، هر انسانی درون خود قدرتی دارد که متاسفانه کسی حواسش به قدرت‌های درونی نیست
این ویژگی دورجنبانی فقط یکی از ویژگی‌های درونی انسان است
کتاب کامل ‌ و فوق العاده بود ممنون از کتابره
محمد قاسم پور
۱۴۰۲/۱/۵
) مکان خاصی را برای ذخیره توپ در جایی انتخاب کنید، و سپس می‌توانید بعداً به توپ بازگردید تا آن را بزرگ‌تر و قوی‌تر کرده یا برنامه‌ریزی کنید
چطور باید در مکانی ذخیره کنیم؟؟
مشاهده همه نظرات 62

راهنمای مطالعه کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر

برای دریافت کتاب آموزش حرکت دادن اشیا از راه دور با استفاده از فکر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.