دانلود کتاب ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن

در برابر ذهن آدمی احساس دچار بهت و حیرت می­شوم. خداوند این شگفت­ انگیزترین و بهت انگیزترین هدیه را به ما عطا کرده و بر ماست که بهترین استفاده را از آن بکنیم. این کتاب به شما کمک خواهد کرد که این هدیه ارزشمند را دریابید

من پزشک، متخصص فیزیولوژی و یا متخصص اعصاب نیستم. من یک مربی‌ام که به سالم و سرزنده نگهداشتن ذهنِ انسان در طول دوران عمر او علاقه دارم. بدیهی است که مغز می‌تواند عملکرد خود را با تغذیه و مراقبت صحیح تا سالیان دراز ادامه دهد. مغز واجد نوعی «عنصر انعطاف‌پذیری» است که در سرتاسر طول عمر آدمی به آن (مغز) اجازه‌ی رشد، تغییر و تکامل می‌دهد.

همه‌ی ما می‌دانیم که مغز دو نیم‌کره با عملکردهای مستقل دارد. با این حال، این دو نیمکره اطلاعات یکسان را در ظرف یک هزارم ثانیه با هم پردازش می‌کنند. وقتی شما صحبت می‌کنید نیم‌کره‌ی چپ، به فکر آماده کردن واژگان است، در حالیکه نیم‌کره‌ی راست، جمله می‌سازد. این دو نیم‌کره به بهترین شکل دوشادوش یکدیگر در حال فعالیت‌اند.

شما می‌توانید از این کتاب به عنوان مرجعی برای خودتان، پدر و مادر پیرتان، خویشاوندان و دوستانتان، کهنسالان، و هر کس که صلاح می‌دانید و با هر روشی که ابتکار و خلاّقیتتان اجازه می‌دهد، بهره ببرید.

 ۱۸۳ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
درآمد
چگونه از این کتاب استفاده کنیم؟
سنجش سلامت ذهن
75روش برای داشتن تناسب ذهن

راهنمای دانلود کتاب ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن

برای دانلود کتاب ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن

نظرات کتاب ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن

احسان فیضی
۱۳۹۷/۱۱/۳
کتاب‌های بسیاری در رابطه با تقویت ذهن و کارایی مغز خوندم به صراحت میگم هیچکدوم به این کتاب نمیرسند
فریبا هاشمی
۱۳۹۵/۱۰/۴
من سی سالمه اما میدونم که پیر میشم این کتاب منو برای لذت از پیری آماده کرده
amir rostami
۱۳۹۴/۱۲/۲۸
کتاب فوقالعاده ایه منکه هررروز دارم تمریناشو انجام میدم
مشاهد همه نظرات (۱۰)