دانلود کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2)

کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2) نوشته‌ی مارک یارنل، درک هال، والری بیتس، شلبی هال، مهارت‌های بازاریابی شبکه‌ای را به عنوان یکی از روش‌های جدید بازاریابی آموزش می‌دهد و به شما می‌گوید که چگونه بدون اینکه خانواده و دوستان خود را فراری دهید به درآمدی بزرگ دست یابید.

الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2) (How to become filthy marketing stinking rich through network) به عنوان یک حرفه از تمامی افراد صرف‌نظر از جنسیت، تجربه، تحصیلات و یا توانایی مالی دعوت می‌کند تا وارد عرصه عمل شده و به ساختن تجارتی با قدرت درآمدزایی بالا بپردازند.

در این حرفه، تمامی افراد به سطح استادی نمی‌رسند زیرا برخی از افراد حاضر نیستند که خود را به این تجارت متعهد ساخته و فداکاری‌های لازم را برای رسیدن به موفقیت انجام دهند. پس از مطالعه کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای، شما دقیقاً از سطح تعهد و نوع فداکارهای مورد نیاز مطلع شده و همچنین با مراحل پیشرفت در این حرفه آشنا خواهید شد و از این مرحله به بعد، موفقیت شما تماماً وابسته به عملکرد خود شماست.

مارک یارنل و دیگران (mark yarnell) در این کتاب آموزش می‌دهد:

- چطور می‌توانید بدون فراری دادن اعضای خانواده و دوستان خود کسب‌ و کارتان را بنا کنید؟
- بهترین راهکار برای جذب اعضای تازه چیست؟
- چطور می‌توانید بر ترس نه شنیدن غلبه کنید؟
- آیا می‌دانید چرا و چطور این‌ همه زن میلیون‌ها دلار در این صنعت پول درمی‌آورند؟
- چطور می‌توانید به بهترین نحو سازمان خود را رهبری و به زیرمجموعه‌ی خود خدمت کنید؟
- آیا می‌دانید چطور یک شرکت مجاز بازاریابی شبکه‌ای را انتخاب کنید؟
- اگر او خودش تازه کار باشد چه می‌کنید؟
- آیا می‌توانید کسب و کارتان را گسترش دهید؟
- چطور می‌توانید بر ترس نه شنیدن غلبه کنید؟

در بخشی از کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2) می‌خوانیم:

ماجرای مارک یارنل درباره‌ی علت ورودش به بازاریابی شبکه‌ای، خلق یک آرمان جدید و واقع‌بینانه و بررسی صادقانه‌اش از اوضاع واقعی خود در آن زمان نمونه‌ای عالی است که نشان می‌دهد چگونه این چهار سنگ‌بنا باعث انگیزه و در نتیجه موجب عمل با تمام توان می‌شوند: در آوریل 1986 رئیس هیئت مدیره‌ی کلیسا مردی به نام بیل وارد اتاق من شد تا یک خبر خوب و یک خبر بد به من بدهد. چند سالی بود که در این کلیسا خدمت می‌کردم؛ اقتصاد ایالت تگزاس در وضعیت بدی قرار داشت، و بزرگ‌ترین کمک‌کنندگان به کلیسای ما اعلام ورشکستگی کرده بودند. خبر بد این بود که حقوق من دوباره قطع شده بود. خبر خوب این بود که بیل می‌خواست یک فرصت عالی را به من نشان دهد.

وقتی فهمیدم که فرصت جدید مربوط به بازاریابی شبکه‌ای است مؤدبانه از او تشکر کردم اما از مشارکت در آن خودداری کردم. او کپی یک چک 57 هزار دلاری را که مدعی بود لیدر مجموعه‌شان ماه پیش کسب کرده است، پیش من گذاشت. همان طور که نشسته بودم و داشتم به این چک نگاه می‌کردم ایده‌ها و افکاری در ذهنم شکل گرفتند. این ایده‌ها ارتباطی با واقعیت فعلی من نداشتند. من هیچ وقت انتظار نداشتم که به عنوان یک کشیش پول کلانی کسب کنم، به همین خاطر شرایط و وضعیت خود را "عادی" می‌پنداشتم. اما همان طور که داشتم به آن چک لعنتی نگاه می‌کردم آنچه که واقعا توجه مرا برانگیخت این بود که به عنوان کشیش ثروتمند چه کارهایی می‌توانم انجام دهم. برای چند روزی به افکارم اجازه دادم که در میان تمام احتمالات یک زندگی سرشار از پول و ثروت، پرسه بزنند. اما ریاکارانه خواهد بود اگر ادعا کنم که یگانه انگیزه من نوع‌دوستی بود. تقریباً مدت یک دهه می‌شد که شور و هیجان چندانی در زندگی من وجود نداشت. مردم به دیدن من می‌آمدند چون کشیش آن‌ها بودم. هر هفته دو بار با مؤمنان قدرشناس صحبت می‌کردم. آن‌ها من را دوست داشتند، من هم آن‌ها را دوست داشتم؛ هیجان و چالش چندانی در کار نبود.

در سن 36 سالگی زندگی من یکنواخت و معمولی شده بود. دوستان من اعضای همان خانواده‌هایی بودند که به کلیسا می‌آمدند. آن‌ها به من احترام می‌گذاشتند و من از ته دل به فکرشان بودم، اما قانون مهمی را رعایت می‌کردم: هیچ وقت سعی نکن رابطه‌ای باز و بی‌پرده با افرادی برقرار کنی که از شما انتظار دارند به عنوان سخنگوی خدا عمل کنید. این اسمش رابطه‌ی باز و صادقانه نیست.

 ۱۶۸ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95162-7-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 9 روی خودتان کار کنید: مربی خود باشید
فصل 10 عادت‌هایی را که عامل موفقیت شغلی هستند در خود پرورش دهید
فصل 11 راه‌های شناسایی افراد و شرایطی که ظرفیت‌های بازاریابان شبکه‌ای را تباه می‌کنند
فصل 12 ابزارهای ساده برای رهبری فوق‌العاده
فصل 13 رهبری خادمانه (خدمتگذار) برای کسب وفاداری پایدار و رضایت شخصی
بخش 3 جعبه‌ابزار بازاریابی بعد از 90 روز اول: راهبردهای پیشرفته در بازاریابی شبکه‌ای
فصل 14 جعبه‌ابزار 100 هزار دلاری
فصل 15 اساسی‌ترین راهبردهای جذبِ بدون مقاومت
نتیجه‌گیری: تدارک عالی‌ترین میراث خانوادگی

راهنمای دانلود کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2)

برای دانلود کتاب الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  الفبای بازاریابی شبکه‌ای (جلد 2)
Fatemeh Gharibi
۱۳۹۸/۱۲/۸
این کتاب عالیه حتی اگه علاقه ایی به بازاریابی ندارید پیشنهاد میکنم نسخه رایگانشو مطالعه کنید و خودتون میبینید که چطور نمیتونید چشم ازش بردارید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)