دانلود کتاب صوتی احساس رضایت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی احساس رضایت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی احساس رضایت

کتاب صوتی احساس رضایت نوشته‌ی رابرت الکس جانسون و جری رول، به شما راهکارها و شیوه‌های عملی و موثری برای رسیدن به شادی پایدار و ماندگار ارائه می‌کند که با صدای دل‌نشین پریناز ایزدیار روایت می‌شود.

کتاب صوتی احساس رضایت (Contentment: A Way to True Happiness) به شما نشان می‌دهد که چه مسیری را جهت دستیابی به این احساس که احساسی درونی است، دنبال کنید.

حس رضایت و شادی درونی برای شما چه معنایی دارد؟ برخورداری از درآمد بالا؟ خریدن خانه‌ای بزرگ در محله‌ای ثروتمند؟ خریدن ماشین‌های گران و آخرین مدل؟ شاید حس رضایت جواب دادن به کلیه خواسته‌های طبیعی یک انسان و یا خریدن چیزهایی که فکر می‌کنیم به آن‌ها نیاز داریم؟ باشد.

به لحظات خاص زندگی‌ خود بیاندیشید. مثلا زمانی که برای نخستین‌بار فرزندتان را پس از تولد مشاهده کردید و یا زمانی که او بلند شده و برای اولین بار راه می‌رود. یا زمانی که کنار دریا قدم می‌زنید و به افکار خسته کننده، کارهای عقب مانده، وظایفی که بر دوش‌تان هستند و... نمی‌اندیشید و فقط از راه رفتن نهایت لذت را می‌برید. آیا در این حالت‌ها احساس رضایت ما بیشتر است یا اینکه در پریشانی مداوم باشیم که باید هر چیزی که در تلویزیون و خیابان تبلیغ آن را می‌بینیم، خریداری کنیم؟

چه چیزهایی موجب ایجاد احساس نارضایتی در وجود شما می‌شود؟ چگونه می‌توانید احساس رضایت را در تک‌تک لحظات زندگی‌تان نهادینه کنید؟ آن هم بدون اینکه مکررا بخواهید به این بیاندیشید که به محض اینکه فلان کار را انجام بدهید یا به محض اینکه فلان چیز را بخرید، راضی خواهید شد.

این کتاب صوتی جذاب برای اشخاصی مناسب است که حس لذت‌بخش درونی را در زندگی‌شان کم دارند. اگر شما هم جزء اشخاصی هستید که می‌خواهید هر کاری بکنید و هر چیزی بخرید تا احساس رضایت درونی داشته باشید ولی تاکنون احساس رضایت به سراغتان نیامده است، این کتاب را بشنوید.

رابرت الکس جانسون، تحلیلگر خبره‌ی بین‌المللی و طرفدار مکتب یونگ و جری رول، روان‌درمان درخشان، در کتاب صوتی احساس رضایت شما را به درون و به درکی عمیق از شادی واقعی و پایدار هدایت می‌کنند. نیروها و انرژی‌های موجود در زندگی انسان‌های امروزی مدام آن‌ها را مجبور می‌کنند که به چیزهای بیشتری دست یابند و در عین حال آن‌ها را به سمت جستجوی احساس رضایت به جهان بیرون می‌کشانند. این کتاب برجسته بر پایه‌ی تئوری روانکاو مشهور و درخشان سوئیسی کارل گوستاو یونگ به نگارش درآمده و به زبانی آسان، روان و کاملا کاربردی، احساس رضایت داشتن را برای شما آسان می‌کند.

با پیچیده‌تر شدن و دگرگونی جهان، زندگی‌ها اگرچه آسان‌تر شده اما برای برخورداری از احساس رضایت درونی باید سعی و تمرین بسیار کرد. این کتاب صوتی برای اشخاصی تهیه شده که تصمیم گرفته‌اند روح خود را جلا دهند. فراز و نشیب زندگی را ببینند و قبول کنند. این کتاب با ارائه استراتژی‌های عملی غذایی مقوی برای روح شما است.

در قسمتی از کتاب صوتی احساس رضایت می‌شنویم:

کیست که خواستار احساس رضایت نباشد؟ با این وجود در زندگی امروزی ما، نارضایتی همه‌گیر شده است. حکایت غم‌انگیز زمانه‌ی ما این است که به هر چه دست پیدا کنیم، هراندازه پس‌انداز کنیم، هر میزان برکت در زندگی داشته باشیم، این همه هرگز کافی نیستند. هر خواسته‌ای را که رفع می‌کنیم، همیشه خواسته‌ی دیگری برمی‌خیزد. شاید خانه‌ای در محله‌ای گران‌قیمت داشته باشیم و بیش از بیل گیتس درآمد داشته باشیم، اما احساس کافی بودن و اشباع شدن همواره می‌لغزد و می‌رود. این موضوع از آن روست که احساس رضایت، نتیجه‌ی آنچه در زندگی داریم یا انجام می‌دهیم نیست. احساس رضایت آنجا نیست. بسیار خوب، شاید هنوز ذراتی از رضایت در آنجا باشد اما آن‌ها هم پس از مدت کوتاهی، دیگر ما را راضی نمی‌کنند و عطش ما بیشتر می‌شود. هر اندازه هم بکوشیم، هیچ میزانی از دارایی، قدرت یا اعتبار اجتماعی، احساس رضایت را برای مدتی بلند فراهم نمی‌کنند.

 ۳ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۱۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
مقدمه
۷ دقیقه
بخش اول: حکایت غم‌انگیز احساس نارضایتی امروزه - فصل اول: به محض اینکه
۱۳ دقیقه
فصل دوم: در جستجوی رضایت
۱۷ دقیقه
فصل سوم: سقوط از بهشت
۱۳ دقیقه
بخش دوم: داستانی برای زمان ما - فصل چهارم شاه لیر
۱۴ دقیقه
بخش سوم: روانشناسی احساس رضایت - فصل پنجم: احساس رضایت را نمی‌توان بیرون از خود یافت احساس رضایت در درون است - قسمت اول
۱۳ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۱۱ دقیقه
فصل ششم: برای داشتن احساس رضایت باید آن کس که هستیم باشیم نه بیشتر و نه کمتر - قسمت اول
۱۵ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل هفتم: احساس رضایت فقط بدست آوردن آنچه می‌خواهیم نیست بلکه خواستن آنچه بدست می‌آوریم نیز می‌باشد - قسمت اول
۱۲ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۵ دقیقه
فصل هشتم: وقتی که چشمه رنج خشک می‌شود
۱۴ دقیقه
بخش چهارم: موهبت‌های ساده‌ی احساس رضایت
۱۶ دقیقه
موهبت‌ طبیعت
۱۷ دقیقه
موهبت‌ رها کردن
۱۷ دقیقه
موهبت‌ زیارت

راهنمای دانلود کتاب صوتی احساس رضایت

برای دانلود کتاب صوتی احساس رضایت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  احساس رضایت
عرشیا صمدی
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
واقعا لذت بردم هم از محتوای کتاب و هم از صدای دلنشین خانم ایزدیار
محمد فیض آقائی
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
من خیلی از وقتمو سر کارم واز وقتی. که کتاب صوتی اومده بازارتونستم کتابهای زیادی بخونم از همه شما‌ها ممنونم
رقیه جربان
۱۳۹۸/۱۱/۳
عالی بود من که لذت بردم از گوش کردن این کتاب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۹)