دانلود کتاب از خوب به عالی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از خوب به عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از خوب به عالی

با خواندن کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سوال می‌برید. این کتاب تعاریفی جدید از واژه‌هایی چون مدیر عامل قدرتمند، مدیریت، تصاحب و ادغام سازمان‌ها ارائه می‌دهد.

در کتاب از خوب به عالی (Good To Great) می‌فهمیم که متوسط بودن برای موفق بودن کافی نیست بلکه خوب بودن و حرکت به سوی عالی شدن، کلید موفقیت است.

اگر به دنبال مطالعه‌ای علمی و جذاب برای شناخت عواملی هستید که شرکت‌های ابرقدرت امروز شکل داده‌اند، این کتاب را بخوانید.

شاید فکر کنید کتاب ار خوب به عالی نوشتۀ جیم کالینز (James C. Collinse) یک کتاب مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب‌و‌کار است؛ اما این کتاب راز رسیدن به عالی‌ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما می‌آموزد. این کتاب به شما یاد می‌دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می‌توانید با وسعت بخشیدن نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست یابید.

این کتاب، که براساس تحقیقات دقیق و با قلمی عالی نوشته شده است، بیشتر اصول مدیریتی فعلی را زیر سؤال می‌برد و سبک مدیریتی مقتدرانه، بهره‌گیری از فناوری‌های روز و فعالیت‌هایی چون ادغام و تصاحب شرکت‌ها را به چالش می‌کشد و خواننده را با دنیایی جدید و بدیع از اصول مدیریت آشنا می‌کند و به‌سوی عالی بودن سوق می‌دهد.

در بخشی از کتاب از خوب به عالی می‌خوانیم:

شرکت‌های از خوب به عالی که از همان ابتدای کار موفق عمل کردند، بسیار کم بودند. دلیلش تا حد زیادی این بود که آن‌ها به رشد و موفقیت خود واکنشی نادرست داشتند. موفقیت کارآفرینانه مستلزم خلاقیت، قدرت تجسم و جسارت در حوزه‌های بدیع و ناشناخته و شور و اشتیاقی بی‌اندازه است. وقتی شرکتی رشد می‌کند و ابعاد پیچیده‌تری می‌یابد، به‌تدریج از مسیر موفقیت خود منحرف می‌شود و افراد جدید، مشتریان جدید، سفارشات جدید و محصولات جدید ذهنش را مشغول می‌کند. با این همه آشفتگی، آن چیزهایی که روزی بسیار دوست‌داشتنی و مطلوب بود اکنون به هدفی ناهماهنگ و در‌هم‌ریخته تبدیل می‌شود. نبود برنامه‌ریزی، نبود نظم مالی، نبود سیستم و هر گونه انضباط و مقررات، تعادل و ثبات سازمان را از بین می‌برد و مشکلات در همه حوزه‌ها از جمله مسائل مربوط به مشتری‌ها، گردش مالی و برنامه‌ها ظاهر می‌شود.

 ۳۵۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-864-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: خوب دشمن عالی است
فصل دوم: رهبری سطح پنجم
فصل سوم: ابتدا چه کسی... بعد چه چیزی
فصل چهارم: رویارویی با حقایق بی‌رحم (اما هرگز ایمان خود را از دست ندهید)
فصل پنجم: مفهوم جوجه‌تیغی
فصل ششم: فرهنگ انضباط
فصل هفتم: شتاب‌دهنده‌های فناوری
فصل هشتم: چرخ پرواز و حلقه نابودی
فصل نهم: از خوب به عالی تا ماندگاری
سخن پایانی: پرسش‌هایی که تکرار شده‌اند

راهنمای دانلود کتاب از خوب به عالی

برای دانلود کتاب از خوب به عالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از خوب به عالی

نظرات کتاب از خوب به عالی

سعید افشار
۱۳۹۶/۱۱/۲۳
واقعا یکی از کتابهای هستش که بعنوان مرجع در شرکت داری و بازار و مشتری مداری و فروش وجود داره. شرکتی که در اون مشغول به کار هستم دستور دادن همه پرسنل این کتاب رو تهیه کنن و پس از مطالعه هر ماه امتحان گرفته میشه از مطالب این کتاب. مطالب زیبا و کاربردی که با بهترین روش نویسنده اونا رو به مخاطبش انتقال داده. اگه شغلتون یکی از مباحث فروش هستش این کتاب رو از دست ندید. موفق باشید
FMmusicco
۱۴۰۰/۱/۱۱
واقعا ممنون از کتابراه برای فراهم کردن مطالعه در لحظه و آسان.
کتاب به نکات خیلی خوبی اشاره میکنه که واقعا نکات عمیق و قابل تامل هستند و دلایل قابل قبولی برای صحبت‌ها داره و هر شخصی برای موفقیت در زندگی و کسب و کارش این نوع کتاب هارو حتما باید مطالعه کنه. فقط یک مقدار بخاطر تئوری بودن کتاب بعضی از
جاها حوصله خارج میشه و با تمرکز نمیشه کتاب رو ادامه داد اما محتوا کتاب این عیب رو پوشونده و در کل کتاب خوب و هدیه خوبی برای عزیزانمون هست.
gholamreza falahi
۱۳۹۹/۹/۱۲
با سلام، این کتاب نسخه کاغذی آن را خوانده‌ام و پاسخ سوالاتم راجع به علت و نحوه رشد شرکت‌ها و دوام و ماندگاری آن‌ها و همچنین نحوه جذب افراد و برخورد با چالش‌ها و شرایط نامساعد بسیار آموزنده است.
پیشنهاد میکنم هر سه کتاب جیم کالینز که حاصل چندین سال تحقیق یک تیم بر گستره وسیعی از شرکت‌ها انجام شده را بخوانید و عمیقا به مفاهیم و چرایی آن‌ها فکر کنید.
مشاهد همه نظرات (۴۸)